Nebýt Rafaela Nadala a Španělska, Davis Cup 2019 by byl katastrofou: nejvyšší český představitel

Rafael Nadal na Davisově poháru 2019

Rafael Nadal na Davisově poháru 2019Rafael Nadal dovedl Španělsko k dramatickému vítězství na Davisově poháru 2019, což potěšilo madridské publikum. Triumf se zapíše do historie nejen díky neobvyklým okolnostem, ale také kvůli tomu, že se jednalo o první vydání přepracovaného daviscupového formátu.Nedávno však prezident české tenisové federace Ivo Kaderka kritizoval nový formát dlouhodobého turnaje. Kaderka tvrdil, že nebýt Rafaela Nadala a dalších velkých jmen na výstavě, turnaj by byl úplnou katastrofou.Ohio state vs rutgers live stream zdarma

Rafael Nadal zachránil předělaný Davis Cup před neúspěchem, proto soutěž na začátku letošního roku zrušili: Ivo Kaderka

Rafael Nadal s triumfálním španělským týmem na Davisově poháru 2019

Rafael Nadal s triumfálním španělským týmem na Davisově poháru 2019

Kaderka použil nějaká silná slova proti vylepšenému formátu Davis Cupu s tím, že nemá sílu přilákat diváky. Turnaj prošel radikální změnou struktury poté, co se řízení ujala společnost Kosmos (v čele s fotbalistou Gerardem Pique), ale ne každý je fanouškem nových pravidel.jak zjistit, zda je diamantový tenisový náramek skutečný

Český tenisový funkcionář také rychle kritizoval předčasné zrušení letošního finále Davisova poháru, a to navzdory skutečnosti, že se soutěž měla konat až v listopadu.'Řekl bych, že loni neměli vůbec žádné publikum, a nebýt Nadala a Španělska, byla by to úplná katastrofa,' řekl Kaderka.
„Koronavirus se opravdu hodil těm, kteří slíbili miliony na Davis Cup. Nyní říkají, že bez fanoušků není možné udržet formát, “dodal.

Kosmos údajně investoval 3 miliardy dolarů, aby pomohl Mezinárodní tenisové federaci zavést nový formát. Soutěž skončila v jednom předurčeném městě - Madridu - na konci roku, kde s ní bojovalo více týmů, aby získaly prestižní trofej.

V Davisově poháru debutovali v loňském roce jako Novak Djokovič, Andy Murray a Rafael Nadal. Ve finále však zápasy skončily až ve tři hodiny ráno místního času a často před prázdnými tribunami.Velkým příběhem celé akce bylo Španělsko, které bylo hostitelem i konečným šampionem. Rafael Nadal vyhrál každý zápas, který odehrál, čímž prodloužil svůj neporažený rekord v Davisově poháru, zatímco Roberto Bautista Agut to také udělal, ale jen několik dní po smrti svého otce.tenisové sety k vítězství

Vzhledem k tomu, že se soutěž odchýlila od tradičního formátu nejlepších pěti sad, v loňském roce přišla pro širokou kritiku. A Kaderka věří, že se ITF a Kosmos rozhodly pro snadnější cestu tím, že soutěž zruší, než aby v roce 2020 viděli další neúspěch.

Jak se turnaj povede, když se vrátí v roce 2021, se teprve uvidí. Prozatím je stále předmětem kontroverzí.

Populární Problémy

Na Twitteru se objevilo video dokumentující vůbec první hodinu tenisu Novaka Djokoviče. Dokonce i ve věku 4 let Djokovič vykazoval známky svého talentu tím, že perfektně předváděl své forhendové a bekhendové cvičení.

Jak chodit. Chůze je jedním z nejlepších cvičení s nízkým dopadem a je také jedním z nejlevnějších a nejpohodlnějších způsobů, jak se stát zdravějším; mnoho Američanů však chodí méně než polovinu denních doporučených kroků. Chůze může snížit váš ...

Zde je návod, jak můžete online streamovat Kennedy Center Honors online.

„One Day at a Time“ se přesouvá do POP pro 4. sezónu. Zde je návod, jak sledovat nové epizody „ODAAT“ online bez kabelu.

Tým USA má tento týden oprávněné medailové ambice v rugbyovém turnaji sedmi mužů na olympijských hrách 2020. Takto můžete sledovat každý zápas online.

V pouhých 17 letech Pranjala nasbíral 114 národních turnajových vítězství v různých věkových kategoriích.