St. Petersburg Open 2020: Andrey Rublev vs Denis Shapovalov semifinále preview, head-to-head & prediction

Andrey Rublev

Andrey Rublev

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: Andrey Rublev vs Denis Shapovalov

Datum: 17. října 2020

Turnaj: Petrohrad Otevřeno 2020

ulevit tenisovému loktu

Kolo: Semifinále

Místo: Petrohrad, Rusko

Kategorie: ATP 500

Povrch: Vnitřní hardcourt

Odměna: 1 243 790 $

Načasování zápasu: 14:00 moskevského standardního času, 16:30 IST

Živé televizní vysílání: USA - ESPN / tenisový kanál | Indie - Sony Six

thiem djokovic hlava na hlavě

Andrey Rublev vs Denis Shapovalov náhled

Andrey Rublev, třetí nasazený v Petrohradě, měl před turnajem výborných pár týdnů. V roce vyhrál svůj první titul ATP 500 Hamburg v září před třetím grandslamovým čtvrtfinále na Roland Garros.

Rublev má v Petrohradě dobrou formu, na tři zápasy ztratil pouhý jeden set. V prvním kole si zajistil vítězství ve dvou setech nad Vaškem Pospisilem, než čelil své nejtěžší zkoušce turnaje proti Ugu Humbertovi.

Rus prohrál první set proti Humbertovi, ale vrátil se silně a vyhrál 4-6, 6-4, 7-5.

Rublev byl na tom nejlépe ve čtvrtfinále proti Cameron Norrie, kde vyhrál 6-2, 6-1, aniž by ani jednou zahodil podání.

Denis Shapovalov, druhý nasazený Petrohrad, má od obnovení tenisu také slušnou formu. Kanaďan postoupil do čtvrtfinále na US Open a semifinále na Rome Masters, než se ve druhém kole uklonil z Roland Garros.

Shapovalov má tento týden v Rusku vynikající formu, když vyhrál všechny tři své zápasy ve dvou setech.

nejlepší tenisové sukně

V prvním kole běžel kolem srbského Viktora Troickiho vítězstvím 6-2, 6-3, aniž by čelil brejku. Jednadvacetiletý hráč byl stejně klinický proti Ilyi Ivashkovi jako další a sestřelil Běloruska skóre 6-1, 6-4.

Shapovalov byl vynikající i ve čtvrtfinále proti zkušenému Stanovi Wawrinkovi a zajistil si profesionální vítězství 6: 4, 7: 5.

Andrey Rublev vs Denis Shapovalov hlava na hlavě

Andrey Rublev a Denis Shapovalov se dosud na turné utkali třikrát, přičemž Kanaďan vedl v poměru 2: 1.

výuka základů tenisu

První střetnutí mezi touto dvojicí se odehrálo na finále Next Gen ATP v roce 2017. Šlo o maratonské utkání, které Rublev vyhrál po pěti intenzivních setech.

Poté se dvojice v roce 2019 sešla dvakrát - v 32. kole v Miami a ve čtvrtfinále ve Winston -Salemu. Shapovalov vyhrál ve dvou setech v obou případech.

Je pozoruhodné, že všechny tři zápasy mezi touto dvojicí se hrály na hardcourt.

Denis Shapovalov má proti Andrey Rublevovi solidní bilanci.

Denis Shapovalov má proti Andrey Rublevovi solidní bilanci.

Andrey Rublev vs Denis Shapovalov předpověď

Andrey Rublev, se svým silným forhendem a přesným obouručním bekhendem, je vynikající baseliner. Rus má ofenzivní přístup ke hře a rád útok vezme do opozice.

Zatímco Denis Shapovalov vede head-to-head, Rublev má nad Kanaďanem bilanci 1: 0 v utkáních hardcourtů.

Shapovalov ale v tuto chvíli vypadá, že je těžké ho porazit. Mladík byl přinejmenším v solidní formě.

tenis slouží technikám

Má silné a přesné podání, což už v turnaji vyústilo v 25 es. Stejně jako Rublev má Kanaďan také výbušný forhend a v semifinále se na toto křídlo pravděpodobně hodně spoléhá.

Předpověď : Denis Shapovalov k vítězství ve třech setech.

Populární Problémy

Perfektní pár bot může mít různé tvary, velikosti a stavy čistoty. Pokud jste objevili svůj dokonalý pár bot v obchodě se spořivostí nebo v hrabavém výprodeji, možná budou potřebovat trochu TLC, než je budete moci nosit ....

Je čas na Sunshine Showdown, protože soupeři Floridy a FSU se střetnou v sobotu v Gainesville. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Starosta Pete Buttigieg je prvním hostem v reálném čase s Billem Maherem na HBO 29. března 2019. Zde je návod, jak streamovat show online.

Příprava bramborové kaše v pomalém hrnci je skvělý způsob, jak vařit brambory, když děláte jiné věci. Jakmile se vrátíte do kuchyně a brambory jsou měkké, můžete spudy rozmačkat a přidat přísady. Můžete pomalu vařit ...

Zde je návod, jak můžete online epizodu 3. série '90 Day Fiancé: Before the 90 Days' nazvat 'Hard to Say Sorry' online bez kabelu.

Andrey Rublev nedávno hovořil s ruským sportovním bulvárním Championatem o široké škále témat - od idolizace Rafaela Nadala v jeho mladistvém věku po jeho vztah s rakouským Dominicem Thiemem.