Přímý přenos hry Raptors vs Bucks 1: Jak se dívat online zdarma

Přímý přenos hry Raptors vs Bucks Game 1

Getty Giannis Antetokounmpo a Milwaukee Bucks zahájí sérii doma proti Serge Ibaka a Toronto Raptors.

Milwaukee Bucks bude ve středu hostit Toronto Raptors na Fiserv fóru pro hru 1 finále Východní konference.Začátek hry je naplánován na 20:30. ET a budou vysílány na TNT. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos TNT na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:FuboTV

TNT je jedním z Více než 85 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.průchodky na tenisové rakety

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím FuboTV aplikace.Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru (a další programy) na vyžádání do tří dnů od jejího závěr, i když to nezaznamenáte.

Hulu s živou televizíKromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně TNT.Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

PlayStation Vue

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů „Všechny zahrnují TNT, ale pokud plánujete ponechat si Vue po zbytek play-off NBA, můžete získat balíček Core (65 kanálů plus, včetně ESPN, TNT a NBA TV) za 10 $ na první dva měsíce správně Nyní.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou pětidenní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos ze hry na počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) ) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud se nemůžete dívat naživo, PS Vue přichází s cloudovým DVR.

Ukázka hry Raptors vs Bucks 1

Raptors postoupili do finále Východní konference díky síle prvního finálového bzučáku, který zvítězil ve hře 7 v historii NBA, což je fadeaway Kawhi Leonard, která se čtyřikrát odrazila na ráfku, než propadla.

Bylo to skvělé, řekl Leonard po vítězství 92: 90, podle Associated Press . To je něco, co jsem nikdy předtím nezažil, hra 7, střela vítězná ve hře. Bylo požehnáním dostat se do toho bodu a udělat ten výstřel a cítit ten okamžik.

Leonard obdržel příchozí v horní části klíče se zbývajícími 4,2 sekundy, poté se rozběhl k pravé straně základní čáry a zahájil vysokoobloukovou střelu. Toronto provedlo podobnou hru v týmové sérii prvního kola s Orlando Magic. Tentokrát Leonard dostal přihrávku a střílel, aniž by dribloval.

Vzpomínám si na ten okamžik a věděl jsem, že mám trochu času zkusit získat nějaký prostor, než jen chytat a střílet míč, dodal Leonard. Nakonec jsem našel místo, které se mi líbí, na kterém pracuji. Jen jsem věděl, že to musím vystřelit vysoko.

MVP Finals NBA Finals 2014 nasbíralo 41 bodů za střelbu 16 z 39, přidalo osm doskoků, tři asistence a tři krade.

Byl úžasný na obou koncích, řekl podle AP hlavní trenér Raptors Nick Nurse. V tom je jeho jedinečnost. Nejen, že vás z toho dostane 30 a kdekoli výše, ale jsou chvíle, kdy se může jen rozhodnout, že také nebodujete.

76erové stříleli lépe z pole (43,1 procenta na 38,2 procenta) a z hloubky (33,3 procenta na 23,3 procenta), ale Raptors otočili míč jen 10krát na 15 Phillyho a drtili své soupeře na útočné sklo, 16- 5.

Udělali jsme spoustu věcí, které jsme mohli udělat lépe, ale našli jsme způsob, jak hru vyhrát, řekl strážný Raptors Kyle Lowry, podle AP. To je všechno o co jde.

Nejlépe nasazené Bucks upustili od Hry 1 své série druhého kola na Boston Celtics, než odpověděli čtyřmi vítězstvími v řadě, přičemž poslední z nich přišlo týden před zápasem 1 finále Východu.

Když o tom přemýšlíte a víte, jak série začala a jak jsme se cítili po zápase 1 proti Bostonu, prostě se snažíte, aby to znovu nemělo pocit, řekl hvězda Bucks Giannis Antetokounmpo podle Milwaukee Journal Sentinel . Pokuste se vyhnout trapnostem, které jsme měli po 1. hře, protože jsme nebyli sami sebou. Každý si je vědom toho, co se stalo, jak se tým cítil.

Proti Bostonu můžete sestoupit 1: 0 a přitom být v pohodě. Ale proti Torontu je těžké být na tom místě, když prohrajete první zápas doma.


Populární Problémy

Basketbal státu Iowa čeká ve středu náročný domácí test proti státu Jižní Dakota. Zde je návod, jak a kde můžete hru sledovat.

Verdasco vypadal během zápasu výhružně, ale nakonec zmizel.

Jak zacházet s okřídlenou lopatkou. Stav známý jako okřídlená lopatka (WS) způsobuje zřetelně vyčnívající lopatku, která vypadá trochu jako pahýl křídla, a může také způsobit lokalizovanou bolest a omezený pohyb horní části těla. Existují...

Basketbalové bluebloods UNC a Kentucky se v sobotu setkají na CBS Sports Classic 2020. Zde je návod, jak sledovat živý přenos ze hry.

Jak přimět každého, aby si myslel, že jste nóbl (mladiství). Slovo nóbl znamená bohatý, aristokratický a bohatý. Vypadat, že budete nóbl, vám může získat respekt, přátele a ještě vyšší společenské postavení - tady je postup. Mluvte správně. Poslechněte si, jak lidé ...

Roger Federer se nedávno připojil k Bjornu Borgovi ve videochatu u příležitosti 50. výročí finále ATP. Federer mluvil o tom, jak byl v pubertě temperamentní, v ostrém kontrastu s Borgem a Rafaelem Nadalem.