The Masked Singer Season 2 Episode 2: How to Watch It Online

The Masked Singer Season 2 Finale

LIŠKA Thingamajig v druhé sezóně Premiéra epizody THE MASKED SINGER vysílaná ve středu 25. září (20: 00–22: 00 ET/PT) na FOX.

Maskovaný zpěvák je zpět na Foxu pro sezónu 2; epizoda 2 nové sezóny se koná ve středu 2. října v 8 hodin 7 hodin.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Fox na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

FuboTV

Fox (live na většině trhů) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Fox na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV .

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.

legion season 3 sledovat online

Hulu s živou televizí

Kromě knihovny streamování na vyžádání typu Netflix nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, který zahrnuje Fox (na většině trhů živě).

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Fox na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Zobrazit nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání většinu nových epizod) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

PlayStation Vue

PlayStation Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují Fox (žijící na vybraných trzích).

Můžete se zaregistrovat na PS Vue přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Fox na svém počítači prostřednictvím webových stránek PS Vue nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud nemůžete sledovat živě, PlayStation Vue je součástí cloudového DVR.


Náhled epizody 2 „The Masked Singer“Hrát si

Video Video související s epizodou 2 epizody 2 maskované zpěvačky: Jak se na ni dívat online 2019-10-02T18: 31: 46-04: 00

Maskovaný zpěvák sezóna 2 měla premiéru minulý týden se speciální dvouhodinovou epizodou, která obsahovala 8 propracovaných kostýmů a anonymní představení celebrit a 2 eliminace. Oficiální synopse k druhé epizodě s názvem Návrat masek: Skupina C toho moc nedává. Zní to: Čtyři noví známí zpěváci se postaví proti sobě.

Víme však, které 4 postavy hrají během epizody 2: Leopard, Panda, Flamingo a Black Widow. To znamená, že na konci epizody bude jedna z těchto postav odhalena a odhalí celebritu pod ní. Před debutovým představením každé postavy se přehraje video balíček nabízející vodítka o jejich identitě; věnujte pozornost potenciálním stopám během představení a poté, když si porotci a hostitel mohou krátce promluvit s maskovanou celebritou.

Výkonný producent seriálu Craig Plestis zdůraznil, že při odhalení pravé identity každé postavy bude nutné věnovat pozornost stopám každé epizody. On řekl Rozhodněte v rozhovoru Kromě toho, že v rámci show získám neuvěřitelný talent, si myslím, že v příštích měsících Amerika určitě čeká velká překvapení. V příští sezóně dojde k několika dobrým zvratům. Toto je show, jako je pozornost, je tu pro vás, pokud chcete věnovat pozornost. Pokud ne, také se skvěle bavíte sledováním skvělé show.

Během dvouhodinové premiéry ve středu 25. září byly odhaleny dvě známé osobnosti. Na konci epizody vyšlo najevo, že za kostýmem a maskou Egg byl olympijský krasobruslař a oděvní designér Johnny Weir a postavou Ice Cream byl Ninja, známý hráč a Twitch streamer.

jakou tenisovou raketu koupit

Jak jsme viděli během premiéry, formát přehlídky se letos mírně liší: poté, co se maskovaní zpěváci postaví tváří v tvář, budou mít poražené dvě celebrity poslední příležitost získat si publikum a doufejme, že získají dostatek hlasů, aby zůstali v soutěž. Mějte na paměti, že vzhledem k tomu, že celá sezóna byla nahrána, neexistuje žádná hlasovací příležitost pro diváky, kteří se dívají doma (i když během každé epizody můžete své odhady vrhat na sociální média).


Nalaďte si nové epizody seriálu Maskovaný zpěvák sezóna 2, středeční noci v 8/7c na FOX.


Populární Problémy

Wimbledon byl šťastným lovištěm hráčů nižších pozic, kteří za ta léta způsobili velké rozrušení svými velkými porcemi a prudkými údery země.

Kompletní průvodce sledováním her Dallas Cowboys online bez kabelu v roce 2019.

Petra Kvitová otevírá svou kampaň French Open proti domácímu favoritovi Oceane Dodinovi. Půjde o první setkání obou žen, z nichž obě hrají podobný útočný styl tenisu.

Recenze knihy: Rafa - můj příběh

Plexisklo je levný a odolný materiál, který můžete použít pro různé projekty, jako jsou rámečky na obrázky, desky stolu nebo jako nerozbitná náhražka skla. Je lehký, levný a vydrží dlouho, protože nemůže ...

Patriots a Texans se dnes setkávají v zajímavém zápase AFC. Zde je návod, jak můžete sledovat bezplatný přímý přenos online.