TECH Talk: Sofia Kenin je back(hand) a dělá pohyby v San Diegu

Keninová vyřadila nasazenou šestku Veroniku Kudermetovou a Američanku Katie Volynetsovou, aby si zajistila postup do čtvrtfinále.SLEDUJTE: Sofia Keninová přišla ze setu, aby porazila Američanku Katie Volynetsovou a zajistila si tak postup do čtvrtfinále.

Představte si dobu před COVID-19.

Tenisová sezóna 2020 začíná turnaji ATP Cup a WTA Brisbane, hráči se stěhují dolů, aby soutěžili, a fanoušci z celého světa. Turnaje se v Austrálii konají týden po Australian Open, a tak je sezóna v plném proudu. Sofia Keninová na prvním grandslamovém turnaji roku porazila Garbiñe Muguruzaovou ve třech setech a získala svůj první grandslamový titul ve věku 22 let.Ve 22 letech se Sofia Keninová stala nejmladší americkou hráčkou od Sereny Williamsové, která vyhrála grandslam.

stolní tenis kyvadlo sloužit

Kenin byla vycházející hvězdou amerického tenisu, hrála jedny z nejlepších tenisů na turné a nebála se otřást známým. Její agresivní herní styl není v ženském tenise neobvyklý, ale odlišuje ji umístění úderů.Vracela se po vážných zraněních, která ji vyřadila ze hry Kenin se právě probojoval zpět do Top 100 a je zpět s novým respektem ke hře.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Sofií Kenin (@sofia.kenin)

Výstřel

Umístění střel je třešničkou na dortu hráčské hry. Na konci dne nejde o techniku, ale o to, jak se používá. Je to víc než opakované přesouvání hráče ze strany na stranu. Za tím je myšlenkový proces, proč by měl být odpálen vysoký, těžký a hluboký míč oproti nízkému řezu uvnitř kurtu.Co bude hráče nejvíce bolet?

Je to také o individuálních herních stylech každého hráče. Protihráč, který chce zaútočit na síť, trefuje jiný druh míče a umísťuje jej jinak než hráč základní čáry.

Umístění úderů tenistu udělá nebo zlomí.

nejlepší podpora pro tenisový loket

Strategie

Pokud jde o Keninovu hru, jsou dva údery, které umísťuje velmi dobře: bekhend po lajně a forhend zevnitř.

Oba tyto údery směřují na stejnou stranu hřiště, což znamená, že její bodová hra závisí na tom, jak dobře dokáže zaútočit do tohoto rohu.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Sofií Kenin (@sofia.kenin)

Je důležité si uvědomit, že jedna strana kurtu je 13 stop, 5 palců napříč. Když útočí na roh, neomezuje se na čáry kurtu, které jsou minimálně dva palce široké.

první tenisový turnaj

Využívá celých 13 a půl stop prostoru ve svůj prospěch, od přímé střelby až po krájení pro změnu tempa. Hloubka se mění podle dosavadního postupu bodu.

Bez ohledu na to, jaký typ úderu si zvolí k útoku na tuto část kurtu, její umístění úderů je přesné a rušivé.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Sofií Kenin (@sofia.kenin)

Lekce

Je velmi lákavé zamířit na čáry a trefit ránu jeden z milionu, zvláště když je to téměř jediný vizuální podnět na hřišti během bodové hry. Ale častěji než ne, tyto výstřely dopadnou těsně mimo čáru.

Pracujte s kužely během tréninku a naučte se vizualizovat větší cíl pro tyto útočné střely.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Sofií Kenin (@sofia.kenin)

A upřímně, podívejte se na tenis! Sledování profesionálů je pohled z první ruky na to, co funguje a co ne. Častěji se body získávají dobře umístěnými ranami s dostatečným odstupem od čar kurtu.

ovládat tenisovou raketu

Ty jeden z milionu záběrů, které jsou tak lákavé (a tak uspokojující), se na kurtu stávají jen jedenkrát z milionu.

Populární Problémy

Červené šaty mohou být odvážným módním prohlášením. Pokud se dobře nosí, může vytvořit vzhled, který je klasický i svůdný. Když vybíráte doplňky, které budete nosit k šatům, držte se jednoduchých kousků, které dodají zajímavost a kontrast, aniž ...

UCLA startuje v Minnesotě v prvním kole World College of Women’s World Series. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online.

Jak si něco zapamatovat. Vždy zapomínáte na své úkoly doma, nebo dokonce na to, jaké jsou vaše úkoly a kdy jsou splatné? Máte problém zapamatovat si jména lidí? Myslíte si, že máte špatnou paměť? Tento článek bude ...

Vzhledem k tomu, že podrážky vašich bot jsou částí, která se skutečně dotýká země, očekává se, že se po chvíli trochu zašpiní. Naštěstí je čištění spodní části obuvi rychlý a jednoduchý úkol. Začněte boucháním ...

Novak Djokovic v poslední době změnil své podání ze závazku na sílu. Srb hovořil o tom, proč změnil pohyb služby a jak to přineslo dividendy pro jeho hru a tělo.

How to Save the Snatched Girl in GTA V. Tato náhodná událost v Grand Theft Auto V zahrnuje záchranu dívky, která byla unesena členy The Lost MC. Je k dispozici pro jakoukoli postavu po dokončení mise s názvem „Tahání ...