Řím 2020: Kiki Bertens vs Polona Hercog náhled, souboj a předpověď | Italian Open

Kiki Bertens na Qatar Total Open 2020

Kiki Bertens na Qatar Total Open 2020

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: Kiki Bertens vs Polona Hercog

Datum: 17. září 2020

Turnaj: Italian Open 2020

Kolo: Druhé kolo (kolo 32)

kde mohu koupit tenisovou raketu

Místo: Řím, Itálie

Kategorie: WTA Premier 5

Povrch: červený jíl

tenisový míček v sušičce

Odměna : 1 771 082 EUR

Načasování zápasu : 16.15 SELČ, 19.45 IST

Živé televizní vysílání : USA - Tennis Channel / ESPN

Náhled Kiki Bertens vs Polona Hercog

Polona Hercog na Palermu Open 2020

Polona Hercog na Palermu Open 2020

Po téměř šestiměsíční nepřítomnosti na tenisu se Kiki Bertensová ve čtvrtek ve druhém kole Italian Open utká s Polonou Hercogovou.

Bertens měl velmi solidní start do sezóny, dosáhl čtvrtého kola na Australian Open (prohrál s eventuální finalistkou Garbine Muguruzaovou). Následovala to svým prvním letošním titulem v Petrohradě, kde porazila Elenu Rybakinu a Veroniku Kudermetovou.

rychlé tenisové podání

Po obnovení turné se však Bertens rozhodl vynechat Palermo a Prahu na antuce i v americké hardcourtové sezóně. Během posledního půl roku se zúčastnila pouze dvou exhibičních zápasů, přičemž oba prohrála - na trávě proti Petře Kvitové a na antuce proti Anastasiji Sevastové.

Čtvrtečním Bertensovým soupeřem, slovinskou Polonou Hercog, je zkušená hráčka na turné. Od pandemie je však Hercog v méně než inspirativní formě a prohrál v prvním kole jak v Palermu, tak v Praze.

kdy bude disney plus k dispozici v roce

To znamená, že Hercog minulý týden dosáhl čtvrtfinále Istanbul Open, než prohrál s Paulou Badosou ve třech setech.

Kiki Bertens vs Polona Hercog proti sobě

Zápas v Římě bude třetím setkáním obou hráčů a vzájemný souboj Kiki Bertensové a Polony Hercogové je v současné době nerozhodný 1: 1.

Bertens loni porazil Hercoga v těžkém zápase 16. kola v Pekingu. Při jejich prvním setkání, které bylo v roce 2012 v Dallasu, však musela odejít se zraněním.

Predikce Kiki Bertens vs Polona Hercog

Kiki Bertens na International BNL d

Kiki Bertens na mezinárodním BNL d'Italia 2019

Vzhledem k vynikajícímu umístění Kiki Bertensové a vynikajícím rekordům na antuce vstupuje do zápasu proti Poloně Hercogové jako papírově jednoznačně oblíbená. Vzhledem k tomu, že od začátku pandemie COVID-19 nehrála ani jeden zápas, Bertensová nemusí mít dost ostrosti zápasu, aby mohla okamžitě prosadit svoji dominanci.

Bertens má druh hry, která je velmi vhodná pro jíl. Její topspin těžký forhend by měl být schopen snadno tlačit Hercoga za základní čáru. To v kombinaci s její rozmanitostí střel a slušnou čistou hrou mohlo Hercogu způsobit spoustu problémů, jak zápas pokračuje.

pravidla podávání raketbalů

Slovinec však nemá zkušenosti s antukou. Na povrch se dostaly všechny tři její kariérní tituly, naposledy loni v Luganu.

Hercog se bude snažit zaútočit na Bertensovo podání brzy a zkrátit délku shromáždění ze zadní části hřiště. A mohla by dokonce dosáhnout určitého úspěchu, vzhledem k Bertensově očekávané rezavosti.

Zápas bude pravděpodobně zdlouhavý a bude mít více chyb než vítězů, ale Bertensova znalost jílovitého hřiště by ji nakonec měla prosadit.

Předpověď : Kiki Bertens vyhrát ve třech setech.

Populární Problémy

Alexander Zverev se v neděli ve finále Bett1Hulks Championship v Kolíně setká s Diegem Schwartzmanem. Schwartzman momentálně vede 2: 1 nad Zverevem.

Eugenie Bouchard a Paula Badosa se v sobotu setkají v semifinále Istanbul Open. Badosa vede hlavou 1: 0 nad Bouchardem přicházejícím do zápasu.

Jak se dostat z Baltimore, MD do Washingtonu DC. Ať už jste turista, který doufá, že dostanete dvě města do jedné návštěvy, nebo dojíždějící člověk, který hledá způsob, jak se dostat k vaší nové práci, je relativně snadné se dostat z Baltimoru do Washingtonu, DC bez ...

Wing Chun je styl kung -fu, který klade důraz na boj zblízka, rychlé údery a těsnou obranu k překonání protivníků. Toto tradiční čínské bojové umění destabilizuje soupeře rychlou prací nohou, obranou a útokem ...

Se třemi týmy Top 10 se turnaj SEC 2019 stane divokým. Zde je návod, jak sledovat živý přenos z každé hry.

Jak vyrobit boty. Boty dělají důležité módní prohlášení. Přece jen v nich chodíte celý den, tak proč byste si neměli obout boty s nějakým pizzazzem? Ačkoli to může být docela komplikovaný postup v netrénovaných rukou, ...