Italian Open 2021: Serena Williams vs Nadia Podoroska náhled, souboj a předpověď

Serena Williamsová

Serena Williamsová

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (8) Serena Williams vs Nadia Podoroska

Datum: 12. května 2021

Turnaj : Mezinárodní BNL Itálie 2021

Kolo : Druhé kolo (kolo 32)

Místo : Řím, Itálie

Kategorie : WTA 1000

Povrch : Červený jíl

Odměna : 1 577 613 EUR

Načasování zápasu: Ne dříve než ve 14:00 místního času, 17:30 IST

Živé televizní vysílání : USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Amazon Prime Video

Serena Williams vs Nadia Podoroska náhled

Serena Williamsová čeká ve středu dlouho očekávaný návrat na turné WTA na Italian Open.

Třiadvacetinásobný grandslamový šampion nehrál od Australian Open žádnou akci. Ve skutečnosti se tři z jejích posledních čtyř turnajových vystoupení odehrály na grandslamové úrovni.

Williams však přichází do Říma v důsledku pozitivní sezóny tvrdého hřiště v Austrálii. Po dosažení semifinále Yarra Valley Classic porazila devětatřicetiletá Aryna Sabalenka a Simona Halepová zády k sobě na Australian Open. Poté se uklonila v posledních čtyřech eventuální šampionce Naomi Osace.

Loni na Roland Garros odehrál Williams jen jeden zápas, než byl nucen odstoupit kvůli zranění. Tento týden bude mít zájem získat několik zápasů v antuce, protože se blíží další French Open.

Nadia Podoroska

Nadia Podoroska

Nadia Podoroska naproti tomu prorazila na podzim roku 2020. Stala se vůbec první kvalifikací, která se dostala do semifinále Roland Garros, což je počin, který jí vynesl ocenění Nováček roku WTA 2020.

Argentinec porazil v Paříži Julii Putintsevovou a Elinu Svitolinovou, než prohrál s eventuální šampionkou Igou Swiatekovou.

Podoroska pak dosáhl čtvrtfinále jak v Linci, tak v Melbourne, a poskočil na číslo 44 v žebříčku. Čtyřiadvacetiletá žena však prohrála oba své zápasy na Billie Jean King Cup, než přišla na Italian Open.

Podoroska nyní vyzvedla v úterý vítězství v prvním kole nad Laurou Siegemundovou, které posílilo sebevědomí, a připravila setkání s Williamsem. Argentinec zvrátil jednosetové manko proti Siegemundu, než nakonec vzal zápas 2-6, 7-6 (3), 6-1.

Serena Williams vs Nadia Podoroska proti sobě

Zápas druhého kola v Římě je prvním profesionálním střetnutím mezi Serenou Williamsovou a Nadiou Podoroskou, takže jejich vzájemný zápas momentálně stojí 0: 0.

Serena Williams vs Nadia Podoroska predikce

Vzhledem k její postavě ve hře a jejímu vynikajícímu umístění přichází Serena Williamsová do tohoto zápasu jako papírově těžká favoritka. Američan chce získat tolik potřebnou ostrost zápasu mířící do Roland Garros a Italian Open k tomu nabízí ideální příležitost.

Přestože antuka není jejím nejsilnějším povrchem, Williamsův agresivní základní styl hry v minulosti v Římě dobře fungoval. Devětatřicetiletý hráč je v italské metropoli čtyřnásobným šampionem.

Serena Williamsová s trofejí Italian Open 2016

Serena Williamsová s trofejí Italian Open 2016

Nadia Podoroska se bude ze své strany snažit využít svou základní konzistenci k frustraci svého legendárního soupeře co nejvíce. Williamsová má tendenci unikat chybám na pomalejší povrchy, když spěchá svými střelami, a Argentinec se to pokusí plně využít.

sady v tenise

Podoroska má hluboké a těžké údery země, spojené s přesným podáním - přesně ten typ hry, která může Williamsovi dělat problémy po jejím tříměsíčním sabatticalu. Zkušenost a síla Američana od základní linie se však nakonec mohla ukázat jako příliš velká na to, aby ji Podoroska zvládla.

Předpověď: Serena Williamsová vyhraje ve třech setech.

Populární Problémy

Jen proto, že nemáte doma výsuvnou tyč nebo přístup do posilovny, neznamená to, že nemůžete cvičit ani cvičit záda! Existuje spousta věcí, které můžete najít doma nebo venku, na kterých můžete místo baru vytahovat. Můžeš...

Bengals se setkávají s Steelers v AFC North Monday Night Football matchup. Zde je návod, jak sledovat streamování hry online bez kabelu.

Jako Američan cestující v cizí zemi, poslední věc, kterou chcete udělat, je vyniknout jako bolavý palec. Nejen, že budete mít větší šanci dostat se do turistických pastí, ale budete také jasnějším cílem pro získání ...

Pokud jste ve svém šatníku našli sametové šaty nebo dva, kteří shromažďují prach, rozhodně nejste sami. Samet se cítí tak měkký a luxusní, že se může zdát divné začlenit do vašich pravidelných outfitů. Podle toho, co lžeš ...

Zde je vše, co potřebujete ke sledování každého zápasu FC Koln naživo v USA v letech 2020-21.

Jak vyhrát v Halo 3 pro více hráčů. Série Halo je základním kamenem her FPS, a to online i offline. Toto je krátký a sladký průvodce, jak porazit své nepřátele ve hrách pro více hráčů Halo 3. Identifikujte silové zbraně a jejich umístění na ...