OSU vs Wisconsin Wrestling Live Stream: Jak se dívat bez kabeluChris Hunkeler/Flickr/CC BY-SA 2.0 Luke Pletcher, stát Ohio, 141 liber.

V pátek bude zápasnický tým č. 8 Wisconsin Badgers hostit č. 4 Ohio State Buckeyes.

Start duálu je naplánován na 21:00. ET a budou vysílány v síti Big Ten Network. Pokud nemáte kabel nebo nemáte BTN, můžete sledovat živý přenos Ohio State vs Wisconsin na počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících kabelových kanálů, služby streamování živého televizního vysílání:

opěrka levého lokte
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Síť Big Ten je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete poté sledovat živý přenos Ohio State vs Wisconsin na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat zápas na vyžádání do tří dnů od jeho ukončení, i když nezaznamenáš to.

Hulu s živou televizí

Hulu With Live TV je dodáván s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů na vyžádání a Více než 60 živých televizních kanálů, včetně sítě Big Ten Network:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete poté sledovat živý přenos Ohio State vs Wisconsin na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV , Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Z nich balíčky Max, Choice, Xtra a Ultimate zahrnují síť Big Ten Network a balíček Max přichází s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete poté sledovat živý přenos Ohio State vs Wisconsin na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV , Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

nadal týdnů na číslo 1

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na zvolený balíček kanálů - přichází s cloudovým DVR.


Náhled státu Ohio vs Wisconsin

Buckeyes porazili č. 22 Rutgers Scarlet Knights před týdnem 22-13 ve svém prvním testu Velké desítky v sezóně a celkově se zlepšili na 5-1.

Navzdory jasnému vítězství viděl hlavní trenér státu Ohio Tom Ryan spoustu prostoru pro zlepšení.

Bylo několik kritických okamžiků, kdy [tým] byl zcela nesoustředěný. Nesoustředěný zápas, řekl Ryan podle Lucerna . Každý ví, že na opravdu vysoké úrovni se nesoustředěný zápas dostane [týmu] do potíží.

Podle InterMat Kollin Moore z Ohio State State, nejlepší zápasník národa se 197 libry, rozdrtil č. 18 Jordan Pagano 20-9, přestože Moore odevzdal opožděné zastavení šíření svému kolegovi zrzavému tričku.

Přál bych si, abych se nevzdal toho posledního zastavení šíření, řekl Moore podle The Lantern. Ale pro mě to vlastně nic není. Bylo by hezké - i když jsem dost unavený z natáčení celého zápasu - odrazit se od zastavení šíření.

Luke Pletcher, další senior č. 1, 141 liber, Buckeyes, otevřel duál výrazným vítězstvím 12-4 nad nováčkem Rutgers JoJo Aragonou.

V pátek se setká s č. 7 Tristanem Moranem, starším červeným tričkem.

Luke musí dál dělat věci „Luke-y“, řekl Ryan tento týden Lucerna . Luke musí být agresivní, útočit a dávat góly. Měl skvělý týden tréninku; je připraven jít, ale Moran je důstojným soupeřem.

jak se píše tenis?

Před týdnem si Moran užíval bezkonkurenčně nejlepší víkend ze všech zápasníků divize I, když v pátek lemoval č. 3 Mitcha McKeeho z Minnesoty Golden Gophers 7: 6, poté v neděli porazil č. 9 Chad Red z Nebrasky Cornhuskers 9: 4.

Miluji zápasy velkého času, řekl Moran Wisconsin Wrestling Online .

Dodal: Čím vyšší hodnost, tím jsou lepší, prostě tam jděte a bavte se. Myslím, že ve váhové kategorii 141 liber není nikdo, kdo by mě porazil.

Jezevci padli na silnici Gophersům 20-14. O dva dny později odskočili domácím vítězstvím 25: 18 nad Nebraskou, zlepšili se na 8: 2 v sezóně a 1: 2 v akci Big Ten.

Bylo to vynikající vítězství týmu, velmi, velmi šťastný s našimi kluky, řekl hlavní trenér Wisconsinu Chris Bono na své tiskové konferenci po vítězství. Nejen pro vítězství, ale v pátek večer jsme měli spoustu rozrušených kluků, po Minneapolisu a po Minnesotě jsme tu prohru vzali. Takže velmi, velmi spokojení s tím, jak reagovali. Vzali si zprávu k srdci, vyšli tam a tvrdě zápasili. Udělali, co museli, a získali spoustu bonusových bodů, a na to jsme dnes večer kladli důraz. Ale nahoru a dolů v sestavě, velmi, velmi hrdí na to, jak reagovali.Populární Problémy

Jak nosit umělou kožešinu. Umělá kožešina je okouzlující a svědomitá alternativa oděvu ze zvířecích kožešin. Stejně jako u běžné kožešiny, i umělá kožešina bývá módní záležitostí, takže má smysl naplánovat si zbytek svého outfitu kolem umělé kožešiny ...

Zdá se, že Roger Federer, který je v současné době mimo zranění, si svůj život užívá naplno.

Navzdory čtvrté grandslamové finálové porážce nehrozí, že by se Serena Williamsová vzdala, říká trenér Patrick Mouratoglou.

Zde je návod, jak sledovat živý přenos 62. cen Grammy online, který se bude vysílat v neděli 26. ledna od 20 hodin. ET/PT na CBS.

Jste běžec na dlouhé tratě, který chce na ty maratony zvýšit svoji kardio vytrvalost? Nebo možná jste v běhání nováčci a chcete na to jen zatlačit a získat první nebo dvě míle. Bez ohledu na vaši úroveň znalostí - ať už začátečník nebo ...

Dny používání jednoho rybářského prutu pro všechny druhy ryb, počasí a vodní podmínky jsou dávno pryč. Jako většina koníčků se rybolov stále více specializuje, přičemž specifické druhy nástrah a vybavení vyhovují každé proměnné ...