Roger Federer souhlasí s hraním zápasu se 2 irskými chlapci poté, co byl označen ve svém videu na Instagramu

Roger Federer

Roger Federer

Dva mladí tenisoví fanoušci z irského města Ashbourne mohli svůj sen hrát tenis s Rogerem Federerem velmi brzy proměnit ve skutečnost.

Jamie Duff a Oliver White, dva 21letí mladíci, kteří se během výluky věnovali tenisu, nedávno zveřejnili video na Instagramu, kde hrají na svých místních kurtech. Ještě důležitější je, že na postu označili také Rogera Federera, který si vysloužil odpověď od 20násobného grandslamového šampiona samotného.

'Skvělé dovednosti - rád bych si s vámi přišel zajít po zablokování,' řekl Roger Federer.

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Ollie White (@theolliewhite)

Povzbuzen komentářem Rogera Federera, nabral odvahu a poslal osminásobnému wimbledonskému šampionovi hlasovou poznámku s žádostí o návštěvu Irska na zápas. Netušili, že je švýcarská legenda skutečně přijme do své nabídky.

Roger Federer odpověděl svou vlastní hlasovou poznámkou, dal jim pár tipů na tenis a požádal kluky, aby se spojili s jeho agenty.

'Miloval jsem video, myslel jsem si, že je skvělé,' řekl Roger Federer ve své zprávě. 'Tenis vypadá dobře, ale možná by bylo potřeba trochu práce s nohou.' Myslím, že bychom rozhodně měli něco udělat s mou charitou, poslat e -mail mému agentovi a něco vyřešíme. '

Vždy jsme vzhlíželi k velikánům, jako jsou Roger Federer a Rafael Nadal: Jamie Duff

Roger Federer a Rafael Nadal

Roger Federer a Rafael Nadal

Stejně jako miliony tenisových fanoušků po celém světě jsou Jamie Duff a Oliver White velkými fanoušky Rogera Federera a Rafaela Nadala - dvou největších legend této hry. V rozhovoru s Lovinem Dublinem , Jamie Duff hovořil o tom, jak neskutečná je myšlenka hrát hru se švýcarským maestrem.

gumový průvodce na stolní tenis
'Vždy jsme vzhlíželi k velikánům, jako jsou Rafael Nadal a samozřejmě Roger Federer, ale nechat nám Federera odpovědět a nyní s ním uspořádat zápas je prostě nepochopitelné.' Těšíme se, až uvidíme, kam nás to zavede, “uvedl Jamie Duff.

The Nadace Rogera Federera podporuje vzdělávací projekty se nachází v jižní Africe a Švýcarsku. Programy v Africe se zaměřují na zvyšování kvality raného vzdělávání a základního vzdělávání, zatímco programy ve Švýcarsku se zaměřují na podporu mimoškolních aktivit pro děti postižené chudobou.

Roger Federer od loňského ledna po operaci dvojitého kolena na turné nesoutěží, ale zaměstnává se charitou a dalšími obchodními zájmy. Švýcar se z australského Open příštího měsíce stáhl a očekává se, že se v březnu vrátí na jedné z akcí ATP.

Populární Problémy

Zde jsou všechny podrobnosti, které potřebujete o tom, jak sledovat Foxovu silvestrovskou událost se Stevem Harveyem online.

Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak sledovat každý fotbalový zápas Florida Gators online bez kabelu v roce 2021.

Karen Khachanov věří, že Rafael Nadal skončí s více Slamy než Roger Federer a Novak Djokovic. Rafael Nadal a Roger Federer mají nyní shodně po 20 Slamů, zatímco Novak Djokovic má 17 majorů.

Stát se profesionálním golfistou vyžaduje čas, odhodlání a vytrvalost. Své dovednosti budete muset rozvíjet prostřednictvím lekcí a důsledné praxe. Nalezení spolehlivého golfového partnera nebo připojení se k místní golfové klubu vám může pomoci získat ...

Jak vyrovnat kulečníkový stůl. Kulečníkový stůl musí být v rovině, aby se koule rovnoměrně valily po plsti. Nerovnoměrný kulečníkový stůl zabrání přesnosti střel hráčů a umožní koulům, aby se odkutálely na jednu stranu nebo oblast stolu. S několika ...

Je přirozené být nervózní z francouzského líbání s někým, zvláště pokud jste to ještě neudělali. Nemusíte si však dělat starosti, protože i když se to může zdát komplikované, ve skutečnosti je to docela jednoduché a přirozené. Francouzský polibek ...