Jak se dívat na Warriors vs Bulls without Cable

Hodinky Warriors vs Bulls

Getty Coby White z Chicago Bulls

Golden State Warriors (0-2) a Chicago Bulls (0-2) se střetnou v neděli v United Center v Chicagu.

Hra začíná ve 20 hodin. ET a budou vysílány v NBC Sports Bay Area (na trzích Warriors) a NBC Sports Boston (na trzích Celtics). Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos Warriors vs Bulls online, podle toho, kde žijete:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Fanoušci na trzích Warriors nebo Bulls: FuboTV

Můžete sledovat živý přenos NBC Sports Bay Area (na trzích Warriors), NBC Sports Boston (na trzích Celtics) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

pomáhá námraza tenisovému loktu?

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Warriors vs Bulls můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.


Fanoušci na trzích Warriors nebo Celtics: Hulu s živou televizí

Můžete sledovat živý přenos NBC Sports Bay Area (na trzích Warriors), NBC Sports Boston (na trzích Celtics) a 65+ dalších televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Warriors vs Bulls můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Fans in the Warriors Markets: Sling TV

Poznámka: NBC Sports Boston není k dispozici na Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Blue můžete sledovat živý přenos NBC Sports Bay Area (na trzích Warriors) a 40 dalších televizních kanálů. Dodává se s třídenní zkušební verzí zdarma, ale pokud ji obejdete, můžete ji získat za první měsíc za 20 $ (obvykle 30 $) a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, Warriors vs Bulls můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Pokud je hra mimo váš trh

Kanál NBA League Pass Channel Amazon Prime

To je nakonec stejné jako běžné NBA League Pass (více informací o tom níže), ale toto je upřednostňovaná možnost, protože hry můžete sledovat spíše na platformách Amazonu než na NBA, který měl v minulosti nějaké problémy se streamováním.

jak se dostat k tenisu

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) mohou sledovat všechny out-of-market, non-celostátně televizní NBA hru na kanálu Amazon Prime League Pass . Můžete bezplatně vyzkoušet Amazon Prime i kanál League Pass s bezplatnou zkušební verzí zde:

NBA League Pass na Amazon Prime

Jakmile se zaregistrujete do kanálu Prime League Pass, diváci mimo trh můžete sledovat Warriors vs Bulls naživo nebo na vyžádání v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta.

Můžete také sledovat na počítači přes web Amazon .

NBA League Pass

Opět je to většinou stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, přičemž velkou odlišností je, že budete sledovat spíše digitální platformy NBA než Amazon. Při registraci do League Pass prostřednictvím NBA.com existuje také několik různých cenových možností (průkaz pro jeden tým, pro celý tým nebo pro celý tým, pro komerční použití). Všechny je najdete zde:

NBA League Pass

Jakmile se zaregistrujete do League Pass, diváci mimo trh můžete sledovat Warriors vs Bulls naživo nebo na vyžádání v aplikaci NBA na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4, iPhone, telefonu Android, iPadu, tabletu Android nebo jiném kompatibilním zařízení.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek NBA .


Náhled Warriors vs Bulls

Golden State přichází o ztrátu 138-99 na Milwaukee Bucks na Štědrý den. Steph Curry měl na svém kontě 19 bodů a centr James Wiseman přidal ke ztrátě 18. Warriors stříleli jen 34 procent z podlahy a 22 procent z centra města při prohrané porážce, která zanechala bývalou velmoc týmu, který mával větrem a hledal odpovědi.

Bylo to trochu rozptýlené a neorganizované, trenére Warriors Řekl Steve Kerr po hře. Jsem z toho zklamaný a musím za to nést vinu.

Golden State hráli Nets and the Bucks a pokaždé byli poraženi o 25 a více bodů. Kolektivní IQ naší skupiny se musí hodně zlepšit, Řekl Curry . Hráli jsme dva týmy s mistrovskými ambicemi. Chápeme, že je to úroveň, na kterou se musíme dostat, a nejsme blízko této úrovně. Musíme okamžitě vyhrát.

Nečekali jsme, že to bude tak drsné brzy, ale věděli jsme, že to bude dlouhý proces, dodal Curry.

Pokud jde o Bulls, v sobotu večer přicházejí se ztrátou 125-106 na Indiana Pacers.

Zach LaVine vede Býky v bodování, a to udělal znovu při ztrátě s Pacers, což znamenalo zisk týmu 17 bodů. LaVine byl jedním z pěti Bullů, kteří skórovali ve dvouciferných číslech, ale to nestačilo, protože Chicago zaostávalo brzy a nikdy nezaznamenalo žádný comeback ani push. Hlavní trenér Billy Donovan po zápase řekl, že se jeho skupina mladých hráčů musí naučit růst a hrát spolu o něco lépe.

velikost tenisové rakety pro 8 let

Už jsem to říkal: Musí to udělat společně. Musí spolu bojovat, dělat to společně. Pravděpodobně po většinu nocí nebudeme nejatletičtější, nejtalentovanější nebo nejzkušenější, ale můžeme být tým - máme nad ním kontrolu - a můžeme v sobě mít mnohem více boje. Jednou jsem vyšel na kurt, protože jsem je viděl vycházet z chumlu a všichni vypadali naprosto sklíčeně. Sečteno a podtrženo, toto je profesionální basketbal. Musíte umět reagovat a vyrovnat se s nepřízní osudu. Myslím, že pro kohokoli na této úrovni, pokud to nemůžete zvládnout, je těžké být skvělým a skvělým hráčem na této úrovni, Řekl Donovan .

Oba týmy vstupují do této hry milované franšízy, které potřebují restart a dobití, takže vítěz zde může případně trochu nabrat na síle.


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat zpravodajství z Draft Combine 2020 NFL naživo online, pokud nemáte kabel nebo nemáte síť NFL.

Španěl Rafael Nadal si zajistil svou 11. mistrovskou korunu Monte Carlo a stal se hráčem s největším počtem. ATP Masters 1000 titulů. .

Federer nyní bude hrát Mischu Zvereva ve čtvrtfinále, jeho 13. Australian Open QF za 14 let.

Kansaský basketbal se v sobotu ujal Oklahomy. Hra je na CBS, ale zde je návod, jak ji můžete sledovat online, pokud nemáte kabel.

Zjistěte, co znamená tuhost rakety, jak se měří a jaký je její dopad na výkon a pohodlí - video a užitečné grafy součástí.

Druhé semeno prohrálo s nenasazeným Španělem Albertem Ramosem-Vinolasem.