Swiss Indoors 2019: Analýza losování dvouhry mužů

Roger Federer se svým 9. basilejským titulem v roce 2018

Roger Federer se svým 9. basilejským titulem v roce 2018

Šest z osmi míst na finále ATP bylo obsazeno a soutěž o zbývající dvě místa je v týdnu stále intenzivnější. V listopadu se ještě mohou kvalifikovat na turnaj nejméně čtyři hráči - Alexander Zverev, Matteo Berrettini, Roberto Bautista Agut a David Goffin mají šanci.

Kromě Berrettiniho se všichni hráči z této skupiny účastní švýcarských zápasů v Basileji. Remízu vede místní hvězda Roger Federer a v mixu je i několik dalších špičkových hráčů jako Stefanos Tsitsipas a Fabio Fognini.

Pojďme se podívat na slosování dvouhry.

Horní polovina

Dvojnásobný obhájce titulu Federer je nasazenou jedničkou a má v horní polovině Tsitsipase, Fogniniho a Stana Wawrinku. Švýcar Maestro odehraje kvalifikaci v prvním kole, než se ve druhém kole utká s vítězem zápasu mezi Dušanem Lajovičem a Radu Albotem.

Wawrinka, který se dnes dostal do finále turnaje v Antverpách, by mohl ve druhém kole narazit na vítěze Frances Tiafoe a Dana Evanse.

Pátý nasazený Fognini se ve čtvrtfinále mohl setkat s mladým řeckým Tsitsipasem. To slibuje, že bude cracker soutěže za předpokladu, že se tam oba dostanou.

Stefanos Tsitsipas

Stefanos Tsitsipas

kohls konverzuje tenisky

Federer se loni trochu potýkal s tím, jak byl po celý turnaj vtažen do těžkých zápasů, ale přesto dokázal získat titul. Tentokrát to může být podobné a získat rekordní desátý basilejský titul nebude snadné.

Federer by ve čtvrtfinále mohl narazit na krajana Wawrinku a v semifinále buď Tsitsipase, nebo Fogniniho.

Dolní polovina

Alexander Zverev vede spodní polovinu, protože je osivem č. 2, a má společnost David Goffin, Roberto Bautista Agut a Jan-Lennard Struff.

Alexandr Zverev

Alexandr Zverev

Loňský vicemistr Marius Copil dostal do turnaje divokou kartu a v prvním kole se utká s Bautistou Agutovou. Goffin se mezitím v prvním kole utká s Marinem Cilicem a ve čtvrtfinále by se mohl setkat s Bautistou Agut.

Zverev se v prvním kole utká s Taylorem Fritzem a ve čtvrtfinále by se případně mohl setkat se svým krajanem Struffem. Benoit Paire, který je na turnaji osmý, se v prvním kole utká se švýcarským účastníkem divoké karty Henri Laaksonenem.

Možné čtvrtfinálové zápasy :

1) Roger Federer vs Stan Wawrinka / Frances Tiafoe

2) Stefanos Tsitsipas vs Fabio Fognini

3) Alexander Zverev vs Jan-Lennard Struff / Benoit Paire

jak získat úlevu od tenisového lokte

4) David Goffin vs. Roberto Bautista Agut

Populární Problémy

Známky bývalých Australian Open a dalších grandslamových šampionů.

Čerpadlo ostřikovače ve vozidle rozprašuje kapalinu do ostřikovače z nádrže přes hadice a na vaše čelní sklo, aby vyčistilo nečistoty a prach, které by mohly bránit vašemu vidění. Čerpadlo natlakuje tekutinu, aby mohla vystříknout, ale může fungovat méně ...

Ceny 2021 Kids 'Choice Awards se konají v sobotu 13. března. Pokud nemáte kabel, můžete bezplatně sledovat živý přenos pořadu online.

Stát Iowa pořádá v sobotu odpoledne UL Monroe. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.

Jak vyhrát pěstní souboj. Jak důležité je vyhýbat se fyzickému boji, někdy je to nevyhnutelné. Existují lidé, kteří odmítají řešit konflikty verbální komunikací. Pokud však nevíte, co děláte, ...