Roger Federer je největší, vybudoval si bezvadný obraz a nezpůsoboval skandály jako Novak Djokovic: Oscar Otte

Roger Federer

Roger Federer

badmintonové předměty

Oscar Otte nedávno hovořil s tenisovým MAGAZINEM, kde tvrdil, že Roger Federer je největším hráčem všech dob. Otte tomu věří Federer Bezchybné chování - na hřišti i mimo něj - ho stavělo před Novaka Djokoviče, který byl v poslední době středem několika nesporných kontroverzí.

Oscar Otte zakončil svou kampaň ve Wimbledonu 2021 srdcervoucí porážkou místního oblíbence Andyho Murraye. Němec ve středu před zaplněným středovým kurtem projevil hodně ducha, ale nakonec skončil těsně.

Ale velká pozornost v letošním SW19 je věnována Novakovi Djokovicovi, který se honí za rekordním 20. majorem. Djokovič byl v roce 2021 v slzách, vyhrál jak Australian Open, tak Roland Garros a v současné době je v pozici, aby stihl nepolapitelný kalendářní grandslam.

Srb byl také zaneprázdněn mimo hřiště. V loňském roce založil PTPA (Association Tennis Tennis Association), odtrženou organizaci, která se snaží hájit zájmy hráčů na nižších pozicích. Tento krok však byl silně kritizován ATP a PTPA byla mnoha špičkovými hráči označena za neštěstí.

Novak Djokovic se také v polovině roku 2020 ujmul kontroverze uspořádáním výstavy Adria Tour. Tato událost, která se konala uprostřed zuřící pandemie COVID -19, způsobila, že se virus nakazilo mnoha hráči - včetně Djokoviče.

Naproti tomu Roger Federer byl po většinu své kariéry do značné míry stranou kontroverzí. O tom možná zmiňoval Oscar Otte, když se probíral předmětem debaty O KOZE.

jak zabránit tenisovému lokti
'Nezáleží na tom, kdo vyhraje (grandslamový) závod, z mého pohledu je Federer nejlepší,' Řekl Otte . „Bohužel nejsem objektivní. Obdivuji ho za jeho chování. Je loutkou tenisu. Vybudoval si bezvadný obraz a nevyvolával, jako Djokovič, skandály. '

Hrát Roger Federer: Oscar Otte byl skvělý zážitek

Roger Federer po vítězství na Roland Garros 2019 nad Oscarem Otte

Roger Federer po vítězství na Roland Garros 2019 nad Oscarem Otte

Roger Federer a Oscar Otte se na turné potkali jen jednou - ve druhém kole Roland Garros 2019. Federer triumfoval ve dvou setech a Otte si vzpomněl, jak mu tento zápas dal příležitosti, které běžně nedostává.

'Bylo těžké hrát proti němu (Federer, na Roland Garros), samozřejmě, ale hrál jsem dobře,' řekl Otte. `` Ale přišla na mě spousta nových věcí. Například to bylo poprvé, co jsem měl skutečné pohovory. '

Němec dodal, že mu zápas hodně vzal, ale že zkušenost se zamykáním rohů s Federerem byla 'cool'.

'Proto jsem byl pár dní po zápase vyčerpaný,' řekl Otte. `` (Ale) byl to skvělý zážitek. Jediná hloupost byla, že jsem se poté znovu zranil a nemohl jsem si to pozitivní houpání vzít s sebou. '

V roce 2021 ve Wimbledonu se Oscar Otte kvalifikoval do hlavního losování a porazil Arthura Rinderknecha pouze ve druhém vůbec pátém set tiebreaku na trávníku Major. Němec byl na pokraji velké výhry v dalším kole, vedl dvojnásobný šampion Andy Murray dvě sady k jedné, ale nakonec prohrál v pěti.

nejlepší velikost úchopu pro tenisovou raketu

Populární Problémy

Jak použít pěnový váleček na nohy. Pokud vás cvičení bolí, použití pěnového válečku na nohách vám pomůže masírovat je a uvolnit svaly. Válcování pěny, neboli self-myofascial release, je proces samomasírování ...

Samu Querreyovi byla uložena pokuta ve výši 20 000 $ s podmíněným odkladem a byla mu uložena šestiměsíční podmínka za porušení protokolů COVID-19 na St. Petersburg Open 2020.

To určitě slibuje blízké setkání. Ale ten, kdo prokáže lepší temperament a menší nervy, nakonec zvítězí.

Krajinovic a Jack Sock se zítra utkají ve finále Paris Masters.

Simona Halepová vyklouzla z finále WTA s drsnými slovy trenéra Darrena Cahilla, které jí zvonily v uších, když Karolina Plíšková postupovala.

Masayuki Ito se v sobotu večer ujme Jamela Herringa v očekávaném zúčtování. Zde je návod, jak sledovat živý přenos z boje.