Jak sledovat fotbalové hry UNC bez kabelu

Sledujte fotbal UNC bez kabelu

Getty Hlavní trenér Mack Brown z North Carolina Tar Heels.

židle na tenisový míček

Mack Brown se bude snažit pokračovat v obratu, který zahájil v loňském roce v Severní Karolíně, protože Tar Heels vypadá, že se stane hlavním hráčem ACC.

Jejich televizní program na rok 2020 není zcela dokončen, ale všechny hry v Severní Karolíně budou vysílány buď na ABC, ACC Sports Network, ESPN, ESPN2, ESPNU nebo ESPN3.

Pokud nemáte kabel, podívejte se, jak sledovat každý fotbalový zápas UNC online naživo:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte fotbal Severní Karolíny na FuboTV

Součástí jsou fotbalové kanály UNC : ABC (živé na vybraných trzích), ESPN a ESPN2 v FuboTV Family; Síť ACC a ESPNU v doplňku Sports Plus

Cena po zkušební verzi zdarma : 64,99 $ měsíčně pro rodinu FuboTV; 10,99 $ měsíčně za doplněk Sports Plus

Můžete sledovat živý přenos ABC (živě na vybraných trzích), ACC Network, ESPN, ESPN2, ESPNU a Více než 130 dalších televizních kanálů na FuboTV. Přímo zde můžete do své bezplatné sedmidenní zkušební verze zahrnout balíček hlavního kanálu i doplněk Sports Plus:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, hry UNC můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android). Nebo můžete sledovat na počítači přes Fubo.tv .

Pro hry na kanálech ABC, ACC Network nebo ESPN , můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Hry ABC lze tímto způsobem sledovat zdarma bez kabelového přihlášení, ale budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, abyste mohli sledovat ostatní. K tomu můžete použít své pověření FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 500 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hry na vyžádání do tří dnů od jejich ukončení, i když nezaznamenávejte je.

Proč byste měli používat FuboTV?

Nejkompletnější balíček pro sportovní fanoušky. Nejen, že má nejvíce kanálů, ale je to jediná streamovací služba který zahrnuje každý kanál ESPN, každý místní kanál (ABC, CBS, NBC, Fox), každou síť univerzitních konferencí (síť ACC, síť Big Ten, síť Pac-12, síť SEC), síť NFL a NFL Redzone. Místní kanály jsou k dispozici na většině trhů.

Dodává se také se spoustou doplňků, jako je 500 hodin cloudového DVR, schopnost streamovat na třech různých obrazovkách najednou (což znamená, že jej můžete rozdělit s přítelem nebo dvěma) a velmi důležitá 72hodinová funkce zpětného pohledu.

Je to o něco dražší než většina ostatních streamovacích služeb, ale stojí to za to. S ohledem na všechny kanály a funkce je FuboTV v konečném důsledku stále velmi dobrou hodnotou za peníze.

Seznam sportovních kanálů FuboTV

Kompletní seznam kanálů najdete přímo zde

Rodina FuboTV : ABC (live in select markets), beIN Sports, beIn Sports alternates, Big Ten Network, BTN alternates, CBS (live in select markets), CBS Sports Network, ESPN, ESPN2, Fox (live in select markets), Fox Sports 1 , Fox Sports 2, Golf Channel, NBC (živé na vybraných trzích), NBC Sports Network, NFL Network, Olympic Channel, Pac-12 Network

Sport Více : ACC Network, ESPN News, ESPNU, MLB Network, MLB Strike Zone, NBA TV, NFL Redzone, NHL Network, Pac-12 regional networks, SEC Network, Stadium, Tennnis Channel

Celkem k dispozici sportovní kanály : 31 (počítání náhradníků beIN Sports, alternativních BTN a regionálních sítí Pac-12 jako jednoho kanálu)


Sledujte fotbal Severní Karolíny na Sling TV

ABC není součástí Sling TV, ale tyto hry můžete sledovat v aplikaci ESPN

Součástí jsou fotbalové kanály UNC : ESPN a ESPN2 v Sling Orange; Doplněk ACC Network a ESPNU ve Sports Extra

Cena po zkušební verzi zdarma : 30 $ měsíčně za Sling Orange; 10 $ měsíčně za doplněk Sports Extra

Živé přenosy ACC Network, ESPN, ESPN2, ESPNU a dalších 45 televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím Balíček Sling Orange od Sling TV plus doplněk Sports Extra . Dodává se s bezplatnou 3denní zkušební verzí, ale pokud to obejdete, můžete na první měsíc slevit 10 $ a získat zdarma Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, hry UNC můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo Tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači přes Sling.com . Hry ABC nelze sledovat v aplikaci Sling.

