Jak sledovat televizní pořad „Warrior“ Cinemax online bez kabelu

Válečník Bruce Lee

Getty NEW YORK, NEW YORK - 26. BŘEZNA: Jonathan Tropper, Shannon Lee a Justin Lin navštíví Build, aby 26. března 2019 v New Yorku diskutovali o televizním pořadu „Warrior“ v Build Studio. (Foto Nicholas Hunt/Getty Images)

Bojovník , založený na show, kterou Bruce Lee připravil - a nikdy neuskutečnil - před téměř 50 lety a produkuje jeho dcera Shannon, má premiéru v pátek 5. dubna ve 22 hodin. ET/PT na Cinemax.

nejlepší počítač pro hraní her a streamování

Pokud nemáte kabel nebo Cinemax, můžete sledovat Bojovník epizody živé nebo na vyžádání ve vašem počítači, telefonu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Amazon Prime

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledovat živý a na vyžádání obsah Cinemax prostřednictvím Cinemax Amazon Channel , který je také dodáván s bezplatnou 7denní zkušební verzí.

Jakmile jsi zaregistroval se pro kanál Amazon Prime i Cinemax , pak se můžete dívat Bojovník epizody buď žijí ve vysílání, nebo kdykoli na vyžádání. U obou možností můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu nebo můžete sledovat telefon (kompatibilní s Androidem a iPhone), tablet, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

PlayStation Vue

Prostřednictvím PlayStation Vue můžete sledovat živý a Cinemax obsah na vyžádání, ať už máte předplatné nebo pokud chcete zahájit bezplatnou zkušební verzi . Buď můžete přidat Cinemax k jednomu z hlavních balíčků kanálů Vue (které jsou dodávány s více než 60 živými televizními kanály), nebo můžete zvolit Cinemax jako vlastní samostatnou možnost. Ať tak či onak, můžete sledovat Cinemax s bezplatnou zkušební verzí .

Jakmile se zaregistrujete , můžeš se dívat Bojovník buď žít tak, jak to vysílá, nebo kdykoli na vyžádání. U obou možností můžete počítač sledovat na webu PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému , můžete sledovat živý a na vyžádání obsah Cinemax prostřednictvím doplňku Cinemax, který může být součástí běžného Hulu nebo Hulu s živou televizí.

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat Bojovník žijte, jak to vysílá, nebo to můžete sledovat kdykoli na vyžádání. U obou možností můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4 (pouze na vyžádání) , Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

live stream Cavs vs Písty

Náhled „válečníka“

V roce 1971, Bruce Lee hodil do Warner Bros. a Paramount televizní show s názvem Bojovník , který se soustředil kolem čínského přistěhovalce se schopnostmi bojových umění na americkém západě 19. století.

Myslím, že oba [Warner a Paramount] chtějí, abych byl v modernizovaném typu věci, a myslí si, že západní typ věcí je venku, řekl Lee v rozhovoru s Pierrem Bertonem z roku 1971 . Zatímco já chci dělat western. Protože, chápete, jak jinak můžete ospravedlnit všechny údery a kopy a násilí, kromě období Západu?

O rok později však Warner Bros. zvedl Kung Fu , westernové drama bojových umění v hlavní roli s bílým hercem Davidem Carradinem.

Ale nyní se Leeova počáteční myšlenka konečně uskutečňuje ve formě Bojovník “, kterou s pomocí Leeových původních poznámek k představení produkuje jeho dcera Shannon spolu s Banshee tvůrce Jonathan Tropper, který napsal první dvě epizody, a Justin Lin, který několik z nich režíroval Rychle a zběsile filmy.

Také podle Leeovy vize patří hlavní role Ah Sahma herci smíšené rasy v Andrew Koji ( Rychle a zběsile 6 , Američtí bohové ), který je japonského a anglického původu. Ah Sahm se přistěhuje z Číny do San Franciska, kde se stane válečným válečníkem během Tongských válek na konci 19. století.

Zbytek obsazení je většinou asijský, včetně Jason Tobin , Olivia cheng a Dianne Doan .

Je smutné, že jsme museli čekat téměř 50 let, než se Leeův nápad stal skutečností, ale jak píše Alan Sepinwall z Rolling Stone , ve skutečnosti to může být ideální čas Bojovník :

bodování rakety

V polovině sezóny jsou Ah Sahm a Young Jun posláni mimo město kvůli epizodě, která je zjišťuje, jak bojují s dostavníky rustiků v salonu Divokého západu. Je to potěšení a nejbližší bojovník si stoupne přímo na území Kung Fu. Ale i kdyby byl Lee tenkrát schopen prodat svůj vlastní scénář, televize v sedmdesátých letech nebyla vybavena tak, aby obnovila minulé a pořádala epické bitvy bojových umění v takovém měřítku, jaké Warrior po celou dobu dělá. Toto je ten správný čas a místo, aby Leeova vize přišla do vzrušujícího života, i když v jeho blízkosti není, aby v něm hrál. Warrior je výbuch.

První sezóna Bojovník bude mít 10 epizod.


Populární Problémy

Seahawks a Cardinals se sejdou na obrovském zápase NFC West v Sunday Night Football v 7. týdnu. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.

Pokud vás kouslo klíště, je normální cítit nervozitu, že jste se mohli nakazit boreliózou. CDC doporučuje testovat Lyme ve dvou krocích. Tento proces testuje vaši krev na přítomnost protilátek ...

Zde je návod, jak sledovat živé přenosy Blazers vs Thunder Game 3 online, i když nemáte předplatné nebo přihlášení pomocí kabelu.

Zamyslete se nad Roland Garros a křestní jméno, které nás napadne, bude.

Kandidatura KOZY Rafaela Nadala byla často zpochybňována z toho důvodu, že jeho Slam haul má příliš mnoho antukového zkosení. Statistiky Nadala na antuce i mimo ni jsou však dost dobré na to, aby se stal hodným uchazečem o titul GOAT.