Roland Garros: David Goffin vs Jannik Sinner náhled, head-to-head & prediction | French Open 2020

David goffin

David goffin

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: David Goffin vs Jannik Sinner

Datum: 27. září 2020

Turnaj: Roland Garros 2020

Kolo: První kolo (kolo 128)

východní tenisový grip

Místo: Paříž, Francie

Kategorie: Grand Slam

Povrch: červený jíl

Odměna: Přibližně 38 000 000 EUR

badmintonové tipy pro jednotlivce

Načasování zápasu: 11:00 SELČ, 14:30 IST

Živé televizní vysílání: USA - NBC Sport / Tennis Channel | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP

pozice uchopení tenisu

Podívejte se také na: The Complete Rozpis French Open 2020


David Goffin vs Jannik Sinner náhled

David Goffin vrací míč

David Goffin vrací míč

David Goffin se bude snažit zahájit svůj týden v Paříži výrazným tónem, ale ve svém zápase prvního kola by mohl narazit na odpor rychle rostoucí Jannik Sinner.

Belgičan zápasil s restartem turné na Cincinnati Masters, kde ho rozčílil Němec Jan-Lennard Struff. Následovala další neuspokojivá prohra na US Open, kde Goffin prohrál s Kanadou Denisem Shapovalovem.

Světová jednička 12 by měla z jeho tažení ve Flushing Meadows hodně co litovat, protože měl velkou šanci postoupit do semifinále z první čtvrtiny poté, co světovou jedničku Novaka Djokoviče diskvalifikovali z turnaje. Goffin také vedl svého mladšího soupeře o set, než utrpěl kolaps a prohrál ve čtyřech setech.

výsledky francouzského tenisu dnes

Goffin poté dostal další překážku své sezóny v Římě, kde devětadvacetiletý hráč prohrál s bývalým světovým hráčem číslo 3 Marinem Cilicem, když v celém zápase vyhrál jen čtyři zápasy.

Belgický nedělní soupeř Jannik Sinner má za sebou sezonu nahoru a dolů sám. Předčasně odešel do italského Salvatore Caruso na Cincinnati Masters, než o týden později na US Open prohrál ze dvou setů na lásku proti Rusku Karen Chačanov.

Devatenáctiletý mladík si pak připsal několik působivých vítězství - nad světovou šestkou Stefanosem Tsitsipasem a francouzským Benoitem Pairem - na Internazionali BNL d'Italia, než jej v 16. kole zastavil Grigor Dimitrov.

David Goffin vs Jannik Sinner proti sobě

Jannik Sinner letos v Rotterdamu porazil Davida Goffina

Jannik Sinner porazil Davida Goffina v Rotterdamu na začátku tohoto roku

Jannik Sinner vede Davida Goffina 1: 0 v vzájemných zápasech. Jejich osamělé střetnutí proběhlo letos na Rotterdam Open, kde osmnáctiletý mladík porazil svého zkušenějšího soupeře ve dvou setech.

Predikce David Goffin vs Jannik Sinner

Jannik Sinner má problémy s trvanlivostí v dlouhých zápasech

Jannik Sinner má problémy s trvanlivostí v dlouhých zápasech

David Goffin je agresivní baseliner a rád si bere míč na vzestupu. Na obou křídlech má přesné údery země - zejména skvělý backhandový bekhend - a používá je k dobrému pohybu svých protivníků.

Goffin sem vloni vyrazil 12násobného šampiona French Open Rafaela Nadala, kde všechny tyto atributy předvedl naplno.

Hvězda NextGen Jannik Sinner má podobně agresivní hru, ale používá méně topspin než Goffin. Devatenáctiletý hráč má snadnou sílu na bekhend a od základní čáry dokáže vytvořit bezvadné úhly.

dlouhé tenisky

Ital má všestrannou hru, ale v dlouhých zápasech bojoval s fyzickou kondicí. Goffin by pravděpodobně měl převahu nad svým mladým soupeřem v nejlepší z pěti, což je formát, ve kterém se Sinner zatím neprokázal.

Předpověď : David Goffin k vítězství v pěti setech.


Sledujte Sportskeeda a získejte Seznam francouzských otevřených vítězů a výsledky

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat komedii Issa Rae Neistá sezóna 4 online bez kabelu, premiéra v neděli 12. dubna ve 22 hodin ET/PT na HBO.

Club América a Monterrey se ve čtvrtek setkají ve finálovém prvním kole Ligy MX Apertura. Zde je návod, jak sledovat zápas v přímém přenosu online ve Spojených státech.

Jak hrát Left 4 Dead pro začátečníky. Tento článek vysvětlí základy toho, jak přežít ve Valve FPS Multiplayer, Left 4 Dead. Upozorňujeme, že tato strategie byla vytvořena v době demo, takže tento článek může být zastaralý ....

Wozniacki zaznamenal malý počet nevynucených chyb, aby vyhrál úvodní kolo.

Jak cvičit prsty. Máte slabé prsty? Potřebujete je použít k něčemu, co vyžaduje flexibilitu? Chcete lépe držet sklenice, víčka a kluzké předměty? Co třeba chyty pro horolezectví nebo ...

Zde je návod, jak sledovat živý přenos výzvy Indy 500 Pit Stop Challenge 2019.