Recenze rakety: Babolat Pure Strike 98 (16x19)

Vlajkový model z rodiny Pure Strike je aktualizován s tolerantnějším dojmem a vylepšeným ovládáním.Babolat Pure Strike 98 (16x19)

 • Cena: 249 dolarů
 • Velikost hlavy: 98 čtverečních palců.
 • Délka: 27 palců
 • Hmotnost: 11,4 oz.
 • Bilance: 4 body. HL
 • Swingweight: 332
 • Hodnocení RA: 63
 • Šířka paprsku: 21 mm / 23 mm / 21 mm
 • Vzor provázku: 16x19

Co je nového

U této čtvrté generace Pure Strike se Babolat zaměřil na příkaz rámu a pocit při kontaktu. Paprsek rakety byl změkčen o 2 až 3 body hodnocení RA, aby se snížila část výkonu, takže je zde větší kontrola a pohodlí. NF2 Tech – přírodní lněná vlákna umístěná na strategických místech rakety – filtruje nežádoucí vibrace. To zlepšuje pocit z rámu a vytváří tlumenější zvuk při kontaktu, což Babolat věří, že dává uživateli lepší vnímání ovládání. Vzor strun je těsnější – nazvaný FSI Control – poskytuje předvídatelnější odezvu a v kombinaci se systémem Woofer prodlužuje dobu prodlevy. Rozšířený kontakt mezi míčkem a strunami poskytuje větší spojení pro lepší manipulaci se střelami.

banditská ortéza na tenisový loket

Co funguje

Už je to docela dlouho, co je tu nový Pure Strike 98. Tak rychle, jak se některé rámy recyklují, Babolat si rád procvičuje trpělivost. Ve skutečnosti se jedná o první přepracování rámu v roce 2020. Po celou tu dobu mezi vydáními by se dalo usoudit, že raketa prošla významnými změnami. Ale není tomu tak. Nejnovější PS 98 není žádným velkým odklonem od své minulosti, spíše evolucí než revolucí. Zůstává věrný dědictví rámu a to, kam se zatoulá, je čisté pozitivum.Strike je umístěn jako Babolatova řídicí linie, ale ve srovnání s konkurenčními modely s podobnými specifikacemi se 98 nachází spíše na výkonovém konci spektra. Její ohebnost byla oproti předchozí generaci snížena, ale to raketě neubralo žádný sval. Kombinace jeho jedinečného hybridního paprsku – spojujícího stabilitu čtvercového tvaru s rychlostí a silou eliptické struktury – a vysokou kyvnou hmotností se rovná pěkně těžkým úderům. Je to typ rámu, který dobře reaguje na diktování švihu a taktiky základní čáry síly a tenisu s podáním plus jedna.

Ačkoli se nejedná o velký odklon, tato aktualizace tuto agresi aplikuje s trochu větší správou. Je dostatečně spolehlivý a shovívavý, aby mohl hrát spolehlivou obranu a protiúder, se schopností zaměřit se na menší cíle. Topspin přirozeně vychází z lůžka s výpletem 16x19, pokud dokážete získat potřebnou rychlost švihu, a plátky se zakousnou z kurtu. Stabilní povaha rakety – hraje těžší, než je její váha – vám také umožňuje vstoupit na kurt, vzít míček včas a schopně změnit směr.

délka tenisové rakety

Cameron Norrie podporuje Pure Strike 98 (16x19).Tomu napomáhá o něco těsnější vzor výpletu, stejně jako lepší pocit oproti odcházejícímu modelu. Nižší flex a nové lněné vložky mají za následek větší pohodlí bez utlumení odezvy. Raketa přesto nehraje tak měkce, jak by naznačovalo její hodnocení tuhosti. Takže hráči předchozích modelů nepřijdou o některé z těchto snímků ostré a propojené zpětné vazby. Je lepší pocit, kde je míč na strunách a jak bude reagovat na kontakt. To vás povzbudí, abyste šli za svými záběry s důvěrou.

