Jak sledovat UFC 254 v televizi, Roku, Firestick a dalších zařízeních

Justin Gaethje

Getty Justin Gaethje slaví poté, co porazil Tonyho Fergusona v jejich prozatímním zápase o lehký titul během UFC 249 ve VyStar Veterans Memorial Arena 9. května 2020 v Jacksonville na Floridě.

Pro UFC 254 nastal bojový večer, kdy Khabib Nurmagomedov a Justin Gaethje bojují v lehkém zápase o sjednocení na Fight Island v Abu Dhabi v sobotu.

Hlavní karta začíná v sobotu ve 14 hodin. ET, a pokud jste ve Spojených státech, tak lze sledovat pouze prostřednictvím ESPN+ PPV . Existuje několik různých cenových možností pro PPV v závislosti na tom, zda již máte nebo nemáte ESPN+, takže zde je kompletní přehled všeho, co potřebujete vědět k nákupu a sledování UFC 254: Khabib vs Gaethje.

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Jak koupit UFC 254, pokud nemáte ESPN+

Můžete získat speciální balíček který zahrnuje roční předplatné ESPN+ (hodnota 49,99 $) a UFC 254 PPV (hodnota 64,99 $) za 84,98 $, což vede k úsporám asi 26 procent:

Kupte si balíček ESPN+ a UFC 254

Nebo pokud je chcete zakoupit samostatně, můžete první předplatné na měsíc ESPN+ přímo zde (5,99 $ za ESPN+nebo 12,99 $ za balíček ESPN+, Hulu a Disney+), poté postupujte podle pokynů níže pro stávající předplatitele ESPN+.

S množstvím obsahu UFC (a dalších sportů) na ESPN+ však většina fanoušků MMA pravděpodobně ponechá ESPN+ dlouhodobě, což znamená, že hodnota balíčku je tím nejlepším způsobem, pokud ještě nemáte ESPN+.


Jak koupit UFC 254, pokud již máte ESPN+

Stávající předplatitelé ESPN+ si mohou koupit UFC 254 PPV sami za 64,99 $ právě zde:

Kupte si pouze UFC 254 PPV

Nebo pokud máte pouze měsíční předplatné (a nemáte balíček Disney+), můžete stále získat speciální balíček, který zahrnuje rok ESPN+ a UFC 254 PPV. Jediným rozdílem je, že místo zahájení nového předplatného ESPN+ pouze prodloužíte stávající předplatné o rok a získejte UFC 254 PPV za celkem 84,98 $:

Upgradujte ESPN+ a kupte si UFC 254


Jak sledovat UFC 254 na ESPN Plus

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+ a zakoupíte PPV, můžete UFC 254: Khabib vs Gaethje na svém počítači přes ESPN.com nebo můžete sledovat aplikaci ESPN na jakémkoli kompatibilním streamovacím zařízení připojeném k televizi, například:

Roku nebo Roku TV
Amazon Fire Stick nebo Fire TV
Apple TV
Chromecast
Playstation 4
Xbox One
iPhone nebo iPad
Telefon nebo tablet Android
Samsung Smart TV
Eye Go

Pro všechny tyto možnosti se budete muset přihlásit pomocí svého účtu ESPN+, abyste mohli sledovat předčasné přípravy (ESPN+), předstupně (ESPN+) a hlavní kartu (ESPN+ PPV).


Náhled UFC 254

Je to už více než rok, co byl Khabib Nurmagomedov v ringu, ale The Eagle je připraven pokračovat tam, kde skončil, když se ujme prozatímního šampiona Justina Gaethjeho. Oba souboje tento týden přinesly váhu v lehkém zápase, takže oficiálně začíná jeden z nejočekávanějších zápasů v historii UFC.

Někteří naznačili, že Nurmagomedov, který má 28-0, by mohl po jednom nebo dvou dalších bojích uvažovat o odchodu do důchodu. Tenhle rozhovor ukončil tento týden.

Nevím, proč lidé mluví o mém odchodu do důchodu. Možná jste ze mě unavení? Řekl Nurmagomedov. Mnoho médií se mě ptá na můj odchod do důchodu. Ale chci soutěžit. Mám rád konkurenci. Opravdu chci soutěžit s kluky na vysoké úrovni. Proto jsem tady. Dělám to celý život.

Právě teď mám perfektního soupeře. Je velmi tvrdý - hodně lidí o tom mluví, bude to pro mě nejhorší zápas, ale uvidíme.

Gaethje uvěznil Tonyho Fergusona, když byl naposledy v osmiúhelníku, což si vynutilo zastavení v pátém kole.

Moje důvěra je v tuto chvíli pravděpodobně mým největším faktorem spárovaným se silou, kterou mám, spárovanou s trenérem, kterého mám, řekl Gaethje novinářům na mediálním dni UFC 254. To je nebezpečná kombinace.

A je mi jedno, jestli na konci dne vyhraji nebo prohraji. Dokud dělám svou rodinu šťastnou, dokud jsem na svůj výkon hrdý, pak na tom nezáleží. Právě proto jsem nejnebezpečnější. Nevím, jestli s někým takovým bojoval.

Co-main event feature Robert Whittaker proti Jared Cannonier v záchvatu, který má zásadní důsledky pro divizi střední váhy. Jsou to uchazeči číslo 1 a 2, takže vítěz pravděpodobně dostane šanci na šampiona Izrael Adesanya.

Hlavní karta
Khabib Nurmagomedov vs. Justin Gaethje | Lehká váha
Robert Whittaker vs. Jared Cannonier | Střední váha
Alexander Volkov vs. Walt Harris | Těžká váha
Jacob Malkoun vs. Phil Hawes | Střední váha
Lauren Murphy vs. Liliya Shakirova | Muší váha žen
Magomed Ankalaev vs. Ion Cuțelaba | Lehká těžká váha
Předkola
Stefan Struve vs. Tai Tuivasa | Těžká váha
Nathaniel Wood vs. Casey Kenney | 140 kilová hmotnost
Alex Oliveira vs. Shavkat Rakhmonov | Velterová váha
Da Un Jung vs. Sam Alvey | Lehká těžká váha
Rané přípravné zápasy
Liana Jojua vs. Miranda Maverick | Muší váha žen
Joel Álvarez vs. Alexander Jakovlev | Lehká váha


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat Disney Channel Holiday Party v přímém přenosu na Walt Disney World, kde najdete Pentatonix, Shaggy a další.

V úterý večer má premiéru Dirty John Season 2, „Příběh Betty Broderickové“. Zde je návod, jak sledovat nové epizody online, pokud nemáte kabel.

„Belgravia“, nová série od tvůrců Downton Abbey, má v USA premiéru na Epix. Zde je návod, jak sledovat streamování online bez kabelu.

„United We Sing: A Grammy Tribute to Unsung Heroes“ vysílá v neděli večer na CBS. Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak jej sledovat online zdarma.

Anna van der Breggen hledá druhou zlatou olympijskou medaili za sebou v silničním závodě žen na Tokijských hrách. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos ze závodu.