Pro hry na kanálech ABC, ACC Network nebo ESPN , můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Hry ABC lze tímto způsobem sledovat zdarma bez kabelového přihlášení, ale budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, abyste mohli sledovat ostatní. K tomu můžete použít své pověření Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR nebo můžete upgradovat na 50 hodin za dalších 5 $ měsíčně.

Proč byste měli používat Sling TV?

Pokud se můžete obejít bez ABC (tyto hry budou k dispozici v aplikaci ESPN), jedná se o nejlevnější streamovací službu s kanály ESPN a sítí ACC.

Seznam sportovních kanálů Sling TV

Kompletní seznam kanálů najdete zde

Sling Orange : ESPN, ESPN2, Stadium, TNT

Sports Extra při přidání do Orange : ACC Network, beIN Sports, ESPN News, ESPNU, Longhorn Network, MLB Network, MLB Strike Zone, NBA TV, NHL Network, Pac-12 Network, SEC Network, Tennis Channel

Sling Blue : Fox (žije na vybraných trzích), Fox Sports 1, NBC (žije na vybraných trzích), NBC Sports Network

Sport Extra při přidání do modré : BeIN Sports, Fox Sports 2, Golf Channel, MLB Network, MLB Strike Zone, NBA TV, NHL Network, Olympic Channel, Pac-12 Network, Tennis Channel

webová kamera pro streamování na twitchi

Celkem k dispozici sportovní kanály : 23 (16 se Sling Orange plus Sports Extra)


Sledujte fotbal Severní Karolíny na Hulu

Součástí jsou fotbalové kanály UNC : ABC (živé na vybraných trzích), ACC Sports Network, ESPN, ESPN2 a ESPNU

Cena po zkušební verzi zdarma : 54,99 $ měsíčně (reklamy na televizní pořady ve streamované knihovně) nebo 60,99 $ měsíčně (žádné reklamy na televizní pořady v streamovací knihovně)

Živé přenosy ABC, ACC Sports Network, ESPN, ESPN2, ESPNU a dalších 65+ televizních kanálů můžete sledovat na Hulu s živou televizí , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledujte hry UNC živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači přes Hulu.com .

Pro hry na kanálech ABC, ACC Network nebo ESPN , můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Hry ABC lze tímto způsobem sledovat zdarma bez kabelového přihlášení, ale budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, abyste mohli sledovat ostatní. K tomu můžete použít své přihlašovací údaje Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového úložiště DVR s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam, navíc 9,99 $ měsíčně.

Proč byste měli používat Hulu s živou televizí?

Nejlepší kombinace sportu a zábavy. Nejen, že získáte téměř každý sportovní kanál, který potřebujete (více o tom níže), ale také získáte rozsáhlou knihovnu streamování televizních pořadů, filmů a originálů Hulu na vyžádání jako Hulu na Netflix.

Pokud chcete přejít od sledování fotbalu ke sledování Brooklyn devět devět , Příběh služebnice , Rick a Morty nebo jedna z tisíců dalších show, toto je vaše jasná volba č. 1.

Hulu se seznamem sportovních kanálů živé televize

Kompletní seznam kanálů najdete přímo zde

Hulu s živou televizí : ABC (živé na vybraných trzích), ACC Network, Big Ten Network, CBS, CBS Sports Network, ESPN, ESPN2, ESPNU, ESPN News, ESPN Baseed Loaded, ESPN College Extra, ESPN Goal Line, Fox (live in select markets) , Fox Sports 1, Fox Sports 2, Golf Channel, NBC (živé na vybraných trzích), NBC Sports Network, Olympic Channel, SEC Network, TNT

Celkový počet sportovních kanálů v ceně : dvacet jedna


Sledujte fotbal Severní Karolíny na Vidgo

Součástí jsou fotbalové kanály UNC : ABC (živé na vybraných trzích), ACC Sports Network, ESPN, ESPN2 a ESPNU

sledujte ufc 237 online zdarma

Cena po zkušební verzi zdarma : 40 $ za měsíc (po 90 dnech se zvýší na 45 $ za měsíc)

Můžete sledovat živý přenos ABC (živě na vybraných trzích), ACC Network, ESPN, ESPN2, ESPNU a 60+ dalších televizních kanálů na Vidgu , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, hry UNC můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači přes Vidgo.com .

jak začít hrát tenis

Pro hry na kanálech ABC, ACC Network nebo ESPN , můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Hry ABC lze tímto způsobem sledovat zdarma bez kabelového přihlášení, ale budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, abyste mohli sledovat ostatní. K tomu můžete použít své pověření Vidgo.

Proč byste měli používat Vidgo?

Je to světlo na některé funkce (bez DVR) a doplňky, ale je to nejlevnější streamovací služba s ABC, ACC Network, ESPN, ESPN2 a ESPNU.

Vidgo má také funkci Social TV, která vám umožňuje komunikovat s komunitou lidí, kteří sledují stejný pořad nebo hru jako vy. Tuto funkci lze zapnout nebo vypnout.

