Živý stream Panthers vs Bucs: Jak se dívat bez kabelu zdarma

Hodinky Panthers vs Bucs

Getty Tom Brady z Tampa Bay Buccaneers

Tom Brady bude hledat trochu vykoupení 2. týden, kdy Tampa Bay Buccaneers (0-1) hostí Carolina Panthers (0-1).

Hra začíná ve 13 hodin. ET a bude vysílán na Foxu na vybraných trzích . Pokud ale nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Panthers vs Bucs online zde:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Pokud je hra na vašem trhu: FuboTV

Poznámka: Fox žije na většině trhů, včetně Charlotte, Tampy a všech ostatních měst NFL

Můžete sledovat živý přenos Fox, NFL Network, NFL Redzone (doplněk Sports Extra) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Panthers vs Bucs můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

rozbíjení badmintonu

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.


Pokud je hra na vašem trhu: Vidgo

Poznámka: Fox žije na vybraných trzích, včetně Charlotte a Tampy

jak otočit tenisový míček

Můžete sledovat živý přenos Fox a 65+ dalších televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete zdarma použít se sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, Panthers vs Bucs můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Vidgo.


Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

Poznámka: Fox žije na většině trhů, včetně Charlotte, Tampy a všech ostatních měst NFL

Můžete sledovat živý přenos Fox a 65+ dalších televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Panthers vs Bucs můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

nejlepší přilnavost tenisové rakety

Pokud je hra na vašem trhu: Sling TV

Poznámka: Fox žije na vybraných trzích, včetně Tampy. V Charlotte NENÍ k dispozici

Živý přenos Fox a dalších 35 televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Blue od Sling TV. Dodává se s třídenní zkušební verzí zdarma, ale pokud ji obejdete, můžete ji získat za první měsíc za 20 $ (obvykle 30 $) a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, Panthers vs Bucs můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket

SundayTicket.TV vám umožňuje sledovat živý přenos všech her, které jsou mimo váš trh a nejsou vysílány na národní úrovni, bez kabelů. Služba je bohužel k dispozici pouze lidem, kteří žijí v rezidencích, kde není k dispozici satelit DIRECTV (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům různých metropolitních měst. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků prostřednictvím SundayTicket U .

kolik her v tenise

Jakmile se zaregistrujete, fanoušci mimo trh můžete sledovat Panthers vs Bucs naživo v aplikaci NFL Sunday Ticket na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket.


Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé pravidelné sezóny a hry NFL po skončení sezóny na DAZN . Dodává se s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, diváci v Kanadě můžete sledovat Panthers vs Bucs naživo v aplikaci DAZN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN.


Náhled Panthers vs Bucs

Po neuspokojivém prohře 34. a 23. týdne se Saints nebyl trenér Buccaneers Bruce Arians spokojený s výkonem svého týmu, stejně jako jejich veterán. Tom Brady šel 23-36 na 239 yardů, dvě přistání a dvě zachycení a soustředí se na odstranění chyb ve 2. týdnu.

Každý týden je jiná výzva, B. rady řekly tento týden . Myslím, že to začíná skvělou komunikací, porozuměním tomu, jak hru vyhrát, jak ji prohrát, být na stejné vlně se svými spoluhráči, abychom mohli jít popravovat. Otočení míče samozřejmě ztěžuje výhru.

Bucs bude v tomto trochu krátký, jako široký Chris Godwin bylo vyloučeno s otřesem mozku. Mike Evans, který tento týden strávil nějaký čas na hlášení o zranění, by měl být připraven hrát i přes nepříjemný problém s ochromením. Klíčové pro Tampa Bay bude to, jak dobře se Evans pohybuje, a také to, jak dobře mohou Bucs rozběhnutou hru rozjet.

Pokud jde o Panthers, Matt Rhule viděl, jak jeho tým ztratil trenérský debut proti Raiders, 34-30. Carolina ustála 15 bodů ve čtvrté čtvrtině , ale nedokázali to úplně vytáhnout. Quarterback Teddy Bridgewater byl ve své první hře působivý jako startér týmu, když házel na 269 yardů a přistával, a v tomto ho vyzkouší obrana Bucs, která minulý týden umožnila pouhých 271 yardů proti Drew Brees a Saints.

Běží zpět Christian McCaffrey měl svůj obvyklý solidní výlet 1. týden, získal 135 yardů celkem a spěchal pro dvě skóre, a bude zde testován proti frontě Bucs, která se vzdala jen 2,4 yardů za přenos při jejich ztrátě proti Svatým.

Trenér Panthers Matt Rhule tento týden řekl, že jeho tým může hrát daleko lepší obranu směrem dopředu, poté, co jednotka minulý týden umožnila tři spěchající přistání pouze Joshovi Jacobsovi. Rhule uvedl, že doufá, že jeho tým může tento týden tlačit na Bradyho, aby udělal více chyb.

Musíme se dostat do zásadních situací a vyvinout tlak, Řekl Rhule , přičemž si také všímáme záliby legendárního quarterbacka k výhrám při odskoku. Víme, že budeme mít plné ruce práce. Nikdo se nedokáže lépe odrazit od prohry než Tom Brady.Populární Problémy

Jak nosit Henley. Košile Henley jsou základem šatníku, snadno se nosí a jsou sexy. Oblečte je nebo je nechte ležérní, navlékněte se do tepla nebo si v teplejším počasí oblékněte verzi s krátkým rukávem. Noste jeden pod oblek v práci nebo vrstvu pod ...

Man City a Fulham se setkají ve čtvrtém kole nedělního FA Cupu. Zde je návod, jak sledovat zápas v USA.

Vytrvalé anglické místo nedovoluje hráčům nosit žádnou barvu a dodržuje přísně bílý kód, který platí pro všechno, co hráč nosí - včetně ponožek a čelenek.

Scribblenauts je hra plná kreativity a imaginárních způsobů, jak porazit nebo dokončit úrovně. Využíváním tisíců možností je vždy co používat. Podívejte se na daný nápovědu: „Pomozte nevlastním bratrům stát se přáteli! Jejich...

Jak odstranit svíčkový vosk. Nechali jste hořet svou oblíbenou svíčku a teď je všude vosk. Celý váš obývací pokoj je zničený! (Nebo je to tak?) Odstranění svíčkového vosku se může zdát nemožné, ale ve skutečnosti existuje několik různých způsobů, jak můžete ...

Ženy jsou tento týden v Tokiu v centru pozornosti olympijského turnaje v rugby sedmičkách. Zde je návod, jak můžete každý zápas sledovat online online v USA.