Roger Federer vtipkuje, že „tančí na oblacích“ v reakci na video ASMR o jeho práci nohou na Roland Garros

Roger Federer

Roger Federer

Roger Federer se v pondělí vítězně vrátil k grandslamovému tenisu, když ve dvou setech rozebral Denise Istomina, aby postoupil do druhého kola na Roland Garros.

Federer během setkání předvedl šikovnou práci nohou a po jeho vítězství se mnoho fanoušků vydalo na Twitter, aby ocenilo výkon švýcarského maestra.

co je shromáždění v badmintonu

To přimělo „Tennis Channel“ sestavit několik detailních záběrů švýcarského hnutí během jeho pařížského otvíráku do montáže ASMR. Ve středu Roger Federer reagoval na video na Twitteru a drze naznačil, že „tančí v oblacích“ a „vznáší se nad pískem“.

tenisové rakety obchod v
'Tanec na oblacích,' napsal Roger Federer a poté emodži muže a mraku. 'A vznáší se nad pískem.'

Skutečnost, že práce nohou Rogera Federera je i nadále technicky tak dobrá, i když se blíží věku 40 let, si zaslouží pochvalu. Přestože má dvacetinásobný vítěz Major precizní podání a autoritativní forhend, díky jeho hbité práci nohou je jeho hra tak účinná.

Roger Federer během pařížského otvíráku zapůsobil jak na fanoušky, tak na odborníky

Video, které má více než dvě a půl minuty, obsahuje několik bodů během Federerova prvního kola v Paříži. V klipu je vidět Švýcar, jak vznešeně pobíhá po svém bekhendu a jak po odpálení sklouzne po antuce.

Nejedná se o první video, které detailně zachycuje práci nohou Rogera Federera. Asi před týdnem se na Twitteru objevilo další video, které podrobně popisuje práci Švýcara z jeho tréninku na Ženevském Open.

masáž chodidel tenisovým míčkem

Pomozte prosím Sportskeeda zlepšit jeho tenisové pokrytí. Proveďte 30sekundový průzkum Nyní!

Populární Problémy

Dominic Thiem nedávno dlouze hovořil o svých ambicích a šancích na Roland Garros a zároveň chválil třináctinásobného šampiona Rafaela Nadala.

Jak uspořádat zahradní párty. Garden party je venkovní setkání se zahradní tématikou. Zahradní slavnosti se obvykle konají na jaře nebo v létě, protože je pěkné počasí a kvetou květiny. Nemusíte mít zahradu v ...

Když někdo truchlí, může být těžké vědět, co říct a co dělat. Chcete je podpořit a pomoci jim cítit se lépe, ale možná nevíte, jak je můžete utěšit. Vědět, jak zvládnout tuto choulostivou situaci, může být těžké, ...

Poté, co prohrál finále Rogersova poháru s Alexandrem Zverevem, Roger Federer řekl: „Měl jsem trochu bolesti svalů, sem tam bolesti a bolesti.“

Kolik svalů je na ženě sexy?

Nastavení správného nájemného pro vaši investiční nemovitost zahrnuje více než jen snahu dosáhnout zisku. Nájemníci mají tolik možností, pokud jde o pronájem nemovitostí, takže musíte dát vyniknout svým. To znamená nastavit správné ...