Seznam sportovních kanálů Vidgo

Kompletní seznam kanálů najdete přímo zde

Vidgo Core : ABC (živé na vybraných trzích), ACC Network, beIN Sports, Big Ten Network, ESPN, ESPN2, ESPNU, ESPN News, Fox (živé na vybraných trzích), Fox Sports 1, Fox Sports 2, Longhorn Network, NFL Network, Síť Pac-12, SEC

Celkem k dispozici sportovní kanály : patnáct


Rozpis fotbalu v Severní Karolíně 2020

datum Oponent Čas (ET) televize
So, 12. září Syrakusy Poledne Síť ACC
So, 19. září Charlotte 15:30 ESPN3
So, 26. září SBOHEM
So, 3. října na Boston College TBA TBA
So, 10. října Virginia Tech TBA TBA
So, 17. října ve státě Florida TBA TBA
So, 24. října Stát NC TBA TBA
So, 31. října ve Virginii TBA TBA
So, 7. listopadu u vévody TBA TBA
So, 14. listopadu Wake Forest TBA TBA
So, 21. listopadu SBOHEM
Pá, Listopad 27 Naše paní TBA Síť ESPN
So, Dec. 5 v Miami TBA TBA
So, 12. nebo 19. prosince Mistrovství ACC TBA TBA

North Carolina Football Preview 2020

Severní Karolína dokončila svou první sezónu pod vedením Macka Browna na vysoce známém, škrticím chrámu ve vojenské míse 55–13. Jednalo se o první vítězství programu v programu od roku 2013 a budou se snažit tuto dynamiku přenést do nového roku - i když bezprecedentního.

Naše cíle jsou jiné, říká Brown. Loni jsme se pokoušeli někoho porazit. V loňském roce jsme se snažili dokončit hry. V loňském roce jsme se pokoušeli dostat do hry na míse. Letos chceme vyhrát ligu.

Jak již bylo řečeno, Brown - který vyhrál národní šampionát s Texas Longhorns v roce 2005 - ví, že tento rok nebude jako každý jiný.

Jedinou jistotou tohoto roku je nejistota, řekl Brown. Nikdo neví. Chci říct, nic nevíme. V neděli bychom mohli hru změnit.

A řekl jsem trenérům: „Nesnažte se nemít připravený herní plán,“ protože jsou to stvoření zvyku. Můžeme buď vzít to, co máme, a všichni ostatní to také řeší a hrát, nebo o tom můžeme kňučet a nehrát dobře, nebo nemůžeme hrát. To jsou možnosti, které máme a všichni chceme hrát.

Sam Howell bude mužem ve středu Tar Heels a vychází z neuvěřitelné nováčkovské kampaně, kde prošel na 3 641 yardů a 38 přistání. Ofenzivní koordinátor Severní Karolíny Phil Longo očekává od Howella velké věci s ročním opaskem.

V loňském roce jsme byli pravděpodobně omezenější, než jsem zvyklý být první sezónou, kvůli situaci zranění v místnosti quarterback, řekl Longo novinářům. Letošní rok je velmi zábavný, a když na to myslím, usmívám se, protože jsme byli schopni rozšířit [příručku], protože máme větší hloubku při rozehrávce.

Howell má své dva nejlepší cíle zpět v Dazz Newsome a Dyami Brownovi, kteří oba překonali 1 000 yardů a chytili dvouciferné přistání.

Severní Karolína přistála na čísle 18 v počátečním průzkumu Associated Press. Tar Heels otevírají sezónu proti Syracuse 12. září. Jediným aktuálně zařazeným týmem v jejich plánu je 27. listopadu Notre Dame č. 10, ale soupeření 24. října proti NC State nebude snadné. V loňském roce se Wolfpack bude snažit pomstít 41–10 beatdown.


Populární Problémy

Jak se připravit na první let. V průměru létá více než 8 milionů lidí každý den. Http://www.iata.org/pressroom/pr/Pages/2013-12-30-01.aspx Každý z nich byl najednou prvním -leták, který neměl tušení ...

Stříbrné šperky jsou jedním z nejkrásnějších a nejvšestrannějších v kolekci. Může však celkem snadno oxidovat, kalit a špinit se. Jakmile je špinavý, může být snadno zapomenut ve spodní části šperkovnice. Pokud hledáte jednoduchý ...

Pokud se cítíte ztuhlí nebo bez formy nebo trpíte chronickým onemocněním, které způsobuje bolest nebo ztuhlost kloubů, můžete si myslet, že pohodlné cvičení jógy pro vás nepřichází v úvahu. Regenerační jóga se však pohybuje jemnějším, ...

Bývalá hvězda NFL Greg Hardy debutuje v UFC proti Allen Crowderovi v sobotu večer. Zde je návod, jak sledovat boj online.