Přímý přenos Jamese Madisona vs UNI Football: Jak se dívat online

James Madison Northern Iowa

Getty Northern Iowa Panthers se v pátek utkají s Jamesem Madisonem. (Foto David Purdy/Getty Images)

James Madison Dukes (12-1) bude ve čtvrtfinálovém zápase play-off FCS hostit na stadionu Bridgefort tým Northern Iowa Panthers (10-4).

Začátek hry je naplánován na 19:00. ET a bude vysílán na ESPN2. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Obsahují 45 až 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují ESPN2.

Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verzi

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Northern Iowa vs James Madison na vašem počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV , Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů AT&T TV Now.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký kanálový balíček si vyberete - je dodáván s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

ESPN2 je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu.

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat živý přenos Northern Iowa vs James Madison na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV , Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Sling TV

Balíček Sling Orange od Sling TV je dodáván s 25 a více živými televizními kanály, včetně ESPN2.

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat živý přenos Northern Iowa vs James Madison na svém počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů pro Sling TV.

Pokud nemůžete sledovat živě, cloud DVR je k dispozici jako doplněk.


Ukázka z Northern Iowa vs James Madison

Northern Iowa přichází s vítězstvím 13: 10 ve státě Jižní Dakota a hlavní trenér Panthers Mark Farley je hrdý na to, jakou drtivost jeho tým předvedl při těžkém silničním vítězství minulý týden.

Máte skupinu seniorů, že je to jejich poslední běh, tohle je ono. Chceme jim dát každou příležitost… chcete udělat vše, co je možné, a kromě toho se postarat o lidi, které máte, a rozběhnout se pro tým, který máte. Díky úsilí, které toho dne věnovali, budete chtít pro ně pracovat tvrději, protože v Brookings vynaložili obrovské úsilí, Řekl Farley . Farley také poznamenal, že se domnívá, že James Madison je stejný kalibr soupeře jako neporažený státní bizon ze Severní Dakoty, takže je jasné, že ke svému protivníkovi má velký respekt.

Pantery vedou quarterback Will McElvain , který v sezóně hodil na 2664 yardů, 20 přistání a sedm zachycení. Vede útok, který právě boduje 22 bodů za hru, a budou čelit obraně vévody, která se vzdává lakomosti 16,1 bodu na zápas , takže McElvain bude muset být chytrý a efektivní. James Madison byl také neuvěřitelně dobrý proti běhu, což umožnilo 65,1 yardů spěchat na hru, což je nejnižší v národě .

rovnátka pro bolest lokte

V případě provinění vévodové vedou FCS ve skórování a staví 44,1 bodu na zápas . Za dvojí hrozbou starší quarterback Ben DiNucci „Kdo má v sezóně 2 825 yardů, 24 přistání a čtyři zachycení, bylo těžké tento Dukesův přestupek zastavit.

James Madison se vrhá na více než 255 yardů, spěchá s 226 projíždějícími yardy na hru a UNI by měl pro vévody představovat jedinečnou výzvu. Severní Iowa hrála celou sezónu silnou obranu. Umožňují 17,7 bodů a 104,7 spěchajících yardů na zápas, takže si DiNucci nemůže dovolit propásat příležitosti ani chybovat.

Vítěz této hry bude pokračovat 21. prosince ve hře Montana nebo Weber State v národním finále.


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat dnešní hru Eagles vs Dolphins online bez kabelu, ať už jste ve Philadelphii, Miami nebo mimo trh.

Jak vycvičit kočku, aby neskákala na váš nábytek. Štve vás někdy, že vaše kočka skáče po nábytku? Je vaše kočka destruktivní, když skáče a klepe, jak jde? I když to může mít pocit, že vaše kočka skáče na ...

Zde je návod, jak můžete bezplatně sledovat stream finále The Clone Wars Season 7 Episode 12, ať už máte nebo nemáte Disney Plus.

Kazašská hvězda Julia Putintseva se ve čtvrtém kole US Open 2020 utká s nasazenou chorvatskou osmičkou Petrou Martičovou. Putintseva i Martic v turnaji zatím shodili pouze po 1 sadě.

Klasické zápasy US Open: Martina Navrátilová vs. Chris Evert, 1984, finále

Jak vyrobit kouřovou bombu z nárazu Ninja. Nárazové kouřové bomby nejsou vtip. Měli byste s nimi manipulovat pouze tehdy, pokud jste připraveni manipulovat s nebezpečnými materiály, jako je černý prášek. Pro dobrou zábavu a neplechu budou tyto fungovat podobným způsobem jako v ...