Přímý přenos „Perry Mason“: Jak sledovat sérii HBO onlineHBOHBO zahajuje svoji novinku Perry Mason série dnes večer 21. června 2020. Nová série má premiéru ve 21 hodin. Eastern ve vyhledávaném časovém úseku nedělní noci HBO. Zde jsme již dříve viděli několik skvělých sérií Hra o trůny a Hlídači . Zde je návod, jak sledovat sérii online.Pokud nemáte kabel, postupujte takto Perry Mason na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Kanál HBO společnosti Amazon Prime

Pokud jste předplatitelem Amazon Prime nebo chcete zahájit 30denní zkušební verzi Amazon Prime zdarma , můžete sledovat veškerý obsah HBO naživo a na vyžádání prostřednictvím HBO Amazon Channel, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Sledujte HBO na Amazon Primeco znamená slovo láska v tenise

Jakmile jsi zaregistrovali se pro kanál Amazon Prime i HBO , pak můžete sledovat show buď živě, jak se vysílá, nebo kdykoli na vyžádání.U obou možností můžete sledovat na počítači přes web Amazon nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

jsou tenisky converse

Sledujte HBO na Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému , HBO je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí. Pokud jste novým předplatitelem, můžete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi pravidelného Hulu a doplňku HBO:Bezplatná zkušební verze HuluJakmile se zaregistrujete do Hulu a doplňku HBO, můžete show sledovat živě, jak se vysílá, nebo ji můžete sledovat kdykoli na vyžádání.

Můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4 (pouze na vyžádání), Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.


Streamujte pomocí služeb HBO, jako je Max, Go & Now

Můžete také streamovat na službách HBO, jako jsou HBO Max a HBO Now.

atp profesionální tenis

HBO nyní je samostatná streamovací služba HBO a poskytuje veškeré programování HBO prostřednictvím internetu. K tomu nepotřebujete kabelové ani satelitní předplatné, protože je to samostatné. Tato služba má měsíční cenu, ale nabízí také sedmidenní bezplatnou zkušební verzi. Abyste se vyhnuli poplatkům, musíte zrušit před koncem zkušební verze. Chcete -li službu používat, stáhněte si aplikaci HBO Now na vašem telefonu nebo tabletu. Je k dispozici v Obchod s aplikacemi , Google Play obchod a Amazon Appstore , a více.

HBO Go byla by vaše volba, pokud máte kabelové nebo satelitní předplatné, které již obsahuje HBO v balíčku. HBO Go však bohužel není k dispozici u všech kabelových společností. Je také třeba poznamenat, že tato služba bude velmi brzy ukončena a lidé místo toho brzy budou používat HBO Max.

HBO Max je nejnovější streamovací služba HBO. Pokud máte přístup na HBO Go (který je dodáván s kabelovým předplatným HBO), pak už možná máte bezplatný přístup k HBO Max. K HBO Max budete mít volný přístup, pokud se již přihlásíte k HBO (a tedy HBO Go) prostřednictvím jeden z poskytovatelů na tomto odkazu , a stále se přidávají další poskytovatelé.

Pokud již máte předplatné HBO Now, pak máte také předplatné HBO Max. Měl by jsi již mají přístup na HBO Max bez dalších nákladů, pokud splňujete určitou kvalifikaci.

Pokud ještě nemáte předplatné HBO jakéhokoli druhu, můžete se stále kvalifikovat na bezplatnou zkušební verzi HBO Max a zjistit, zda se vám nová streamovací služba líbí. Stačí si vytvořit účet tady a dostanete bezplatnou zkušební verzi, která je k dispozici pouze pro nové zákazníky.


Náhled „Perry Mason“Hrát si

Perry Mason: Oficiální upoutávka | HBO Každý je něčím vinen. Nová originální série Perry Mason, v hlavní roli vítězka Emmy Matthew Rhys, má premiéru 21. června ve 21:00 na HBO. Tato dramatická série vychází z postav vytvořených Erlem Stanleyem Gardnerem a sleduje původ nejlegendárnějšího obhájce kriminální obhajoby Perryho Masona. Když se případ desetiletí rozpadne… 2020-05-29T17: 00: 16Z

Perry Mason premiéra v 9 hodin Východní/20.00 Centrální dnes večer na HBO. Zde je oficiální synopse:

Série se odehrává v Los Angeles v roce 1932 a zaměřuje se na příběh původu slavného obhájce Perryho Masona podle postav z románů Erle Stanley Gardnera. Mason, který žije jako check-to-check jako soukromý detektiv s nízkými nájemnými, je pronásledován válečnými zkušenostmi ve Francii a trpí důsledky rozbitého manželství.

