Přímý přenos olympijských her v triatlonu pro muže: Jak se dívat online

Getty V olympijském triatlonu mužů porazí Vincent Luis z Francie.Individuální triatlon olympijských mužů se koná v neděli 25. července v mořském parku Odaiba.

nejdražší pádlo na stolní tenis

Ve Spojených státech bude mužský triatlon (začátek: neděle v 17:30 ET) vysílán v USA a poté přepne na NBC v 19 hodin. ET. Závod můžete také sledovat bez přerušení živě nebo na vyžádání přes NBCOlympics.com nebo aplikaci NBC Sports.Chcete-li sledovat digitální platformy NBC, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale pokud nemáte kabelové připojení nebo nemáte kabelové přihlášení, zde je několik různých způsobů, jak můžete stále sledovat živé přenosy stream mužského triatlonu olympijských her online:

Poznámka: Heavy může vydělávat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos NBC, USA a veškerého digitálního obsahu NBC (vše na webu NBC Olympics nebo v aplikaci NBC Sports) s předplatným FuboTV, které je dodáváno se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledujte mužský triatlon olympijských her v přímém přenosu v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Můžete také sledovat živě nebo na vyžádání prostřednictvím aplikace NBC Sports , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek NBC Olympics .

Chcete-li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV.Můžete také


Sling TV

Přímý přenos NBC, USA a veškerého digitálního obsahu NBC (vše na webu NBC Olympics nebo v aplikaci NBC Sports) můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Blue od Sling TV, Tato možnost neobsahuje bezplatnou zkušební verzi, ale je to nejlevnější termínovaná streamovací služba s těmito kanály a můžete získat svůj první měsíc (který pokryje celé olympijské hry) za pouhých 10 $:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledujte mužský triatlon olympijských her v přímém přenosu v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Můžete také sledovat živě nebo na vyžádání v aplikaci NBC Sports , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek NBC Olympics .

Chcete-li sledovat prostřednictvím platforem NBC, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete to udělat pomocí svých pověření Sling.


AT&T TV

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. Prostřednictvím kteréhokoli z nich můžete sledovat živý přenos NBC, USA a veškerého digitálního obsahu NBC (vše na webových stránkách NBC Olympics nebo v aplikaci NBC Sports) a pomocí bezplatného 14- si můžete vybrat jakýkoli balíček a libovolný doplněk. denní zkouška.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení na svém televizoru (Roku, Fire Stick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, můžete sledujte mužský triatlon olympijských her v přímém přenosu v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Samsung TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefonu Android, iPadu nebo Androidu tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Můžete také sledovat živě nebo na vyžádání v aplikaci NBC Sports , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek NBC Olympics .

Chcete-li sledovat prostřednictvím platforem NBC, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete to udělat pomocí svých pověření AT&T TV.


Hulu s živou televizí

Přímý přenos NBC, USA a veškerého digitálního obsahu NBC (vše na webu NBC Olympics nebo v aplikaci NBC Sports) můžete sledovat prostřednictvím Hulu s živou televizí , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledujte mužský triatlon olympijských her naživo v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, Nintendo Switch, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Můžete také sledovat živě nebo na vyžádání v aplikaci NBC Sports , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek NBC Olympics .

Chcete-li sledovat prostřednictvím platforem NBC, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.


Ukázka z mužského triatlonu na olympiádě

Mužský triatlon se skládá z 1,5 km plavání, 40 km cyklistického kurzu, který končí celkem na osm kol, a je zakončen 10 km během.

jak zlepšit tenisovou hru

Zde je trochu o kurzu, na kterém budou sportovci soutěžit, podle Washington Post: Místo bylo v posledních dvou desetiletích využíváno k japonským národním šampionátům. Park je písečný plážový resort, o kterém je známo, že poskytuje divákům, když se mohou zúčastnit, nádherný výhled na nábřeží města a futuristické výškové budovy. Plavání závodu proběhne poblíž Tokijského duhového mostu a cyklistické a běžecké stezky se vine parkem, který zahrnuje čtvrť West Promenade Odaiba s vodopády a zelení.

