Miami Open 2019: 3 zajímavá utkání 1. kola, na která se můžete těšit

David Ferrer odejde z profesionálního tenisu do konce tohoto roku.Vzhledem k tomu, že se v Indian Wells odehrávají zábavné zápasy, očekávání se na druhém turnaji Masters 1000 v Miami v Miami velmi zvyšují.

S výjimkou některých zvučných jmen jako Rafael Nadal a Juan Martin del Potro dorazila všechna velká jména do Miami, aby bojovala o trofej.Sledujte Archer online zdarma

V pondělí vylosovaná dvouhra mužů vynesla hned od začátku turnaje několik zajímavých zápasů. Podívejme se na zajímavé čtvrteční sestavy prvního kola.

1) David Ferrer vs Sam Querrey

David Ferrer byl naposledy viděn v Acapulcu, kde ve čtvrtém kole prohrál s Alexandrem Zverevem. Už oznámil svůj odchod z profesionálního tenisu do konce roku 2019. To znamená, že to bude jeho poslední vystoupení v Miami. V 1. kole narazí na Sama Querreyho.Pokud jde o Querrey, vysoký Američan nesplňuje očekávání na okruhu jednotlivců, ale dosáhl semifinále čtyřhry na Australian Open spolu s krajanem Ryanem Harrisonem.

Bude to soutěž velkého podání vs hlubokého návratu, protože tito dva hráči mají kontrastní styly hry, které pokrývají všechny aspekty moderního tenisu.

koupit badmintonovou raketu

2) Bernard Tomic vs Tomáš BerdychTomáš Berdych se v poslední době snaží najít ztracenou formu, ale jeho snaha uspět pokračuje na všech turnajích po celý rok.

Na Australian Open se Berdych poklonil Nadalovi v zápase, který trval jen něco málo přes hodinu a půl.

Na druhou stranu je Bernard Tomic někým, koho nelze předvídat, stejně jako jeho krajan Nick Kyrgios. Fanoušci mohou jen doufat a modlit se, aby přivedl svou vážnou stránku na hřiště a hrál dobře.

gel na tenisový loket

Tato soutěž je zajímavá v tom smyslu, že je nepředvídatelná, protože oba mají stejně dobré údery země. To znamená, že Berdych má díky svým zkušenostem mírnou výhodu.

3) Benoit Paire vs Feliciano Lopez

Stejně jako všichni ostatní francouzští hráči mužského tenisu má Benoit Paire jedinečný herní styl. Ale jeho roztřesený temperament na hřišti ho často stojí zápasy.

Feliciano Lopez je pravým opakem Paire, protože jeho píska na hřišti je vždy naprosto evidentní. I když se mu nepodařilo prosadit se na žádném z důležitých turnajů ani na Majors, ve své hře má pestrost, aby své protivníky vyvedl z rovnováhy.

nejvyšší vítězka grandslamu žena

Populární Problémy

Zajímá vás, jak přesně sledovat Sling TV online? Připravili jsme pro vás tohoto snadného průvodce krok za krokem.

Nový novoroční speciál „Doctor Who“ 2021 má název „Revoluce Daleků“. Zde je návod, jak můžete sledovat speciální online, pokud nemáte kabel.

Plíšková střílela na tituly typu back-to-back v Brisbane, ale dokáže překonat překážku Keys ?.

Zde je návod, jak sledovat dnešní hru Knicks vs Magic online bez kabelu, ať už jste v New Yorku, Orlandu nebo mimo trh.