Miami Open 2021: Maria Sakkari vs Arantxa Rus náhled, souboj a předpověď

Maria Sakkari

Maria Sakkari

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: (23) Maria Sakkari vs Arantxa Rus

Datum: 25 Března 2021

sledujte superbowl na amazon prime

Turnaj: Miami Otevřeno 2021

Kolo: Druhé kolo (kolo 64)

Místo : Miami Florida

Kategorie: WTA 1000

Povrch: Venkovní hardcourt

Odměna: 3 340 000 $

Živé televizní vysílání: USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Europsort

Maria Sakkari vs Arantxa Rus náhled

Maria Sakkari trefuje bekhend

Maria Sakkari trefuje bekhend

Světová jednadvacítka Maria Sakkari se bude snažit dostat svou sezonu 2021 zpět na trať, když v otvíráku Miami nastoupí na nizozemskou Arantxa Rus.

Na začátku roku měl Sakkari bohatou formu, s dobrými vystoupeními na Grampians Trophy a Abú Dhabí (oba dosáhli na semifinále). Řek se však ocitl vyhozen z Australian Open 2021 ve svém prvním zápase samotném, když prohrála s rtuťovou Kristinou Mladenovic.

bandita paže

Odrazila se útěkem do čtvrtfinále v Dauhá, ale pak byla znovu vyřazena v prvním kole dubajského tenisového mistrovství.

Světová jednička 84 Arantxa Rusová je mezitím bývalou juniorskou světovou jedničkou 1. Nizozemka ale tento úspěch nedokázala převést na profesionální turné, přičemž její nejlepší umístění v kariéře je na 61. místě na světě.

Navzdory svému dosud zdrcujícímu kariérnímu rekordu Rus v pondělí udeřila nad její váhu, když v prvním kole vyřadila světovou jedničku Marie Bouzkovou.

Maria Sakkari vs Arantxa Rus tváří v tvář

Maria Sakkari vede Arantxa Rus s náskokem 1: 0. K jejich jedinému setkání došlo ve čtvrtfinále Istanbul Open 2018, kde Sakkari porazil Rusa ve třech setech.

roztomilé tenisové účesy

Predikce Maria Sakkari vs Arantxa Rus

Arantxa Rus hraje forhend

Arantxa Rus hraje forhend

Asi nejdůležitější vlastností Maria Sakkari, která jí umožnila stálé stoupání v žebříčku, je její působivá fyzická kondice. Řek se může spolehnout na svou sílu, že od základní čáry přečká téměř všechny soupeře. Má také silné první podání a solidní údery země, což jí často pomáhá ovládnout řízení.

Arantxa Rus, na druhé straně, se specializuje na zasažení smyčkových, topspinových forhendů. Zatímco Rusův styl by z ní mohl udělat pro Sakkari záludnou hráčku, Holanďanka bude pravděpodobně tlačena do zad, zatímco bude vracet velké podání své soupeřky.

Sakkari za poslední rok také získala spoustu zkušeností na velkých turnajích, zatímco Rus poprvé v kariéře vyčistila první kolo Miami. Když vezmeme v úvahu všechny věci, Sakkari pravděpodobně pojede do třetího kola v Miami s pohodlnou výhrou.

Předpověď: Maria Sakkari vyhrát ve dvou setech.

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat Deontay Wilder vs Tyson Fury 2 na televizi, telefonu, Roku, Fire Stick, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení.

Jak přežít střelbu ve škole nebo na pracovišti. I když je to nepravděpodobné, ke střelbě může dojít v jakékoli škole nebo na pracovišti. Vyplatí se být připraven a vědět předem, co vytváří největší šanci na přežití. Běh by měl být vždy váš první ...

Jak vypracovat kliky lásky. Zbavit se rukojetí lásky nebo vršku muffinů je hlavně o hubnutí. To vyžaduje snížený příjem kalorií, obvykle tím, že budete méně jíst a zdravěji se rozhodovat o tom, co jíte. Cvičení může pomoci spálit ...

Grunge začalo v 90. letech, kdy se kapely jako Nirvana a Alice in Chains staly velkými. Mladí dospělí, kteří se zúčastnili hnutí grunge, se začali oblékat do neformálního oblečení inspirovaného Seattle a přijali nový přístup k nesouladu ...

Jak chodit s nevidomým. Lidé, kteří jsou slepí, dokážou dokonale chodit sami. Existují však případy, kdy je vyžadován vidící průvodce. Pokud potřebujete někam vést nevidomého, existují některé základní ...

Jak zapůsobit na francouzskou dívku. Každá kultura má své vlastní, co dělat a co nedělat námluvy. To, co by v jedné kultuře mohlo být považováno za romantické, by se v jiné kultuře dalo snadno považovat za drzost. Na konci dne přijde na to, co ...