Jak sledovat USC vs UW fotbal online bez kabelu

Matt Fink

Getty Matt Fink přihrál na 351 yardů při výhře USC nad Utahem.

Po ohromujícím vítězství nad tehdy zařazeným č. 10 Utah zkusí v sobotu v Seattlu štěstí zadák třetí řady Matt Fink a č. 21 USC proti rivalovi Pac-12 č. 17 Washington.Začátek hry je naplánován na 15:30. ET a bude vysílán na Foxu. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:FuboTV

Fox je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.popruh proti síle

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos USC vs UW na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

stříkat tenisové boty

Hulu s živou televizíFox je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání.Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos USC vs UW na počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, Nintendo Switch , Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

PlayStation Vue

PlayStation Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují Fox (žijící na vybraných trzích).

přímý přenos barcelona vs madrid zdarma

Můžete se zaregistrovat na PS Vue přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos USC vs UW na počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud nemůžete sledovat živě, PlayStation Vue je součástí cloudového DVR.


USC vs Washington Preview

Matt Fink z přenosového portálu na hrdinu USC během několika týdnů, kdy pomohl vést trojské koně k ohromujícímu rozrušení Utahu.

Fink hodil na vítězství 351 yardů a tři přistání a dokázal svůj talentovaný široký přijímací sbor dokonale využít. Jeho oblíbeným cílem byl Michael Pittman Jr., který skončil s 10 úlovky na 232 yardů a přistáním na 77 yardů.

Ten chlap je monstrum, řekl Fink po hře o Pittmanovi. Nemůžeš ho hlídat.

Fink se musel usadit ve své nové roli, která byla neskutečná poté, co byla pohřbena na hloubkové mapě.

espn tenis naživo zdarma

Je to úžasná příležitost pro mě i pro tým jít stále kupředu, řekl Fink. Bolí to, když se někdo v týmu jakkoli nebo tvarem zraní, ale je to pro mě skvělá příležitost růst a tento tým být lepší.

Pittman je napumpován, aby mu Fink hodil míč.

To je prostě fotbal, kluci jdou dolů a pak se zvednou další kluci. Matt hrál skvěle a porazili jsme tým č. 10, takže to bylo skvělé, řekl Pittman. Neměl jsem pocit, že bychom museli posílit více jako přijímače. Cítil jsem, že prostě musíme jít ven a dělat to, co děláme každý den.

Washington se od té doby, co byl rozčilený rukou Cal, pěkně odrazil. Huskies bušili jak na Havaji, tak na BYU několik týdnů zpět. Quarterback Jacob Easton přichází z jednoho ze svých nejefektivnějších výkonů, nasbíral 290 yardů proti BYU a dokončil 24 z 28 pasů za nejlepší 85,7 procenta dokončení kariéry.

Myslím, že tam byl dobrý pokrok. Asi kolektivně jako skupina, quarterback do širokých outů, jsem si myslel, že ti kluci dobře chytili míč. Jacob to tam evidentně hodil docela dobře, řekl trenér Washingtonu Chris Petersen.

Klíčem pro Washington bude nalezení konzistence v běhové hře, protože trojské koně vzdávají 170,5 yardů na zápas na zemi.

rick and morty sezóna 4 epizoda 2 online zdarma

Naposledy přijela USC do Washingtonu v roce 2016, což je hra, kterou Trojané vyhráli 26–13. Petersen si nemyslí, že by jeho husky mohly z této zkušenosti, která směřuje do této, vzít tunu.

Je to docela dávno, řekl Petersen. Existuje několik stejných trenérů a jsou zde určité podobnosti, pokud jde o tento druh věcí, ale myslím si, že každý se vyvinul a určitě je hodně odlišný, hodně různých hráčů.

Washington je aktuálně favoritem 10,5 bodu pro tuto hru s celkovým počtem 61.


Populární Problémy

Národní výstava psů 2019, kterou představila společnost Purina, se bude vysílat od 12 hodin. do 14 hodin ve všech časových pásmech na NBC tento Den díkůvzdání (28. listopadu).

Vážky jsou velký hmyz, který je zajímavý, atraktivní a zábavný na sledování. Skvěle ovládají komáry, což z nich dělá užitečného pomocníka na zahradě. Vážky přitahují oblasti s vodou, takže nejlepší způsob, jak přilákat ...

Somdev Devvarman byl posledním Indem, který se dostal do finále dvouhry na turnaji ATP v roce 2011. Prohrál s letošním finalistou Wimbledonu.

USC zahajuje sezónu 2019 proti státu Fresno v sobotu večer. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Druhé místo ve finále Zlatého poháru patří USA a Jamajce, které se ve středu setkají v semifinále. Zde je návod, jak sledovat zápas online bez kabelu.