Sania Mirza a Shoaib Malik vítají nejnovějšího člena své rodiny

Sania Mirza a Shoaib Malik dnes vítají svého chlapečka BabyMirzaMalika!

Sania Mirza a Shoaib Malik dnes vítají svého chlapečka BabyMirzaMalika!

Jaký je příběh?

V okamžiku, kdy indická tenisová senzace svázala uzel s hvězdným pákistánským hráčem kriketu Shoaibem Malikem, 10. dubna 2010, začaly být oba národy vzrušené! Když se fanoušci vzhlíželi ke hvězdnému páru, objevilo se několik spekulací o tom, kdy bude duo připraveno převzít rodičovské povinnosti.

Po dlouhém osmiletém čekání rozkošný pár, který v dubnu oznámil Sanieino těhotenství, konečně 30. října přivítal malého, nového člena v rodině Mirza-Malik a pro Indii i Pákistán je rozkvět!

kde sehnat tenisky

V případě, že jste nevěděli ...

Sania Mirza je jednou z hráček, která si zaslouží hromadu zásluh na svém jménu za to, že téměř sama propaguje ženský tenis jako sport v Indii tím, že získává slávu pro celý národ dobýváním titulů a získáváním Slamů široko daleko.

Bývalá světová čtyřka č. 1 získala ve své kariéře 6 grandslamových titulů a domů si přivezla nespočet vavřínů.

Ačkoli se její frekvence u soudu od jejího manželství snížila, Sania je neoblomná a neustále se vrací silná, kdykoli hraje! Její manžel Shoaib Malik, který v letech 2007-09 sloužil jako kapitán kriketového týmu v Pákistánu, je také silou talentu, se kterou je třeba počítat.

domácí léčba tenisového lokte

Srdcem věci

Úterní ráno se páru rozzářilo, protože přešťastná dvojice přivítala do rodiny chlapečka a pojmenovala ho #BabyMirzaMalik!

Několikrát předtím bylo dvojici položeno mnoho záludných otázek ohledně toho, jaké příjmení bude dítě nosit a pokud je hráčem, jakou zemi bude reprezentovat- Indie nebo Pákistán?

Během tak kontroverzních a ostrých otázek je Sania i Shoaib postavili velmi dobře a opakovaně dokázali, že dítě bude nosit příjmení obou rodičů!

Jakmile Shoaib Malik přijel na Twitter oznámit radostnou zprávu, fanoušci vybuchli po celém světě a vlili do nich svou lásku, požehnání a srdečné blahopřání!

Co bude dál?

Tenis byl pro matky v poslední době vítán. Od té doby, co Kim Clijstersová napsala hvězdný comeback s vítězstvím na US Open v roce 2009 s dcerou batole, Jadou po jejím boku, si několik hráček dalo záležet na tom, aby nezůstávalo potlačováno těhotenstvím.

Ještě nedávno Serena Williamsová vyhrála Australian Open 2017, když byla několik týdnů těhotná. V roce 2018 zaznamenala silný comeback a letos si zahrála finále Wimbledonu a US Open.

Když se jednatřicetiletá Sania Mirza inspirovala těmito velikány, než si to od roku 2017 pomalu vybojovala, údajně se vrací na olympiádu v Tokiu 2020 a ukazuje světu, že počet těhotenství, mateřství a rodičovství nemůže odrazovat. na cestě za svým snem.

páskový pásek tendinitidy

Přejeme novopečené matce a jejímu dítěti velmi šťastný a zdravý život, protože netrpělivě čekáme na její comeback brzy!

Populární Problémy

LiAngelo Ball a sršni se v neděli utkají s Blazers v Summer League. Zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat hru živě online.

Stát Severní Dakota a Montana se v sobotu setkají v semifinále FCS. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelového přihlášení.

Jak vzít kotník brachiální index. Ankle Brachial Index (ABI) je poměr krevního tlaku v dolní části nohy nebo kotníku k krevnímu tlaku v paži. Znalost ABI je důležitá, protože ji lze použít jako indikátor ...

Těchto 5 hráčů si zvyklo při rozhodování setů trumfovat.

Váš průvodce sledováním High School Musical 2 online - jednoduché streamovací informace, herci, postavy, nejlepší roční období a epizody.

Veronika Kudermetova a Eugenie Bouchard se utkají o místo ve 2. kole na Prague Open 2020. Kudermetova a Bouchard se proti sobě postavily jen jednou, přičemž Kanaďanka zvítězila ve dvou setech.