Roland Garros: David Goffin vs Jannik Sinner náhled, head-to-head & prediction | French Open 2020

David goffinPodrobnosti zápasu

Svítidlo: David Goffin vs Jannik Sinner

Datum: 27. září 2020Turnaj: Roland Garros 2020

Kolo: První kolo (kolo 128)

míček na stolní tenis

Místo: Paříž, FrancieKategorie: Grand Slam

Povrch: červený jíl

Odměna: Přibližně 38 000 000 EUR5 základních ran v badmintonu

Načasování zápasu: 11:00 SELČ, 14:30 IST

Živé televizní vysílání: USA - NBC Sport / Tennis Channel | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP

Podívejte se také na: The Complete Rozpis French Open 2020

budoucí popruh na tenisový loket

David Goffin vs Jannik Sinner náhled

David Goffin vrací míč

David Goffin se bude snažit zahájit svůj týden v Paříži výrazným tónem, ale ve svém zápase prvního kola by mohl narazit na odpor rychle rostoucí Jannik Sinner.

Belgičan zápasil s restartem turné na Cincinnati Masters, kde ho rozčílil Němec Jan-Lennard Struff. Následovala další neuspokojivá prohra na US Open, kde Goffin prohrál s Kanadou Denisem Shapovalovem.

Světová jednička 12 by měla z jeho tažení ve Flushing Meadows hodně co litovat, protože měl velkou šanci postoupit do semifinále z první čtvrtiny poté, co světovou jedničku Novaka Djokoviče diskvalifikovali z turnaje. Goffin také vedl svého mladšího soupeře o set, než utrpěl kolaps a prohrál ve čtyřech setech.

pohodlné vycházkové tenisové boty

Goffin poté dostal další překážku své sezóny v Římě, kde devětadvacetiletý hráč prohrál s bývalým světovým hráčem číslo 3 Marinem Cilicem, když v celém zápase vyhrál jen čtyři zápasy.

Belgický nedělní soupeř Jannik Sinner má za sebou sezonu nahoru a dolů sám. Předčasně odešel do italského Salvatore Caruso na Cincinnati Masters, než o týden později na US Open prohrál ze dvou setů na lásku proti Rusku Karen Chačanov.

Devatenáctiletý mladík si pak připsal několik působivých vítězství - nad světovou šestkou Stefanosem Tsitsipasem a francouzským Benoitem Pairem - na Internazionali BNL d'Italia, než jej v 16. kole zastavil Grigor Dimitrov.

David Goffin vs Jannik Sinner proti sobě

Jannik Sinner porazil Davida Goffina v Rotterdamu na začátku tohoto roku

Jannik Sinner vede Davida Goffina 1: 0 v vzájemných zápasech. Jejich osamělé střetnutí proběhlo letos na Rotterdam Open, kde osmnáctiletý mladík porazil svého zkušenějšího soupeře ve dvou setech.

Predikce David Goffin vs Jannik Sinner

Jannik Sinner má problémy s trvanlivostí v dlouhých zápasech

David Goffin je agresivní baseliner a rád si bere míč na vzestupu. Na obou křídlech má přesné údery země - zejména skvělý backhandový bekhend - a používá je k dobrému pohybu svých protivníků.

kde stolní tenis začal

Goffin sem vloni vyrazil 12násobného šampiona French Open Rafaela Nadala, kde všechny tyto atributy předvedl naplno.

Hvězda NextGen Jannik Sinner má podobně agresivní hru, ale používá méně topspin než Goffin. Devatenáctiletý hráč má snadnou sílu na bekhend a od základní čáry dokáže vytvořit bezvadné úhly.

Ital má všestrannou hru, ale v dlouhých zápasech bojoval s fyzickou kondicí. Goffin by pravděpodobně měl převahu nad svým mladým soupeřem v nejlepší z pěti, což je formát, ve kterém se Sinner zatím neprokázal.

Předpověď : David Goffin k vítězství v pěti setech.


Sledujte Sportskeeda a získejte Seznam francouzských otevřených vítězů a výsledky

Populární Problémy

Italský Fognini dostal pozastavení dvou grandslamových zákazů za výbuch USA Open.

Novak Djokovič nedávno vzpomínal na své osobní zkušenosti z dětství, které mu podle něj pomohly stát se šampionem. Djokovič také hovořil o svém postoji, který nikdy neřekl, a o tom, jak nejlépe reprezentovat Srbsko na mezinárodní úrovni.

Je to 2019 Latin American Music Awards. Získejte přehled o tom, kdy se vysílají Latin AMA, kanál a jak jej sledovat online prostřednictvím živého přenosu.

Všechny živé aktualizace a výsledky z druhého hracího dne na French Open 2016.

Chvála Sereny Williamsové z roku 2018 u rozhodčího Carlose Ramose zůstane navždy jako skvrna v jinak slavné kariéře.