L.A. je na vzestupu, zatímco zbytek země se vzpamatovává z Velké hospodářské krize - ale únos, který se stal velmi špatným, vede k Masonovi, který odhaluje zlomené město a odhaluje pravdu o zločinu.

sledujte rick and morty season 4 epizodu 4 online zdarma

Zde je video o postavách nové série.Hrát si

Perry Mason: Seznamte se s postavami | HBO Ponořte se hlouběji do bohatého světa postav Perryho Masona se spisovateli Ronem Fitzgeraldem a Rolinem Jonesem a členy obsazení Matthew Rhys, Tatiana Maslany, John Lithgow, Chris Chalk a Juliet Rylance při prozkoumávání nových i známých osobností představených v 1. sezóně. Nové epizody, V neděli v 9:00 na HBO. #HBO #PerryMasonHBO Přihlaste se k odběru HBO… 2020-06-20T17: 00: 02Z

Zde je pohled na obsazení nové série. 1. sezóna bude mít osm epizod.

Matthew Rhys hraje titulární roli Perryho Masona. Mezi jeho mnohé kredity patří Krásný den v sousedství (Lloyd Vogel), Smrt a slavici, Američané (Phillip Jennings), The Bastard Executioner, Girls, Burnt, Death Comes to Pemberley, Brothers & Sisters (Kevin Walker), The Edge of Love, Patagonia, Metropolis (Matthew Bishop), Záloha, a mnohem víc.

Mezi další členy obsazení patří:

servisní linka tenis
 • Tatiana Maslany - sestra Alice
 • Juliet Rylance - Della Street
 • Chris Chalk - Paul Drake
 • Nate Corddry - Matthew Dodson
 • Rachel Boulware - reportér
 • Jedediah Jenk - kostelní sbor
 • Nick La Croix - Alcolyte
 • Austin Sloan - policista
 • Bruno Trova - reportér
 • Drew Walton - reportér
 • Heather Shields - stenograf
 • Denys Toliarenko - reportér Crazy Fred
 • John Lithgow - Elias ‘E.B.‘ Jonathan
 • Jeanne Carr - Duchovné shromažďování
 • Drew Hinckley - porotce č. 5
 • Richard Lawrence - policista
 • Karl Makinen - velitel Joe Morton
 • Shea Whigham - Pete Strickland
 • A více

Recenze na novou sérii jsou pozitivní. Informuje o tom server NBC News že nová série je velmi noirová a na rozdíl od všeho, co jsme předtím viděli. Ale je to také zvláštní, když sledujete staré Perry Mason , protože toto je velmi 1940s. Je o LA ve Velké hospodářské krizi a má velké obsazení postav.

The Verge nebyl tak milující se sérií s tím, že je krásný, ale možná není potřeba. Poznamenávají, že tento restart ve skutečnosti vůbec nesouvisí se starou sérií, kromě jména. A tohle je spíše detektivka než právní drama.

Celkově to vypadá na krásnou sérii, kterou si určitě budete chtít vyzkoušet.


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat živý přenos sobotního zápasu Heat vs Jazz online, pokud nemáte kabel nebo nemáte televizi NBA.

Ve středu hraje Juventus ve čtvrtfinále Coppa Italia SPAL. Zde je návod, jak sledovat zápas ve Spojených státech.

Nejlepší osiva Daria Kasatkina nastoupila do polské Magdy Linette ve vzrušujícím čtvrtfinálovém střetu na Cleveland Open 2021. Tento měsíc to bude druhé setkání obou žen.

Rafael Nadal ve čtvrtek ve třetím kole Monte Carlo Masters zaznamenal drtivou výhru nad Grigorem Dimitrovem.

Mistr z roku 2009 Roger Federer oficiálně odstoupil z Roland Garros 2021, den před tím, než měl ve čtvrtém kole hrát Matteo Berrettini.

Ve snaze navázat na průlomovou sezónu z loňského roku otevírá Kentucky v sobotu kampaň proti Toledu v roce 2019. Zde je návod, jak sledovat hru online.