Srbsko Ladies Open 2021: Analýza losování dvouhry žen, náhled a předpověď

Anastasia PavlyuchenkovaPo několika turnajích WTA 1000 v Madridu a Římě se 250 akcí vrátí tento víkend v Bělehradě a Parmě. Tyto dva turnaje poskytnou hráčům příležitost získat ještě několik antukových výher, než se vydají na Roland Garros.

Nově ražená Serbia Ladies Open přilákala několik zavedených jmen, v čele stála bývalá čtvrtfinalistka French Open Anastasia Pavlyuchenkova. Druhá je Yulia Putintseva, dvojnásobná čtvrtfinalistka Roland Garros.golfová loketní ortéza jak nosit

Čtyři nejlepší semena doplňuje čínský veterán Zhang Shuai a semifinalistka Madrid Open Paula Badosa.

Hlavní losování na hřišti pro 32 hráčů bude zahájeno 16. května, velké finále je naplánováno na 22. května. Pokud jde o tuto poznámku, zde je podrobný pohled na to, jak by se losování mohlo rozvinout:

Horní polovina: Anastasia Pavlyuchenkova, Paula Badosa a Leylah Fernandez zabalené ve stejné sekci

Paula BadosaNaočkovaní hráči: (1) Anastasia Pavlyuchenkova, (4) Paula Badosa, (6) Kristina Mladenovic, (7) Rebecca Peterson

Předpokládané semifinále: Anastasia Pavlyuchenkova vs Paula Badosa

Tmavý kůň: Leylah FernandezOživená Anastasia Pavlyuchenkova, která se probojovala do semifinále Madrid Open, bude doufat, že bude pokračovat v běhu v Bělehradě. Rus odstoupil z Italian Open kvůli zranění břicha, ale to bylo spíše preventivní opatření než cokoli vážného.

Po týdnu odpočinku bude Pavlyuchenkova toužit vyrazit na Serbia Ladies Open, kde je nejlepší nasazenou. Má relativně snadný otvírák proti neohlášeným srbským zástupným znakům Lole Radivojevičové, ale v příštím kole si musí dávat pozor na rychle rostoucí Leylah Fernandez.

Fernandez letos získala titul v Monterrey a mohla by veteránské Rusce utéct o peníze.

sledujte seattle seahawks živě online zdarma

Leylah Fernandez

Věci by mohly být pro Pavlyuchenkovou od čtvrtfinále složitější, Kristina Mladenovic číhala ve své části losování. Mladenovic možná není nejúspěšnější hráčkou ve dvouhře, ale pokud dokáže najít konzistenci svých úderů, mohla by Rusům zkomplikovat život.

Nejpřísnější test Pavlyuchenkové pravděpodobně přijde v posledních čtyřech proti Paule Badosové. Badosa je jedním z největších příběhů antukové sezóny, kdy v Charlestonu a Madridu dosáhl semifinále zády k sobě.

Španělka, která prokázala své pověření, je rozhodně jedním z nejlepších uchazečů o titul v Bělehradě. Otevírá kampaň proti Andrei Petkovic, která je v posledním ročníku turné.

Vzhledem k tomu, že v počátečních fázích není příliš mnoho překážek, očekává se, že Badosa vpluje do poslední osmičky - kde by mohla narazit na sedmou nasazenou Rebeccu Petersonovou. Ti dva se nikdy předtím nezkřížili, ale vzhledem k druhu velkolepé formy, ve které se Badosa momentálně nachází, se dá očekávat, že se dostane do semifinále.

Semifinální predikce: Anastasia Pavlyuchenkova vs Paula Badosa

Dolní polovina: Julia Putintseva, Nadia Podoroska a Danka Kovinic budou bojovat o nadvládu

Julia Putintseva

Naočkovaní hráči: (2) Yulia Putintseva, (3) Zhang Shuai, (5) Nadia Podoroska, (8) Danka Kovinic

Předpokládané semifinále: Yulia Putintseva vs Zhang Shuai

Tmavý kůň: Danka Kovinic

Drsná Yulia Putintseva vede spodní polovinu remízy. Začátkem tohoto týdne v Římě Putintseva uvedla další příklad svého nikdy neříkajícího postoje, když v prvním kole sestoupila do boje s Coco Gauffovou.

nejlepší lehká tenisová raketa

Kazachstanka se před tím dostala do čtvrtfinále v Charlestonu a určitě má nástroje, které mohou na antuce potrápit každého hráče. Pokud dokáže v otvíráku překonat talentovanou Kaja Juvana, bude se muset zaměřit na hluboký běh v Bělehradě.

Ale jednou hráčkou, na kterou by si musela dávat pozor, je pátá nasazená Nadia Podoroska. V této antukové sezóně Podoroska více než naplňuje potenciál, který ukázala během svého úžasného loňského semifinále Roland Garros.

Světová jednička 44 rozrušila Serenu Williamsovou v Římě začátkem tohoto týdne na cestě do osmifinále, kde se ve třech setech uklonila Petře Marticové.

jak dát tenisák na chodítko

Pokud Podoroska začne zjišťovat dostřel na svých úderech, mohla by Putintsevu během plánovaného čtvrtfinálového setkání pěkně potrápit.

Danka Kovinic

Osmá nasazená Danka Kovinic pravděpodobně projde druhou čtvrtinou této poloviny. Černohorka předvádí vynikající výkon v Charlestonu, kde se během týdnů zády k sobě dostala do finále turnaje WTA 500 a semifinále turnaje WTA 250.

Přestože se Kovinic dosud na evropské antuce nijak neprosadila, Serbia Ladies Open by jí mohla nabídnout šanci tento rekord napravit. Šestadvacetiletá startuje svou výzvu k titulu proti kvalifikaci a ve čtvrtinách by se mohla setkat se třetím semenem Zhang Shuai.

Zhang se celý rok trápí, a tak se Kovinic mohl velmi dobře probojovat do dalšího semifinále na antuce.

Semifinální predikce: Danka Kovinic vs Nadia Podoroska

Předpověď na finále

Paula Badosa vs Danka Kovinic

Předpokládaný šampion

Paula Badosa

Populární Problémy

Bývalá hráčka WTA Top 10 Andrea Petkovic si zajímavě zahrála finále US Open, které v neděli vyhrál Dominic Thiem. Dominic Thiem přišel ze dvou setů, aby se zamiloval, aby porazil Alexandra Zvereva a získal svůj první grandslamový titul.

„All American“ je zpět na řadu 3. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat nové epizody streamované online, než se dostanou na Netflix.

Organizátoři Australian Open 2021 potvrdili, že kvalifikační akce mužů se letos uskuteční v Dauhá, zatímco kvalifikace žen se uskuteční v Dubaji.

Oba 1: 1, Raiders a Vikingové se sejdou v neděli ve 3. týdnu. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.