Jak sledovat Coca Cola 600 online bez kabelu

Hodinky Coca-Cola 600

Getty NASCAR Coca-Cola 600 se uskuteční v neděli odpoledne. Zde jsou všechny podrobnosti.NASCAR’s Coca-Cola 600 se bude konat v neděli odpoledne, přičemž kvalifikace i samotný závod proběhnou na Charlotte Motor Speedway.Kvalifikace začíná ve 14 hodin. ET na Fox Sports 1 a závod začíná v 18 hodin. ET na Foxu. Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak sledovat živý přenos závodu na počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení zdarma:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Fox (žijí na vybraných trzích) a Fox Sports 1 jsou dva z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Mueller podpora tenisového lokte s gelovou podložkou

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete závod sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím Aplikace FuboTV.Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a funkcí 72hodinového ohlédnutí, která vám umožní sledovat závod na vyžádání do tří dnů od jeho ukončení, i když nezaznamenáš to.

Sledujte Fox na Hulu pomocí živé televize

Fox (žijí na vybraných trzích) a Fox Sports 1 jsou dva z nich Více než 60 živých televizních kanálů je součástí Hulu With Live TV , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televizeJakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete závod sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

jak nasadit přehmat na tenisovou raketu

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Sledujte Fox na Sling TV

Fox (živě na vybraných trzích) a Fox Sports 1 jsou dva ze 47 živých televizních kanálů, které jsou součástí balíčku Sling Blue Sling TV. První měsíc to stojí 20 $ (poté 30 $ za měsíc), což z Sling TV dělá nejlevnější streamovací službu s těmito kanály, pokud plánujete dlouhodobé udržení:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete závod The Real Heroes 400 v Darlingtonu sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu , Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

hrací bod tenis

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled Coca-Cola 600

1,5 míle ovál Charlotte Motor Speedway pokrývá 400 kol a je to nejdelší závod roku. V roce 2019 zvítězil dvojnásobný vítěz Martin Truex mladší, ale v neděli ho čeká opět mimořádná soutěž. Kevin Harvick, Joey Logano a Alex Bowman jsou v současné době nejlepšími třemi jezdci v žebříčku NASCAR Cup Series 2020, ale Denny Hamlin by mohl být tím, kdo by mohl porazit.

Hamlin měl za poslední týden dvě top-pět umístění. Poté, co minulý týden před týdnem skončil minulý týden v Darlingtonu na pátém místě, Hamlin ve středu převzal šachovnicovou vlajku také na Toyotě 500. Joey Logano vidí v potenciálním faktoru závodu velikost trati v Charlotte. V Charlotte je více místa než v Darlingtonu, takže uvidíte agresivnější pohyby, řekl Logano o plochodrážní dráze.

hmoždíř na tenisový míček

Pro nás byla cesta, jak se dostat zpět na závodní dráhu jako sport a průmysl a vrátit se do práce, než většina z nás byla úžasná příležitost, kterou NASCAR viděl, Řekl Logano . Bylo to důležité pro všechny naše živobytí. Jsem hrdý na to, že mohu být součástí tohoto sportu, že to mohu dělat tím nejbezpečnějším způsobem, jakým můžeme.

Logano také poznamenal že i když se nyní pro všechny zúčastněné věci drasticky liší, jeho práce nakonec zůstává stejná. Část protokolu je trochu divná, ale je to tak a jsem rád, že to děláme - nechápejte mě špatně, řekl. Pokud jste jednou připoutaní v autě a závodíte, nic není jiné, vůbec nic. Způsob, jakým komunikujete se svým týmem, jsme zvyklí být izolovaní uvnitř závodního auta a komunikovat pouze prostřednictvím vašeho rádia. To je to, co děláme. To je naše práce. Z pohledu řidiče se nic nemění.

Zde je seznam řidičů, kteří se mají zúčastnit Coca-Coly 600:

  1. Kyle Busch Martin Truex Jr. Kevin Harvick Brad Keselowski Joey Logano Chase Elliott Denny Hamlin Alex Bowman Jimmie Johnson William Byron Kurt Busch Ryan Blaney Clint Bowyer Erik Jones Ricky Stenhouse Jr. Aric Almirola Matt Kenseth Matt DiBenedetto Tyler Reddick Austin Dillon Christopher Bell Ryan Newman Cole Chris Buescher John Hunter Nemechek Ty Dillon Ryan Preece Bubba Wallace Daniel Suarez Michael McDowell Joey Gase Timmy Hill Corey Lajoie Quin Houff Brennan Poole JJ Yeley Garret Smithley BJ McLeod

Jelikož se závod koná o víkendu Memorial Day, proběhne krátká přestávka na počest příslušníků amerických ozbrojených sil, kteří přišli do služby v ozbrojených silách.


Populární Problémy

Butler a Florida se utkají v sobotu odpoledne v Gainesville. Zde je návod, jak sledovat hru online, pokud nemáte kabel.

Cilic a Federer se chystají v neděli v Rod laver Arena probojovat k získání titulu Aussie Open.

Po několika turnajích WTA 1000 v Madridu a Římě se 250 akcí vrátí tento víkend v Bělehradě a Parmě.

Když si tolik lidí kupuje Nintendo Switch, můžete se cítit trochu ztraceni v davu. Zdobením přepínače se můžete cítit osobnější (a už ho nebudete míchat s přepínači svých přátel). Sestavili jsme některé z nejlepších ...

Hráči mimo top 5, kteří porazili hráče s nejlepšími žebříčky, aby vyhráli ve finále grandslamu.