Živý přenos Munguia vs Hogan: Jak se dívat online v USA

Živý přenos Munguia vs Hogan

Getty Jaime Munguia se bude snažit bránit svůj lehký pás střední váhy WBO.

Jaime Munguia bude v sobotu v mexické Arena Monterrey obhajovat svůj titul WBO v lehké střední váze proti Dennisu Hoganovi.

Pro ty, kteří se chtějí dívat ve Spojených státech, je naplánováno spuštění karty boje v 19 hodin. ET (Munguia vs Hogan bude asi ve 23:30 ET) a bude streamovat výhradně na DAZN .

DAZN, který má také výhradní vysílací práva v USA pro Canelo Alvarez (další boj: 4. května vs Daniel Jacobs), Anthony Joshua (další boj: 1. června vs Jarrell Miller) a Gennady Golovkin, náklady také 19,99 $ za měsíc nebo 99,99 $ za rok, což vychází na něco málo přes 8 $ za měsíc.

Přímo zde můžete zahájit měsíční nebo roční předplatné DAZN , a poté můžete sledovat živý přenos Munguia vs Hogan a všechny ostatní souboje na kartě ve vašem počítači přes DAZN.com, nebo na vašem telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení přes DAZN aplikace.

Náhled Munguia vs Hogan

Munguia, šampion WBO v lehké střední váze, zatím neprohrál v 32 zápasech, 26 vyhrál knockoutem.

Po převzetí titulu od Sadama Aliho prostřednictvím TKO čtvrtého kola v květnu 2018 se dvaadvacetiletý mladík třikrát bránil a dosáhl nejlepších výsledků Liam Smith, Brandon Cook a Takeshi Inoue.

Všechny čtyři z těchto bojů se odehrály ve Spojených státech. Z jeho předchozích 28 záchvatů se 27 odehrálo v jeho rodném Mexiku.

Jsem šťastný, že se vracím do Mexika, řekla Munguia Golden Boy Promotions „Naposledy jsem bojoval v Mexiku právě tady v Monterrey, takže jsem nadšený, že jsem zase tady. Jsem připraven se vrátit a nabídnout svým mexickým lidem skvělou show. Je také velmi důležité bojovat na této nové platformě, DAZN. Je pro mě ctí bojovat na této platformě. Je to nové, ale velmi důležité. Je to budoucnost boxu.

Hogan, 34letý irský bojovník z Austrálie, má za sebou 28-1-1 a nasbíral pouhých sedm knockoutů. Od pádu Jacka Culcaye v prosinci 2015 vyhrál šestkrát.

V Mexiku nikdy nebojoval.

Těším se, že 13. dubna v Monterrey v Mexiku budu čelit Jaime Munguii, řekl Hogan podle Golden Boy Promotions. Mexická kultura má v boxu bohatou historii a já se nemůžu dočkat, až ukážu Mexiku a zbytku světa, že jsem připraven sesadit Munguia z trůnu. Nezajímá mě jeho moc, protože jsem bojoval s většími a silnějšími protivníky. Můj tlak a styl způsobí Munguii potíže. O tuto příležitost bojuji od svých osmi let. Nechám to spočítat. Můj tým v DDP Sports a Peter Kahn tvrdě pracovali na tom, aby tento boj zvládli, a těším se, až titul WBO Junior Middleweight přivezu zpět do Austrálie.

Munguia se pohybuje nahoru

Pokud by Munguia zahájil úspěšnou obhajobu čtvrtého titulu, jeho promotér Fernando Beltran uvedl, že v plánu je dvaadvacetiletý obhájit titul ještě jednou a posunout se do střední váhy.

Chtěl bych, aby udělal pět obran, toto je čtvrtá s Hoganem, řekl podle něj Beltran Boxerská scéna . Faktem je, že letos zvedne divizi nejen proto, že chápeme, že se snaží vydělat 154 liber, ale protože na 160 liber jsou největší jména jako Canelo Alvarez, Gennady Golovkin a Daniel Jacobs a my chceme být s nimi v roce 2020.


Populární Problémy

Stanford se v neděli setkává se Severní Karolínou v národním mistrovství žen NCAA ve fotbale žen 2019. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Film The Oval od Tylera Perryho je zpět na 2. sérii. Zde jsou všechny způsoby, jak můžete sledovat nové epizody streamované online, pokud nemáte kabel.

Zjistěte vše o tom, jak sledovat Hallmark's Love and Sunshine v televizi a online.

Následovala úžasná rallye na 26 ran, která se stala zlomovým bodem zápasu a velkým majetkem obou legend.

Zde je návod, jak sledovat online předsezónní hru Knicks vs Wizards online, ať už jste v New Yorku, Washingtonu nebo mimo trh.

Epizoda 2 - finále a shledání seriálu „Love and Hip Hop Miami“, alias LHHMiami, dnes v noci vysílá vše za jednu noc. Podívejte se, jak je můžete sledovat online.