V Halle letos žádní fanoušci, Roger Federer souhlasil s hraním této akce do roku 2022 - Reports

Roger FedererPodle nedávné zprávy , 2021 Noventi Open v Halle se bude konat bez fanoušků. Tento nový vývoj pravděpodobně utlumí naděje místních fanoušků na sledování skvělého Rogera Federera, jak se letos pokouší získat svůj 11. titul na akci ATP 500.

Organizátoři Halle údajně rozeslali hromadnou zprávu všem držitelům vstupenek a informovali je, že kvůli pandemii COVID-19 místo letos nebude moci na místě hostit žádné fanoušky.„Protože zdraví našich návštěvníků, hráčů, partnerů a zaměstnanců je pro nás a našeho partnera pro název turnaje, Noventi Health SE, samozřejmě nejvyšší prioritou, bohužel máme letos možnost uspořádat turnaj pouze bez návštěvníků. Nebude možné, abychom Noventi Open pořádali před publikem znovu až příští rok, “uvedli organizátoři ve svém sdělení.

Další zprávy tvrdí, že Roger Federer zahraje akci Halle nejen letos, ale také v roce 2022. To by byla hudba pro uši jeho fanoušků, kteří už lepší část roku spekulovali a obávali se jeho odchodu do důchodu.

Před několika týdny bylo odhaleno, že Federer přidal své jméno do seznamu účastníků na Noventi Open 2021. Švýcary v Halle doplní například Daniil Medvedev, Andrey Rublev, Karen Khachanov a David Goffin.Účast Rogera Federera v Halle však bude záviset na tom, jak se jeho tělo v nadcházejících měsících vyrovná s náročností turné. Federer je také na vstupním seznamu 2021 Madrid Open, antukového turnaje, který bude sloužit jako vyladění pro Roland Garros.

Roger Federer již dříve navrhl, že možná bude muset hrát antukovou sezónu, pokud chce být během trávní sezóny na své nejlepší úrovni. Ale teprve se uvidí, zda se devětatřicetiletý hráč zaváže k tolika událostem v již nabité sezóně.

Roger Federer ovládl Halle takovým způsobem, že jen velmi málo hráčů kdy ovládlo jakoukoli událost

Roger Federer a Marat Safin (R) pózují na ceremoniálu trofeje Halle Open 2005Roger Federer bude letos hrát v Halle již poosmnácté za svou slavnou kariéru, když na travnatém hřišti kraloval 10krát. Federerova dominance tam byla taková, že v roce 2012 bylo město ve Westfalenu dokonce pojmenoval jednu ze svých ulic po Švýcarech.

Roger Federer získal na Halle Open 2003 svůj první travní titul v kariéře, když ve finále porazil Nicolase Kiefera. Vítězství sloužilo jako platforma, ze které švýcarský maestro v témže roce zaregistroval svůj první grandslamový triumf ve Wimbledonu.

Federer vyhrál v pěti vystoupeních dalších pět Halle titulů a v polovině dvacátých let hrál kouzelný tenis, aby porazil některé z nejlepších hráčů světa. Poté na přelomu desetiletí zažil propad ve formě a v letech 2010 a 2012 upustil mistrovské zápasy na Lleyton Hewitt a Tommy Haas.

Federer ale v Halle brzy obnovil pořádek, když si do tašky přidal dalších pět titulů. Dvacetinásobný šampión Major vždy využíval akci Halle jako vyladění Wimbledonu, což znamená, že výkon Švýcarska na letošním Noventi Open by mohl případně ovlivnit i jeho kampaň v All-England Clubu.

Populární Problémy

Je čas na Bedlam, protože Oklahoma v sobotu přebírá Oklahoma State v Stillwater. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Organizátoři Brazil Open přiznávají problémy

Denis Shapovalov nedávno poskytl své myšlenky o revidovaném systému hodnocení ATP a poukázal na to, že hráči jako Andrey Rublev byli novými pravidly těžce provedeni.

Jak podávat zdravé a atraktivní svačiny pro batolata. Pokud máte batole, krmit je zdravou a výživnou svačinkou nemusí být nejjednodušší úkol. Batolata jsou proslulá tím, že jsou vybíraví jedlíci. Navíc jednoho dne mohou něco milovat ...

Andy Roddick nedávno zvážil kontroverzi kolem diskvalifikace Novaka Djokoviče z US Open 2020. Roddick věří, že si Djokovič svým chováním neprospěl, a že je uprostřed debaklu PR.