Přímý přenos Man City vs Tottenham: Jak sledovat Ligu mistrů online

Getty Kevin De Bruyne a Manchester City navštíví Tottenham ve hře Ligy mistrů.badmintonový kvíz

Manchester City v úterý navštíví Tottenham na jeho novém stadionu, kde se zúčastní první části čtvrtfinále Ligy mistrů.

Ve Spojených státech je začátek zápasu naplánován na 15:00. ET a budou vysílány na TNT. Chcete-li sledovat živý přenos ze hry, můžete tak učinit prostřednictvím jedné z následujících kabelových bezplatných služeb streamování živého televizního vysílání:FuboTV

TNT je jedním z Více než 85 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím FuboTV aplikace.Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru (a další programy) na vyžádání do tří dnů od jejího závěr, i když to nezaznamenáte.

PlayStation Vue

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují TNT.Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos ze hry na počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) ) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud se nemůžete dívat naživo, PS Vue přichází s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Podívejte se na simpsonovu sezónu 4

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně TNT.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Náhled Manchester City vs Tottenham

Bude to vůbec druhý zápas Tottenhamu na dočasně pojmenovaném Tottenham Hotspur Stadium.

Spurs tam ve středu vyhráli debut a ve hře Premier League zvítězili nad Crystal Palace 2: 0.

reklama v tenisovém termínu

Son Heung-min našel zadní část sítě v 55. minutě a Christian Eriksen to samé udělal o 25 minut později.

Je to prostě úžasné. Neuvěřitelný stadion. Hluk byl podle něj tak hlasitý Reuters .

Dát na tomto stadionu první gól. White Hart Lane je naše historie, ale nový stadion ... Nemůžu tomu uvěřit.

Otevření arény bylo původně plánováno na srpen 2018, ale stavební zpoždění posunulo debut zpět na duben.

Hrát na svém vlastním stadionu je to nejlepší, co se vám v životě může stát, řekl v prosinci manažer Tottenhamu Mauricio Pochettino. BBC .

Pro tým to bude obrovská posila. Bude to místo, kde fanoušci mohou týmu pomoci dosáhnout více.

Není pochyb. Jsem s Wembley tak šťastný, ale zítra, pokud bude nový stadion připraven, se přesuneme do našeho nového domu.

šortky pod tenisové šaty

Záložník města Kevin De Bruyne nevidí, že by stadion s 62 062 místy ovlivnil výsledek zápasu.

Nestarám se o stadion, ale o tým, který hrajeme, řekl De Bruyne ESPN .

Každý mluví o stadionu, jako by to bylo něco zvláštního - každý má stadion, každý má příznivce. Budou na to.

Nemyslím si, že v tom bude nějaký rozdíl. Pravděpodobně budou trochu více nadšení, ale nakonec je to stadion s příznivci. Pokud půjdou do Wembley s 80 000 nebo tam s 62 000, bude to stejné. Bude to těžký zápas, ale myslím, že budeme v pořádku.

vedení tenisového skóre

Manažer De Bruyne Pep Guardiola zaznamenal další výhodu, kterou budou mít jeho soupeři: odpočinek. City hrálo dvakrát od doby, kdy Spurs ovládli Crystal Palace, protože Guardiolův boční pokus byl prvním čtyřnásobkem EPL.

Samozřejmě (Tottenham má výhodu), řekl Guardiola podle ESPN.

Pokud mají šest dní, gratulujeme. Možná jednoho dne budeme mít šest dní a náš soupeř dva nebo tři. Jsou to přípravky.

Pokud budeme mimo soutěž, budeme mít možná více dní. Je to tak, takže to je výzva.


Populární Problémy

Maria Sharapova nedávno prohlásila, že 23násobná grandslamová šampionka Serena Williamsová patří mezi největší sportovce všech dob.

Jak vyrobit kostým Katniss. Přečetli jste Hunger Games od Suzanne Collins, čekali jste na film Catching Fire, s hrdostí nosíte tričko Team Peeta (nebo Gale). Víte, co je Tribute, co je Avox a že prezident ...

Jak vyrobit kuličkový papír. Tkáňový papír vždy vyhrává soutěž o šetrnou dekoraci. Proměňte jeden z nejlevnějších předmětů v obchodě s řemesly na jasný a krásný umělecký projekt. Skládejte listy hedvábného papíru. Vytvořte hromádku z 8–14 velkých ...

Slingbows jsou různé praky, pomocí kterých můžete přesně střílet šípy při lovu a rybaření. I když si prak můžete vždy koupit v obchodě venku, můžete si také vytvořit vlastní pomocí několika zásob. Pokud již vlastníte ...