Přímý přenos Iowa vs Iowa State Basketball: Jak se dívat onlineGetty

Basketbalové mužstvo Iowa State Cyclones bude ve čtvrtek hostit v Hilton Coliseum domácí rivaly Iowa Hawkeyes. Programy se hrály 72krát od roku 1909, přičemž Iowa vede historickou sérii 45-27.

Začátek hry je naplánován na 20:00. ET a bude vysílán na ESPN2. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

jak sloužíš v badmintonu
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Obsahují 45 až 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují ESPN2.

Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verzi

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Iowa vs ISU na vašem počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí přihlašovacích údajů AT&T TV Now.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

ESPN2 je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání.

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat živý přenos Iowa vs ISU na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu , Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

jaký je rozdíl mezi tenisky a teniskami?

Sling TV

Balíček Sling Orange od Sling TV je dodáván s 25 a více živými televizními kanály, včetně ESPN2.

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete na svém počítači sledovat živý přenos Iowa vs ISU prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů pro Sling TV.

Pokud nemůžete sledovat živě, cloud DVR je k dispozici jako doplněk.


Náhled státu Iowa vs Iowa

Hawkeyes v úterý doma bušili na Minnesota Golden Gophers 72-52, zlepšili se na 7-3 v sezóně a 1-1 ve hře Big Ten.

Iowa druhák Joe Wieskamp vedl všechny účastníky s 23 body, přidal 6 desek a pár bloků. Juniorský centr Luka Garza zaznamenal 10 doskoků na úrovni týmu a za střelbu 8 ze 17 nastřílel 21 bodů. V prvním poločase odešel z pole jen 3 z 9.

Dnes večer se upravil, řekl hlavní trenér Iowy Fran McCaffery The Daily Iowan . Zpočátku byli fyzičtí a vrhali se na něj. Na rozdíl od jiné noci, kdy byli fyzičtí a hráli vzadu a zůstali nahoře na 3bodových střelcích. Ve druhé půli jsem si myslel, že je velkolepý.

Garza strávil většinu soutěže boucháním s centrem druhého ročníku Minnesoty Danielem Oturuem, který získal 22 bodů za střelbu 10 z 12. Oturu nasbíral 12 doskoků a 5 bloků, obě herní maxima.

V letošní lize má každý tým podle The Daily Iowan ohromného velkého muže, řekl Garza. Dnes v noci je Daniel Oturu, mladý velký, ohromný. Právě končí kontaktem a stále na vás přichází. Je to tvrdý strážce. Opravdu jsme bojovali. Mám k němu velký respekt.

Proti cyklónům bude mít McCaffreyův tým za úkol omezit Tyrese Haliburtona. Mezi hráči Big 12 je druhák na prvním místě v počtu asistencí na zápas (8,2), druhém v krade na zápas (2,7), pátý v bodech na zápas (16,2) a 13. v doskoku na zápas (6).

Je to člověk, který by mohl být triple-double, řekl McCaffery The Daily Iowan . Takže ho musíte zadržet, musíte mu vstát do tváře. Pokud je to možné, musíte mu odebrat část jeho vize. Vidí podlahu stejně jako kdokoli, proti komu jsem dlouho trénoval. Hledá chlapce důsledně. Je to také chlapík, který pokud nadměrně prodloužíte [na jeho odchod], dá gól. Tito kluci jsou nejtěžší na ochranu.

V neděli se Cyklóny pomstily č. 16 Seton Hall Pirates, doma je porazily 76-66, necelé dva týdny poté, co jim padly v Battle 4 Atlantis. Stát Iowa se zlepšil na 6-3.

nejlepší kriketové pálky na tvrdý tenisový míček

Haliburton, kolega druhého ročníku Rasir Bolton a druhák George Conditt IV zaznamenali 17 kusů za vedení Cyklonů.

Conditt přidal 6 doskoků a 5 bloků na maximum. Vede všechny hráče Big 12 s 3,2 swaty na hru.

Podle Halliburtona nejlepšího blokátora střel v zemi, řekl o Condittovi Iowský státní deník . Cítíte se opravdu dobře, když máte za sebou takového chlapa.


Populární Problémy

Váš průvodce streamováním Mary Poppins online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Ať už máte podlahu z tvrdého dřeva nebo gumovou podlahu v tělocvičně, špína a pot mohou poškodit povrch podlahy nebo způsobit uklouznutí sportovců. Aby byla vaše tělocvična nedotčená, podlahy denně čistěte. Pro intenzivnější čištění odstraňte ...

Conan O'Brien se vrací do vzduchu a vysílá svou noční show ze svého domova. Zde je návod, jak sledovat film „Conan doma“ online bez kabelu.

Je sladká a krásná a vy konečně klikáte. Je čas na polibek? Pokud jste ji nikdy předtím nelíbali, nebo jste nikdy nikoho nepolíbili, může to být trochu zastrašující. Ale nebojte se - není to tak obtížné, jak se zdá! Když...

Jak cestovat na Havaj. Havaj je krásný stát tvořený 7 obydlenými ostrovy, z nichž 4 jsou nejoblíbenějšími destinacemi: Havaj (Velký ostrov), Maui, Oahu a Kauai. Při plánování cesty zvažte data, která vám vyhovují, a ...

Výlet do paměti, vzpomínka na Federerovy nejlepší okamžiky na US Open.