Vincent Luis vyhrál událost na mistrovství světa v roce 2019 a je velkým favoritem, který zde znovu vyhrál. Mezi jeho nejvyšší soutěže patří Mario Mola ze Španělska, Norsko Kristian Blummenfelt a Gustav Iden, britští vítězové Jonny Brownlee a Alex Yee a Američan Morgan Pearson, který v roce 2021 získal medaile série zády k sobě.

Zde je pohled na závodníky na mužské straně na olympijských hrách v Tokiu:

 1. Tayler Reid, NZL
 2. Hayden Wilde, NZL
 3. Justus Nieschlag, NĚMECKO
 4. Jonas Schomburg, NĚMECKO
 5. Léo Bergere, FRA
 6. Dorian Coninx, FRA
 7. Vincent Luis, FRA
 8. Dmitry Polyanskiy, ROC
 9. Igor Polyanskiy, ROC
 10. Jacob Birtwhistle, AUS
 11. Matthew Hauser, AUS
 12. Aaron Royle, AUS
 13. Stefan Zachäus, LUX
 14. Tyler Mislawchuk, CAN
 15. Matthew Sharpe, CAN
 16. Russell White, IRL
 17. Bence Bicsák, HUN
 18. Tamás Tóth, HUN
 19. Fernando Alarza, ESP
 20. Javier Gomez Noya, ESP
 21. Mario Mola, ESP
 22. Felix Duchampt, ROU
 23. Joao Pereira, BY
 24. Joao Silva, BY
 25. Jelle Geens, BEL
 26. Marten Van Riel, BEL
 27. Lukáš Hollaus, AUT
 28. Alois Knabl, AUT
 29. Kenji Nener, JPN
 30. Makoto Odakura, JPN
 31. Mehdi Essadiq, MAR
 32. Rostislav Pevtsov, AZE
 33. Manoel Messias, BRA
 34. Gianluca Pozzatti, ITA
 35. Delian Stateff, ITA
 36. Ran Sagiv, ISR
 37. Shachar Sagiv, ISR
 38. Diego Moya, CHI
 39. Crisanto Grajales, MEX
 40. Irving Perez, MEX
 41. Mohamad Maso, SYR
 42. Kristian Blummenfelt, NOR
 43. Gustav Iden, NOR
 44. Casper Stornes, NOR
 45. Andrea Salvisberg, SUI
 46. Max Studer, SUI
 47. Marco Van Der Stel, NED
 48. Jorik Van Egdom, NED
 49. Richard Murray, RSA
 50. Henri Schoeman, RSA
 51. Kevin McDowell, USA
 52. Morgan Pearson, USA
 53. Jonathan Brownlee, GBR
 54. Alex Yee, GBR
 55. Oscar Coggins, HKG

Populární Problémy

Den díkůvzdání obsahuje ve čtvrtek trojitou hlavičku akce NFL. Zde je návod, jak sledovat živý přenos všech tří her online bez kabelu.

Rafael Nadal vypadl ve čtvrtek z Citi Open 2021 poté, co ve třetím kole utrpěl těžkou porážku 6: 4, 1: 6, 6: 4 z rukou Jihoafričana Lloyda Harrise.

Jak zalepit prsa, aby vypadaly větší. Malý až nulový dekolt může být frustrující, zvláště pokud jste neustále obklopena ženami s větším poprsím. Je však snadné, aby vaše prsa vypadala větší pomocí pásky ....

Jak vyrobit koktejly s nízkým obsahem karbohydrátů. Pokud se snažíte omezit příjem sacharidů, možná už dáváte pozor na jídla, která jíte, a velikost porcí. Měli byste ale také zvážit uhlohydráty v nápojích, které si vyberete. Mnoho...

Serena nebyla v prvním zápase na tom nejlépe. Pokud nebude hrát podle svého potenciálu, může ji čeká hrubý šok proti Qiang.

Jak vytvořit závodní dráhu na zahradě pro děti. Pokud vaše děti baví hrát si s autíčky, můžete jim vytvořit závodní dráhu na zahradě, na které budou závodit. Pro ambicióznější kutily můžete položit konkrétní dráhu, ze které budou vaše děti ...