„Myslím, že to, co říká, má své opodstatnění, ale já osobně nesouhlasím“ - John Isner o trenérských komentářích Stefanose Tsitsipase

Stefanos Tsitsipas (L) a John Isner

Stefanos Tsitsipas (L) a John Isner

John Isner se domnívá, že absence koučování na hřišti je to, co tenis odlišuje od ostatních sportů a činí jej „cool“.

Stefanos Tsitsipas nedávno poskytl kontroverzní pohled na téma koučování na hřišti, což vyvolalo debatu v tenisové komunitě.

Řek dostal varování před tréninkem během čtvrtfinálové porážky Filipa Krajinoviče na European Open v roce 2021 v Hamburku. Poté na Twitteru vyjádřil nesouhlas se zákazem tenisu v tréninku.

V důsledku Tsitsipasových komentářů řada fanoušků, novinářů a hráčů, včetně Nicka Kyrgiose, nabídla svůj názor na toto téma.

Američan John Isner se nyní stal nejnovějším, kdo v této záležitosti zvážil. Isner řekl, že nebyl velkým fanouškem myšlenky koučování na hřišti, přestože hrál na vysokoškolské úrovni, kde trenéři předávají pokyny svým svěřencům po každém bodu.

'Myslím, že to, co říká (Stefanos Tsitsipas), má své opodstatnění, ale osobně s tím nesouhlasím,' Isner řekl na tiskové konferenci v Los Cabos . 'A to pochází od někoho, kdo hrál čtyři roky na vysoké škole a my jsme během našeho zápasu trénovali každý bod.'
'Co si myslím, že je na tenise skvělé, je, že nemáš koučování a je to dobrý rozlišovací faktor od ostatních sportů, kde se člověk snaží přijít na to sám, což si myslím, že je jedinečné,' dodal. 'Takže já osobně ten nápad nemám rád.'

Myslím, že je důležité mluvit s médii, ale nehodlám soudit Naomi Osaka: John Isner

Naomi Osaka

Naomi Osaka

V průběhu své tiskové konference Isner také hovořil o kontroverzním rozhodnutí Naomi Osaky bojkotovat tisk na Roland Garros. Američan řekl, že mluvit s médii je důležitou součástí práce, ale stejným dechem poukázal na to, že není na jeho místě soudit Japonce.

'Myslím, že je důležité mluvit s médii a co nejvíce se vrátit, a nevěřím, že média jsou naším nepřítelem, ale zároveň musíte respektovat názor všech,' řekl Isner.
'Rozhodně nevím, co Naomi prožívá, a nehodlám soudit, je to megahvězda a není moje právo souhlasit nebo nesouhlasit,' dodal.

Odpor způsobený rozhodnutím Osaky bojkotovat mediální interakce v Paříži ji nakonec vedlo k úplnému odstoupení od majora. Třiadvacetiletý hráč se také stáhl z Wimbledonu, ale na nadcházející olympiádě v Tokiu se vrátí k soutěžnímu dění.

Populární Problémy

V dubnu Roger Federer představil myšlenku sjednotit mužský a ženský tenis pod jedním tělem. Federerův návrh nyní získal podporu Martiny Hingisové, ale s určitými výhradami.

Překvapivý Rutgers si vezme bojující Michiganskou sobotu. Zde je návod, jak sledovat hru naživo online, pokud nemáte síť Big Ten Network.

„RuPaul's Drag Race“ má premiéru v sezóně 11. Přečtěte si, jak sledovat show online prostřednictvím živého streamování bez kabelů.

Chcete streamovat nováčka roku? Máme pro vás přehled - tady je návod, jak streamovat klasický sportovní film Disney právě teď.

Ať už cestujete za obchodem nebo za zábavou, může být obtížné sbalit se na výlet do Paříže. Oblečení, které si vyberete, musí být praktické pro časté venkovní procházky za nepředvídatelného počasí. Při rozhodování o tom, jak se obléknout v Paříži, je ...

Reilly Opelka nastoupí v kvalifikaci Nino Serdarusic v prvním kole 2020 St. Petersburg Open. Vzájemný souboj mezi nimi je v současné době 0: 0.