Je lob nejslavnější střelou v tenise?

Vzkvétající podání. Prskající forhend. Úžasný bekhend. Šikovný výstřel. Drzý tweener. Solidní salva. S každým tenisovým odpalem je spojena nadsázka.Serenino mocné podání. Rafův kladivový forhend. Stanův sklopný bekhend. Rogerův lstivý tweener. Novákova dokonalá přihrávka . S každým tenisovým odpalem je spojen tenisový hrdina.Ale co ten lob? Málokdy se vyznačuje superlativem a téměř nikdy se neztotožňuje s tenisovým hrdinou.ženské tenisové rakety

Radost diváka

Dva tenisoví velikáni, strhující rallye a nýtované obecenstvo.

Rally pokračuje, protože ani jeden z hráčů není připraven se vzdát. Míč neúnavně putuje z jedné základní čáry do druhé a volá o pomoc. Dav se chystá zívat, když jeden ze dvou hráčů provede dechberoucí kapku, aby přitáhl soupeře blíže k síti.Dav se probouzí k této náhlé změně dynamiky. Když soupeř spěchá k síti a dostává raketu na míč, aby jej poslal zpět přes síť, dav čeká v očekávání. Do mixu přichází lob!prodej tenisových raket

Dav zadržuje dech a modlí se za své hrdiny. Někteří z nich se modlí za to, aby se lalok vznášel vysoko do vzduchu, cestoval správnou trajektorií a dobře přistál uvnitř základní čáry za čistého vítěze. Někteří doufají, že se lalok buď plout doširoka, nebo bude na dosah pro režijní zásah. Někteří se nemohli starat o výsledek méně a jsou pohlceni nádherným vystaveným tenisem.

Lobb nejen vyvolává emoce, ale také na chvíli ponechá napětí ve vzduchu.Měnič hry

Lob nesmírně zvyšuje zábavní kvocient a má inherentní potenciál změnit strukturu zápasu. Je to pravděpodobně nejpoužívanější střela moderního současného tenisu. Většina hráčů dnes používá lob, když je přitlačí ke zdi, nebo to zkusí z čirého zoufalství, aby se dostali z polévky.To, co je pro hráče náročné, je skutečnost, že efektivní lob přináší skvělý pocit a samozřejmě hodiny tréninku. Kromě obratnosti a dovednosti musí mít hráč srdce lva, aby ji mohl hrát. To je a vysoké riziko vysoká návratnost jakýsi výstřel. Není pochyb o tom, že je docela obtížné to hrát v tlakové situaci. Když se ale hraje s trefnou trajektorií, umístěním a roztočením, může sklidit bohaté dividendy.

Další dimenzí laloku, která hráči dělá kostku, je jeho varianta. Existuje agresivní horní rotační lob a obranný lob. Obě tyto varianty lze zasáhnout po lajně nebo přes kurt a mohou být zasaženy buď na útěku, nebo s pevným základem. Lze je také použít se spoustou převleků k překvapení protivníka. Provedení správné varianty ve správný čas závisí na tenisových schopnostech a schopnostech.

Lob je nedílnou součástí čtyřhry, kde se dynamika velmi rychle posouvá. Často se používá k tlačení hráčů na zadní stranu hřiště a také k získání času, aby se při obraně dostali zpět do své pozice. Mohlo by to být také použito jako návrat k podání, aby jeden ze soupeřů zůstal vzadu na hřišti a otevíral kurt vpředu, přičemž pouze jeden soupeř zakryl síť. Každý bod se hraje ve velkém tempu. Lob zatáhne otěže do hry a poskytne dech hráčům i divákům.

čtyři druhy podání v tenise

Nejlepší lobs v současném tenise

Agnieszka RadwankaPokud jde o dotykový tenis, na ženském okruhu kraluje Agnieszka Radwanka. Je jednou z mála hráčů na turné, kteří se spoléhají spíše na soudní umění, jemnost a umístění než na sílu. Když na Ninja mode Radwanská, díky svému tenisovému instinktu a raketovým schopnostem vypadá tenis jako umělecké dílo. A ten lob! Abyste tomu uvěřili, budete to muset vidět.
Maria Šarapovovádžíny s teniskami

Maria Sharapova přidala do své hry za posledních 18 měsíců více rozměrů. Drop shot, plátek zadní ruky a topspin lob byly k vidění pro tenisové fanoušky na letošním French Open. A nehrála je všechny jen v jednom zápase. Všechny tyto zbraně ze svého vylepšeného arzenálu použila až do svého čtvrtfinálového zápasu proti Lucii Safarové.
Andy MurrayAndy Murray má zdaleka jeden z nejlepších labs ve hře Men’s. Virginia Wade, britská tenistka a bývalá světová dvojka, zatímco sdílet své názory na umírající umění topspinového lobu řekl, sledoval jsem Andyho Murraye v nedávném zápase, kde trefil lob z obouručního bekhendu.

Hráči, kteří hrají obouruční bekhendové laloky, vždy získají skvělé laloky, protože takto zahraná střela zakrývá, jakou ránu budete hrát. Murray's byla skvělá střela, ale musíte mít velmi rychlou akci zápěstí, abyste ji stáhli, takže se ujistěte, že si před pokusem vytvoříte sílu zápěstí.Populární Problémy

Místo konání US Open a Paris Masters patří mezi největší tenisové arény na světě.

Panteři se v neděli utkají s Cardinals v bitvě 3. týdne. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelového přihlášení.

Zjistěte vše, co potřebujete vědět o hodnocení a nákupu stroje na tenisové míčky, včetně našich tipů na to nejlepší na trhu.

Zde je návod, jak sledovat speciální online pořad Bravo „Race in America: A Movement Not a Moment“, pokud nemáte kabel.

Hráči s největším počtem titulů na Australian Open.

Malokluze jsou abnormální zarovnání zubů („kousnutí“) způsobené buď nesprávnou ztrátou mléčných zubů, nebo nesprávnou erupcí (vniknutím) dospělých zubů. Http://www.mypetsdentist.com/bite-evaluation.pml Nesprávně umístěné zuby mohou způsobit ...