Rafael Nadal nebo Roger Federer by nikdy neomluvili prohru jako Alexander Zverev: Jannik Sinner

Jannik Sinner a Rafael Nadal

Jannik Sinner a Rafael NadalVycházející hvězda Jannik Sinner udělala v sezóně 2020 obrovské kroky, získala svůj první titul ATP a zakončila rok nejlepším hodnocením v kariéře č. 37. Devatenáctiletý mladík také zaznamenal vítězství nad Alexandrem Zverevem na Roland Garros, na jeho cesta k dosažení svého vůbec prvního Slam čtvrtfinále.Sinner však nebyl spokojený se Zverevovými komentáři po tomto zápase, kde Němec jako důvod své ztráty uvedl jeho špatný zdravotní stav. V rozhovoru s kurýrní služba , šampion Sofia Open tvrdil, že i když Zvereva během soutěže brzdila nemoc, nebylo to na způsobu, jakým sprintoval po kurtu, evidentní.'Hodně si ho vážím, protože vyhrál víc než já, má více zkušeností na okruhu a je to skvělý hráč,' řekl Sinner. `` Nerespektuji jeho prohlášení po jeho porážce na Roland Garros. Hodně si odporoval. Řekl, že měl horečku, ale ve třetím a čtvrtém setu běžel víc než já. '

Jannik Sinner vstoupil na French Open 2020 v důsledku silného výkonu na Rome Masters. Při svém domácím turnaji porazil rodák ze San Candido na cestě do osmifinále šestého nasazeného Stefanose Tsitsipase.

profesionální tenisové rakety

O týden později v Paříži Ital porazil Davida Goffina, Benjamina Bonziho, Federica Coriu a Zvereva, aby zahájili čtvrtfinálový střet s Rafaelem Nadalem. Král hlíny ukončil Sinnerův běh snů tím, že ho porazil ve dvou setech, ale devatenáctiletý mladík si svým temperamentním předváděním získal respekt fanoušků po celém světě.jak vyčistit tenisový míček
Jannik Sinner zahájil střet s Rafaelem Nadalem poté, co porazil Alexandra Zvereva

Jannik Sinner zahájil střet s Rafaelem Nadalem poté, co porazil Alexandra ZverevaVýhra proti Alexandru Zverevovi ve čtvrtém kole je zdaleka největší z dosavadní kariéry Jannika Sinnera. Ital především odstřelil Zvereva z kurtu v prvních dvou setech, než se finalista US Open 2020 odrazil ve třetím a vyhrál jej 6: 4. Sinner získal prvenství ve čtvrté sadě, aby zápas zabalil, přestože se Zverev snažil ze všech sil rozšířit body svou obranou.

Po jeho prohře Zverev novinářům řekl, že měl ze zápasu odstoupit. 'Jsem úplně nemocný,' řekl Němec na své pozápasové tiskové konferenci. „Nemůžu opravdu dýchat, jak můžete slyšet z mého hlasu. Měl jsem také horečku. Neměl jsem hrát. 'Jannik Sinner se ale domnívá, že Alexander Zverev pouze hledal výmluvy tím, že zmínil horečku po zápase. Sinner také tvrdil, že Roger Federer nebo Rafael Nadal nikdy by něco takového neřekli, kdyby byli v pozici Němce.„Zdá se mi, že po své porážce hledal výmluvu. Například Federer nebo Nadal by takové věci nikdy neřekli, “dodal Sinner.

Jannik Sinner hromadí chválu na Rafaela Nadala

Jannik Sinner je fanouškem Rafaela Nadala

Jannik Sinner je fanouškem Rafaela Nadala

Rafael Nadal je idolem mnoha nadcházejících hráčů. Španěl ve své legendární kariéře získal 20 grandslamových titulů a na antuce byl suverénně dominantní.

Rafael Nadal letos ukončil Sinnerovu cestu na French Open, ale mladík to vzal jako zkušenost s učením. Během stejného rozhovoru ocenil italský hráč Nadalův herní styl a zároveň zmínil, že by se rád brzy setkal s Rogerem Federerem, Dominicem Thiemem a Novakem Djokovičem.

jak dlouho trvá vyléčení tenisového lokte

Populární Problémy

Federer překonal svůj vlastní rekord 17 grandslamů a dnes vyhrál #18.

Jak otevřít hodinky Rolex. Pokud máte drahé hodinky, jako je Rolex, může se stát, že někdy budete muset slevit. Mějte však na paměti, že otevření Rolexu ho může snadno poškodit. Můžete uklouznout svým nástrojem ...

Žádná žena dosud nepřekročila hranici 100 milionů dolarů v odměnách za kariéru. .

Jak získat test s kyselinou močovou. Kyselina močová je odpadní produkt, který vaše ledviny normálně odfiltrují z vašeho těla. Pokud se vaše tělo o kyselinu močovou řádně nestará, mohou se vaše hladiny kyseliny močové zvýšit, což může vést k stavům, jako je ...

The Amazing Race je zpět na sezónu 32, počínaje středou 14. října 2020. Zde je návod, jak sledovat živý přenos show online zdarma.