Z těchto změn těží i čistá hra. Raketa je pevná a pohodlná při kontaktu; typ rámu, který jednoduše vyžaduje dostat se před míč, aby byl efektivní. Dobře stojí v tempu a snadno s přesností přesměruje horké záběry. Raketa se zdá být vhodnější pro kreativitu s delšími švihy – úhly rotace, loby – ale dokáže se udržet, když je vyžadována dotek a hra na předním hřišti.Stejně jako hratelnost je podobná jeho předchůdci, kosmetika nového Strike je téměř dvojníkem předchozí generace. Největší rozdíl – a upgrade – spočívá v tom, že rušná grafika na vnější straně hrdla byla nahrazena jemnějším obtiskem „Strike“ na jedné straně a decentním popiskem modelu na straně druhé. Rafinovanější vzhled, který se hodí k rafinovanějšímu rámu.

Bližší pohled na Babolat Pure Strike 98.

Co potřebuje práci

V závislosti na osobních preferencích je vysoká swingweight buď vlastnost, nebo chyba. Někteří testeři mají pocit, že to brzdí výkon rámu na síti a způsobuje pomalost při servisním pohybu. Jiní chválí, jak dodává raketě balast, proráží střely a není ani tak nápadný. V obou případech je to vlastnost, která bude mít zásadní vliv na názor člověka na Strike.

kolik bodů musíte vyhrát v badmintonu

Kontrola je dalším aspektem, který může být v očích pozorovatele. Jak již bylo řečeno, je to mohutná a bouřlivá 98. V této třídě je několik konkurenčních modelů s nižšími zesilovači. Ve skutečnosti je několik dalších možností v této řadě – Strike 97 a Strike 100 (16x20) – pravděpodobně poslušnější. Hráči, kteří s touto raketou snadno manipulují a dokážou s míčem hodně zatočit, pravděpodobně shledají, že je naprosto spolehlivá. Těm, kteří nemohou, to může připadat klubové a příliš energické.

Komentáře testerů

 • 'Má skvělou rovnováhu kontroly a síly, přičemž je stále přiměřeně shovívavý pro užší rám paprsku, a to i při střelách mimo střed.'
 • „Síla, rotace... a kontrola?! Tenhle měl pro mě všechno.'
 • „Úpravy pocitu byly znatelné. Minulé verze v tomto oddělení zaostávaly, ale tato aktualizace má opravdu příjemnou odezvu.“

Sečteno a podtrženo

Je to stále živý hitter a teď má trochu více lesku. Pure Strike 98 nemá dlouhou historii, ale tohle by mohlo být zatím nejlepší.

Populární Problémy

Z lásky k tenisu - sledujte nejlepší kluky s míčem na světě v akci.

Jak používat kávové lusky. Kávové lusky jsou populární jednorázovou alternativou k jiným výrobkům na jedno použití, jako jsou Keurig K Cups. Ale na rozdíl od K Cups lze kávové lusky použít různými způsoby. Můžete je použít v konkrétním stroji ...

Jak se dostat do Jiufenu. Jiufen se nachází na Tchaj -wanu a stal se jednou z nejlepších turistických destinací ostrova. Díky robustní síti veřejné dopravy na Tchaj -wanu se snadno dostanete do Jiufenu a řady dalších atrakcí. Vezměte si průvodce ...

Twin block braces jsou odnímatelné ortodontické aparáty, které pomáhají opravit zarovnání čelistí. Stejně jako všechny ortodontické aparáty mohou být zpočátku nepohodlné a zvyknout si na ně. Vyhýbáním se tvrdým jídlům, cvičením mluvení s ...

Raketová technologie se za ta léta vyvinula a výrazně zlepšila.

Náhled a předpověď výsledků ze dvou skupin na finále Nitto ATP v Londýně.