Roger Federer bude mít lepší umístění než v roce 2017, i když chybí zbytek sezóny 2020

Roger Federer neztratí body, které získal za to, že byl finalistou Wimbledonu 2019

Roger Federer neztratí body, které získal za to, že byl finalistou Wimbledonu 2019Roger Federer minulý týden oznámil, že se letos k soudu nevrátí, protože potřebuje více času na zotavení se ze zranění. Švýcarský maestro zažil během rehabilitace útlum a potvrdil, že se ke sportu hodlá vrátit na začátku roku 2021.sledujte 90 dní snoubence online zdarma

Celý tenisový vesmír ví, že to není poprvé, co si Roger Federer udělal tak dlouhou přestávku od kurtu. Před třemi lety, v roce 2016, ho problémy se zády přiměly přeskočit téměř šest měsíců - včetně některých velkých turnajů. Tato přestávka hodně poškodila jeho pozici v žebříčku ATP; do začátku sezóny 2017 přišel o místo v top 3 a sklouzl až na číslo 17.Vzhledem k tomu, že Federer letos vynechá dva grandslamy, fanoušci spekulovali o dopadu, který bude mít přestávka na jeho pozici v ATP. Jak se ale ukazuje, škody nebudou tak velké jako v roce 2016.

Přestávka 2020 neublíží pořadí Rogera Federera, jako tomu bylo v roce 2016

Roger Federer ztratí v antukové sezóně přes 1000 bodů

Roger Federer ztratí v antukové sezóně přes 1000 bodůPandemie koronaviru donutila organizátory zrušit vydání Wimbledonu 2020. Ve skutečnosti byla zrušena celá houpačka trávy, což znamenalo, že švýcarská oblíbená část sezóny zmizela v obláčku kouře.Útěchou pro Rogera Federera je, že se umístil na druhém místě na turnaji Major, který byl zrušen. Pokud by kvůli zranění vynechal Wimbledon, obvykle by ztratil 1 200 bodů; protože turnaj vůbec neprobíhá, tyto body nyní zůstanou nedotčeny.

Kromě toho dokonce získal 500 bodů za loňské vítězství v soutěži v Halle. Tyto body také zůstanou v jeho součtu do roku 2021.Dále si Roger Federer ponechá body, které získal za druhé místo na turnaji Indian Wells, a 1 000 bodů za vítězství na Miami Masters v roce 2019. Obě americké soutěže se letos nekonaly.Když mluvíme o turnajích, kde Roger Federer shodí nějaké body, utrpí nejvýznamnější ztrátu za vynechání French Open. Bývalý hráč světové jedničky se loni dostal do semifinále turnaje a získal 720 bodů. A pokud se letos US Open uskuteční, Federer klesne o dalších 360 bodů.

Kromě toho ztratí 540 bodů, pokud se v následujících měsících uskuteční Madrid Masters, Shanghai Open a Rome Masters. Vynechání Cincinnati Masters by ho stálo jen 90 bodů. Obhájce titulu basilejského turnaje by však za neobjevení v soutěži shodil 500 bodů.

A konečně, nehrát finále ATP povede k odečtu 400 bodů z jeho shod.

Roger Federer pravděpodobně nevypadne z top 10

Roger Federer klesl v roce 2017 na 17. pozici

Roger Federer klesl v roce 2017 na 17. pozici

Roger Federer ztratí 2 610 z 6 630 bodů, které má právě teď, když nebude soutěžit ve zbytku roku 2020. To znamená, že bude mít stále 4 020 bodů v pytli.

Švýcarský hráč je v současné době na čtvrté pozici v žebříčku. Daniil Medvedev, Stefanos Tsitsipas a Alexander Zverev mají šanci předjet Federera. Pravděpodobnost, že Federer vypadne z Top 10, je ale velmi nízká.

dlouhá tenisová raketa

Desátý David Goffin má jen 2555 bodů. Je tedy nepravděpodobné, že by kterýkoli hráč kromě výše uvedených jmen předběhl Federera v žebříčku žebříčku. To vše ale potvrzuje, že pozice legendárního hráče nebude mít tak silný dopad jako v roce 2017.

Populární Problémy

Pokud žijete ve Spojených státech, podívejte se na čtvrteční zápas Barcelona vs Cornella Copa del Rey.

Jak běhat s holenními dlahy. Shin dlahy (nebo syndrom mediálního tibiálního stresu) jsou typem nadměrného poranění, ke kterému dochází při každodenním intenzivním tréninkovém režimu. Bolest je cítit podél středního až dolního vnitřního aspektu nohy jako svaly a ...

„Ramy Youssef: Feelings“ představuje speciální debut HBO pro stand-up comedy pro vycházející hvězdu. Zde je návod, jak sledovat show online bez kabelu.

Poté, co byl její zákaz zkrácen na 15 měsíců, mluvila Šarapovová s ostříleným tazatelem Charlie Rose.

Jak najít živé přenosy na YouTube. Tento wikiHow vás naučí, jak najít živé streamované video na YouTube pomocí počítače, telefonu nebo tabletu. YouTube Live nabízí celou řadu živých přenosů na různá témata, včetně sportu, zpráv, ...