Oklahoma State vs UT Arlington Live Stream: Jak se dívat onlineGetty Oklahoma State Cowboys stráží Isaaca Likekele.

Basketbalový tým Oklahoma State Cowboys navštíví ve středu při otevírání sezón každého týmu UT Arlington Mavericks v College Park Center.

Hra začíná v 16 hodin. ET a budou vysílány na ESPN. Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak zdarma sledovat živý přenos Oklahoma State vs UT Arlington online:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ESPN a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Oklahoma State vs UT Arlington můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, přichází FuboTV také s 500 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos ESPN a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete zdarma použít se sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, Oklahoma State vs UT Arlington můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření Vidgo.

bekhendový smeč

Hulu s živou televizí

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos ESPN a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Oklahoma State vs UT Arlington můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své přihlašovací údaje Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Orange můžete sledovat živý přenos ESPN a dalších 30 televizních kanálů. Dodává se s bezplatnou třídenní zkušební verzí, ale pokud ji obejdete, můžete ji získat za první měsíc za 20 $ (obvykle 30 $) a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, Oklahoma State vs UT Arlington můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.

levoruké podání tenisu

Oklahoma State vs UT Arlington Preview

Cowboys šli 17-14 celkově a 7-11 ve hře Big 12, než pandemie COVID-19 ukončila sezónu 2019-20, jejich třetí kampaň pod hlavním trenérem Nickem Boyntonem. Od té doby viděli odchody svých prvních, třetích a čtvrtých vedoucích střelců před rokem a přidali jednoho z nejvyhledávanějších nováčků v zemi v Cade Cunningham.

Střelecký strážce 6,8 palce se umístil na prvním místě v žebříčku složených vyhlídek 247Sports a na druhém místě v ESPN 100.

V loňském roce pomohl Cunningham vést floridskou Montverde Academy k rekordu 25: 0. Jeho spoluhráči zahrnovali čtyři hráče, kteří se umístili na ESPN 100 a 100 nejlepších v žebříčku 247Sports.

Arlington, TX, rodák z Arlingtonu v TX, který odehrál pouhých 22 minut na zápas a pravidelně odpaloval soupeře, dosahoval v průměru 13,9 bodů, 6,4 asistencí a 4,2 doskoků na zápas. ročník vyznamenání.

Největší věcí na mě je, že jsem vítěz. Vedu své spoluhráče, řekl Cunningham Athlonské sporty . Je mi dobře s různými osobnostmi. Jsem velký tvůrce hry. Cokoli tým potřebuje, dokážu se docela dobře přizpůsobit. A slabiny, rozhodně pracuji na své střelbě, manipulaci s míčem, jen zpřísňuji všechno, abych byl nejlepším strážcem, jaký mohu být, a zároveň pracuji na své post game.

Pokud nováček doufá, že si zahraje na turnaji NCAA, bude se muset držet druhé kampaně - NCAA v této sezóně zakázala kovbojům zakázané postsezónní turnaje v důsledku zatčení bývalého přidruženého hlavního trenéra Lamonta Evanse, který Červen 2019 byl odsouzen ke třem měsícům vězení za přijímání úplatků směřujících hráče k určitým agentům a poradcům.

Mluvil jsem s trenérem Boyntonem a byl velmi otevřený všemu, co se děje, všechno ohledně situace, řekl Cunningham o zákazu, podle Athlon Sports. A mám pocit, že jsem se rozhodl zůstat nejlépe.

UT Arlington v minulé sezóně odehrálo 14-18 celkově a 10-10 v akci Sun Belt, jejich druhý pod hlavním trenérem Chrisem Ogdenem. Guard David Azore, nyní junior, vedl tým před sezónou v bodování (14 bodů na zápas) a dělil se o vedení týmu v asistencích na soutěž (3,7). V zadní části hřiště se k němu připojí přestup Shahada Wells, který v loňském roce získal v Texasu průměrně 21,6 bodu, 5 doskoků a 6 asistencí na zápas.

S kluky, které jsme najali v zadní části hřiště, a s chlapci, kteří se vracejí, budeme moci odskočit lépe než loni ze strážního místa, což je obrovské, řekl Ogden podle Field Level Media . Budeme to i nadále zdůrazňovat a pravděpodobně ještě letos zdůrazňovat ještě více jen proto, že to byla loni taková slabina.


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat živý přenos kynologické výstavy Westminster Kennel Club 2020 online bez kabelu.

V tento den v roce 2006 Andre Agassi oznámil svůj odchod z profesionálního tenisu.

Celtics a Hawks se setkají v akci Summer League 2021 v neděli. Zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat živý přenos hry online.

Jak se zbavit stehových značek. Stehy se obvykle provádějí při hlubokých řezech nebo ranách nebo po operaci a vyžadují řádnou údržbu a každodenní čištění, aby se zajistilo, že po stezích nezůstane jizva. Kůže každého se uzdravuje ...

Chcete stáhnout a streamovat fuboTV na Fire Stick? Zde je snadno srozumitelný průvodce krok za krokem, jak to udělat.