Jak sledovat VCU vs Duquesne Basketball online bez kabeluGetty Duquesne Dukes bude hostit VCU Rams.

VCU Rams navštíví Atlantik 10 nepřátel Duquesne Dukes v A.J. Středisko Palumbo v sobotu.Začátek hry je naplánován na 14:00. ET. I když to nebude vysíláno celonárodně v televizi kdekoli v USA, stále můžete sledujte živý přenos hry na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím ESPN+ , nová služba digitálního streamování od ESPN (není vyžadován žádný kabel), která má exkluzivní pokrytí desítek univerzitních basketbalových her - a několika dalších sportů - každý týden.Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi ESPN+ , a poté můžete sledovat živý přenos hry na počítači přes ESPN.com, nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

Pokud se nemůžete dívat naživo, všechny hry-včetně VCU vs Duquesne-které jsou streamovány na ESPN+, je také možné sledovat na vyžádání později prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN.
VCU vs Duquesne Preview

Vévodové spustili otvírač A-10 na Davidson 65-61, ale od té doby vyhráli pětkrát, naposledy se poradili se Saint Louis o své první konferenční porážce v sezóně.Duquesne střílel z pole jen 37,7 procenta proti jedné z nejlepších obran v zemi a dostal se mimo 54-31, ale zvítězil v bitvě o obrat 23-12 a držel Billikens na 38,8 procentní střelbu.

Ukázali jsme dobrou houževnatost, řekl hlavní trenér Duquesne Keith Dambrot St. Louis Post-Dispatch . V defenzivě jsme odvedli dobrou práci. Udělali jsme prohnilou práci, která odrazila odskoky, a téměř nás to stálo.Forvard Sophomore Marcus Weathers vedl Dukes s 19 body, chytil devět doskoků a zablokoval dvě střely. Druhák, který po přestupu z Miami (Ohio) předeslal minulou sezónu, skóroval v šesti zápasech za sebou v dvouciferných číslech; ve svých prvních 12 soutěžích skóroval 10 nebo více jen čtyřikrát.Marcus Weathers udělal obrovský skok, což tomuto týmu pomohlo, řekl Dambrot Pittsburgh Sports nyní .

Z čáry trestného hodu vystřelil 11 z 13 a z pruhu své šestizápasové horké série střílí 81,3 procenta. Hot shot odtud jen 21,1 procenta v jeho předchozích 12 hrách.

Příliš o tom nepřemýšlím, vím, že jsem střelec z volného hodu, řekl Weathers, podle Pittsburgh Sports Now. Počáteční trestné hody byly tak, že jsem našel cestu, už je to tak dlouho, co jsem hrál. Teď jsem to vyřešil a není to moc důležité.

VCU ve středu prohrálo s Rhode Island na silnici a v konferenčním hraní kleslo na 4-2. Před pádem 71-65 zkrátili 12bodový URI náskok na dva a zbývala minuta.

loketní pás tendonitidy

Dostali jsme ten náskok, k čemu, hra s jedním držením? Ale nedokončili jsme, řekl po ztrátě hlavní trenér VCU Mike Rhoades The Commonwealth Times . Myslel jsem si, že na začátku hry bylo všechno snadné, i když jsme neudělali několik záběrů. Necháme nedostatek útočné produkce a příliš mnoho obratů skutečně ovlivnit naši obranu.

Rhoadesův tým otočil míč 13krát v prvním poločase a 18krát celkově.

Házeli jsme míčky druhému týmu, řekl trenér podle The Commonwealth Times. Mnoho z nich bylo jen samoobslužných obratů ... hrajete na silnici a dáváte druhému týmu míč, další majetek, hrají doma sebevědomě a my jsme je dostali, protože jsme jim dali míč.


Populární Problémy

Red-hot Kentucky se vrací domů na velký SEC test proti Auburn v sobotu. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu zdarma.

Jak přirozeně odstranit vlasy. Na trhu existuje celá řada metod odstraňování chloupků, z nichž některé si můžete udělat sami doma a jiné musí provést profesionál. Pokud hledáte přirozenější způsob ...

Váš průvodce streamováním Christophera Robina online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a toho, jak byl přijat.

Federer nyní bude hrát Mischu Zvereva ve čtvrtfinále, jeho 13. Australian Open QF za 14 let.

Speciál TIME a Nickelodeon Kid of the Year 2020 bude vysílán v pátek večer. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos pořadu online.

Danielle Collins se z ničeho nic vynořila, aby se stala jednou z nejlepších hráček na okruhu WTA.