Přímý přenos basketbalu na střední škole Spire vs Bella Vista: Jak se dívat online

Spire vs Bella Vista

Getty

Jeden z nejvíce polarizujících středoškolských basketbalistů za poslední desetiletí se v pátek večer dostane do centra pozornosti HoopHall West 2018, protože LaMelo Ball and Spire Institute se ujme přípravy Bella Vista Prep.

Začátek hry je naplánován na zhruba 10:30 hodin. ET. I když to nebude vysíláno v televizi nikde v USA, stále můžete sledujte živý přenos hry na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím ESPN+ , nová služba digitálního streamování od ESPN s exkluzivními právy na stovky sportovních akcí týdně.

mám hrát tenisový kvíz?

Můžeš zaregistrujte se zdarma na 7denní zkušební verzi ESPN+ zde , a poté můžete sledovat živý přenos ze hry (a několika dalších her HoopHall 2018) na vašem počítači přes ESPN.com, nebo na vašem telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

Pokud se nemůžete dívat naživo, všechny hry-včetně Spire vs Bella Vista-, které jsou streamovány na ESPN+, lze také sledovat na vyžádání později prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN.


Náhled

Už od LaMelo Ball’s 92bodový výbuch s Chino Hills High School v únoru 2017 byl velmi propagovanou postavou ve sportovním světě. Video z jeho bodového výbuchu - který zahrnoval a celá řada sbírání třešní a značný nedostatek obrany - rychle se stal virálním a najednou měli všichni velmi vyhraněný názor - pozitivní i negativní - na nejmladšího Balla.

Od té chvíle byl Ball vyřazen ze střední školy, vyloučen z UCLA, hrál v zámoří v litevské profesionální lize, hrál v juniorské basketbalové asociaci svého otce a poté se vrátil na střední školu hrát se Spire Academy v Ohiu.

Programy na vysoké úrovni, jako je Oak Hill Academy a La Lumiere zrušili zápasy proti Spire díky profesionálním zkušenostem Ball. La Lumiere zrušeno protože byli není příjemné hrát proti někomu, kdo hrál na profesionální úrovni, zatímco Oak Hill se vytáhl kvůli obavám z způsobilosti, které by vyvstaly z hraní proti někomu s profesionálními zkušenostmi.

rychlá úleva od tenisového lokte

Bella Vista, přípravná škola ve Scottsdale, se však o Ballův status nestará.

Nezáleží mi na tom, řekl hlavní trenér Kyle Weaver , protože na konci dne je přípravná škola, která akademicky podporuje a pomáhá dítěti a na hřišti chcete hrát to nejlepší. Je to všechno o vývoji dětí na hřišti i mimo něj.

Nebojíme se vítězství a prohry. Mistrovství neznamená nic, pokud nevyvíjíte děti.

Soudě podle cirkusu, který byl jeho středoškolskou kariérou, bude Ball pravděpodobně centrem pátečního večera, ale po celém hřišti bude obrovská sbírka talentů.

dámské boty na hraní tenisu

Mezi Ballovy spoluhráče patří Raketové watty , který má příští rok hrát za Tom Izzo a Michigan State, a juniorku Isaiah Jackson, která je hodnocena jako celkově rekrutující číslo 17 v Třída 2020 .

Pro Bella Vista, 4hvězdičkový strážce Terry Armstrong je druhým nejlepším rekrutem ve státě a angažuje se v Arizoně a 5hvězdičkový juniorský strážce Addison Patterson je celkově zařazen na 23. místo ve třídě příštího roku. Dělají jeden z nejtalentovanějších backcourtů v zemi, což znamená, že pro něj Ball bude mít práci, pokud chce předvést show před národním publikem.

Sám Ball chce hrát za špičkovou školu jako Severní Karolína, Duke, Kentucky, Kansas nebo Michigan State, ale očividně čelí a dlouhá a obtížná cesta ke způsobilosti NCAA .


Populární Problémy

Švýcarská slečna byla č. 1 ve dvouhře a v současné době je hráčkou č. 1 ve čtyřhře se Sanií Mirzou. V Riu bude reprezentovat Švýcarsko.

Jak sedět v práci, pokud vás bolí záda. Utrpení bolestí zad je běžnou stížností mezi dospělými, zejména těmi, kteří musí v práci sedět dlouhé hodiny. Http://www.mayoclinic.org/disease-conditions/back-pain/basics/prevention/con-2002 ...

Zde je návod, jak sledovat nové epizody „Vice“ ze 7. série online bez kabelu, i když nemáte kabel nebo nemáte Showtime.

Znovu prožít Djokovic 7 triumfů na Australian Open.

Murray vyhrál Wimbledon 2013 také US Open 2012 a olympijské zlato pod Lendlem, když byli tito dva naposledy součástí týmu.

Pokud máte let odlétající z letiště Newark a rozhodnete se cestovat na letiště pomocí blízkých vlakových linek, uvědomte si, že to není tak jednoduché, jak to zní. Tento článek vám poskytne podrobnosti, abyste se tam dostali. Zajistěte, aby kdekoli začnete ...