Jak se dívat na UCF vs basketbal na jižní Floridě

Hodinky UCF South Florida

Getty Brandon Mahan z UCF Knights zachytil odraz.Central Florida Knights (3-2, 1-1) míří do centra Yuengling v Tampě, kde se v sobotu utkají s South Florida Bulls (5-4, 1-2).Poznámka: Heavy může vydělávat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Hra (začátek v 19:00 ET) nebude nikde v běžné televizi, ale kdokoli v USA může sledujte UCF vs South Florida žít na ESPN+ přímo zde:

Sledujte na ESPN+ESPN+ je streamovací služba, která má stovky exkluzivních živých vysokoškolských basketbalových her (mimo jiné konference Big 12, A-10, AAC, A-Sun, Southern a CAA), dále univerzitní fotbal, UFC, mezinárodní fotbal, desítky dalších živých sportů, každý dokument 30 za 30 a další originální obsah (video i písemný), to vše za 5,99 $ měsíčně.Nebo pokud chcete také Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což vede k úsporám přibližně 31 procent:

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulugripy na stolní tenis

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, UCF vs South Florida můžete sledovat živě v aplikaci ESPN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android.Můžete také sledovat na počítači přes ESPN.com .


Náhled UCF vs Jižní Florida

Bulls po čtyřech výhrách v řadě prohráli dva velmi těsné zápasy. Nejprve South Florida prohrála s Wichita State o přesčasový thriller, poté, co 29. prosince ukončila silniční hru 58-57 s Memphisem, hlídala Caleb Murphyová a vedla pro Bulls 20 bodů, z toho 16 ve druhé polovině.

Caleb ve druhém poločase byl agresivnější v tom, co jsme chtěli dělat, hlavní trenér Řekl Brian Gregory po ztrátě.

USF mělo proti Memphisu 20 obratů, z nichž devět přišlo v posledních 10 minutách hry a neschopnost týmu postarat se o míč měla za následek katastrofu. Oblast, ve které se musíme dramaticky zlepšit, je naše schopnost zvládat tlak, být silná s míčem a dobře se rozhodovat ... Musíme udělat nějaké věci, abychom v těchto situacích udrželi rovnováhu a dokázali se lépe rozhodovat, Řekl Gregory Dodal: Udělali jsme několik špatných rozhodnutí a udělali jsme pár špatných výstřelů.

Pokud jde o rytíře, naposledy hráli 26. prosince poté, co viděli jejich 30. prosince zápas proti Tulane zrušen. UCF prohrál s č. 5 Houston , 63–54, a bude se zde snažit odskočit. Brandon Mahan a Darius Perry získali 13 bodů za kus, zatímco Darin Green Jr. přidal na ztrátě 12 bodů.

Centrální Florida vstoupila do poločasu proti Houstonu s remízou 25: 25, ale osmiminutové sucho ve druhé polovině bránilo týmu v získání velkého prostoru ve druhém. Rytíři byli jen 2 ze 13 z centra města a ve druhé polovině udělali jen osm z 24 střel.

Musím být trochu trpělivější a mít trochu větší rozvahu. A to nás rozhodně bolelo, a proto bylo ve hře několik relací a sekcí, kde jsem si nemyslel, že jsme také provedli a dostali jsme typ vzhledu, který chceme získat, hlavní trenér UCF Řekl Johnny Dawkins po hře.

Perry, který má v průměru 8,0 bodů na zápas, souhlasí. Prostě jsme nemohli spojit dost zastávek za sebou, Řekl Perry . V prvním poločase jsme hráli opravdu dobře a drželi jsme 25 bodů. Druhý poločas využili a my jsme se o míč nepostarali tak, jak bychom měli. Nejprve nás udeřili pěstí, abychom zahájili druhý poločas, a my jsme nikdy neudělali úder.

Rytíři zapojte se do této hry a získejte 67,2 bodu za soutěž býci dosahují v průměru 70,6 bodů na zápas. Kdo se stará o míč a hraje lépe v obraně, pravděpodobně bude mít navrch, přičemž oba týmy se budou snažit omezit své nedávné prohry na minimum.


Populární Problémy

Podpora tisku, také nazývaná držení tisku, je variací režijního lisu a je skvělá pro zpestření dlouhodobé rutiny silového tréninku. Cvičení podpory obvykle provádějí pokročilí cvičenci síly, ale ...

USA Madison Keys zneužívali následovníci na Twitteru, ale jejich účty byly nyní odstraněny webem sociálních médií.

Dominic Thiem a Diego Schwartzman odehráli čtvrtfinále na Roland Garros 2020, který trval přes 5 hodin. Thiem prokázal velkou odvahu zůstat v zápase, přestože nebyl v nejlepším, ale to nestačilo.

Ministryně sportu ve Francii Roxana Maracineanu nedávno zvážila plánování letošního Roland Garros.

Box

Ačkoli se zdá, že jsou vaše ruce důležitější, vaše nohy a práce nohou jsou možná nejdůležitější věci, na které se musíte při učení boxu zaměřit. Správný pohyb nohou vám poskytne rovnováhu a stabilitu, která vám umožní rychle se bránit ...

Georgia State a Appalachian State se setkávají v klíčové bitvě o vedení Sun Belt East. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.