Tennis.com Podcast s Brianem Učitelem: Šampionem s plánem na zefektivnění koučování

Vítěz Australian Open z roku 1980 a tvůrce Full Court Tennis sdílí, proč díky jeho aplikaci bude instruktáž budoucích generací tenisových hvězd účinnější než kdykoli předtím.  ln3sihjghqlerfozelnt

Sláva je v tenise drahocenná věc a jen pár vyvolených ji může dosáhnout. Ale co když grandslamová trofej není vaším dědictvím, ale pouze začátkem většího povolání? Brian Teacher je živým důkazem této filozofie.Šampion mužské dvouhry Australian Open z roku 1980 má své jméno vyryté v historických knihách, ale není tím, čím chce být znám, až bude sepsán jeho příběh. Během několika generací trénoval několik profesionálů a nyní vytvořil metodu, jak zefektivnit proces výuky jako nikdy předtím. Aplikace Full Court Tennis je jeho dítě, jeho pýcha a radost, a na povrchu dává veškerý smysl na světě.Na Tennis.com podcast s Kamau Murray , vysvětluje účel aplikace, její praktické použití a proč je tak nezbytná ve sportu, kde byly základní základy příliš dlouho přehlíženy a odstraňovány.

Než se Murray ponoří do svého současného snažení, ptá se grandslamového šampiona, jak k té kouzelné jízdě v Melbourne došlo. Učitel si vzpomínal, že prošel dramatem ve svém osobním životě a legitimně odstoupil z turnaje, než si to rozmyslel a prakticky prosil, aby byl znovu zapojen do akce pod lstí léčby zad.'Zavolal jsem mu (řediteli turnaje) zpět a řekl jsem, Coline, měl jsem na Kings Cross ošetření zad, malou akupunkturu. Moje záda se teď cítí docela dobře. Je nějaký způsob, jak se vrátit do turnaje?'Učitel se do akce vrátil, ale i po zvednutí trofeje přísahal mlčenlivost. 'Každé kolo jsem se těžko soustředil, ale hrál jsem opravdu dobře. A pak jsem se trochu rozhýbal, dostal jsem se do čtvrtiny a řekl jsem, Briane, že to dokážeš.'

live stream steelers vs cowboys

Po úspěšné hráčské kariéře, kdy dosáhl svého vrcholu na 7. místě, zůstal Učitel ve hře připojen. Pracoval s Andre Agassim, Gregem Rusedskim a dalšími špičkovými profesionály, než se zaměřil více na rozvoj mladších hráčů. To, co viděl, bylo trochu znepokojivé, ale inspirovalo ho k vytvoření jeho současného projektu.'Děti, které ke mně přicházejí a které vidím, jsou ve věku od 13 do 16 let. Většina z nich má se svou hrou do očí bijící technické problémy. To znamená, že mohou hrát na velmi vysoké úrovni, ale narazí na zeď, kde nemohou kvůli své technice jít dál,“ vysvětlil Učitel. 'To by se v dnešní době technologií stávat nemělo a co můžeme udělat, abychom tomu pomohli?'To byla geneze pro Full Court Tennis, aplikaci, která především klade důraz na dobré základy od lidí, kteří si ve hře vybudovali významnou hodnotu. V této aplikaci najdete některá z největších jmen a nejúspěšnějších učitelů tohoto sportu, kteří jsou ochotni spolupracovat s hráči na jakýchkoli slabinách, které jejich hra může mít.

  Učitel pracoval s Andre Agassim, Gregem Rusedskim (na obrázku) a dalšími špičkovými profesionály, než se zaměřil více na rozvoj mladších hráčů.

Učitel pracoval s Andre Agassim, Gregem Rusedskim (na obrázku) a dalšími špičkovými profesionály, než se zaměřil více na rozvoj mladších hráčů.

Víme, že mnoho začínajících tenistů se učí vizuálně a že napodobování jejich oblíbených profesionálů je další klíčovou metodou učení. V aplikaci Full Court Tennis zapůjčilo své vystoupení mnoho zavedených hráčů, takže jejich techniku ​​lze studovat a kopírovat. Učitel poukazuje na to, že profesionálové jsou nejlepším zdrojem, protože i když se jejich styly hry liší, základ jejich technické hry zůstává na elitní úrovni docela konzistentní.

'Vyberte 10 dobrých serverů z Top 100. Podíváte se na jejich podání a biomechanicky uvidíte, že mají trochu jiný styl, ale mají určité ingredience, které jsou stejné. Musíme tedy alespoň porozumět ty ingredience a ty ingredience musí být schopné předat trenérům.“

Full Court Tennis může vylepšit hrubé základy ve hře a může také napravit nedostatky, které brání hráči skutečně dosáhnout svého potenciálu. Uživatelé mohou načíst celý zápas, přehrát jej na přehrávači médií a přiblížit si cokoli, co chtějí studovat, jako je práce nohou, mechanika obsluhy a další.

Je to revoluční způsob, jak trénovat hráče, a Učitel vysvětluje, že ve skutečnosti nemá žádné současníky. 'Mnohem více informací, které můžete získat z tradičního sledování, tam teď není nic podobného.'

Další hlavní hodnotou, kterou Full Court Tennis poskytuje, je schopnost poskytovat vysoce kvalitní koučování na dálku. Náklady na tenis a cestování jsou tak vysoké, dokonce i na nízké úrovni profesionální hry. Pomocí této aplikace můžete nastavit prostor pro lekci a pozvat více uživatelů odkudkoli na světě, se schopností analyzovat jakýkoli konkrétní detail, který si přejí. To zahrnuje i rodiče hráče, kteří jsou až příliš často v nevědomosti o tom, na čem jejich dítě pracuje.

'Mnohokrát vypustí dítě a ve skutečnosti nevidí, co dítě dělá. Tímto způsobem mohou monitorovat, co má dítě dělat,' vysvětluje Učitel. Tenisový trojúhelník – jak to učitel nazývá – zahrnuje hráče, rodiče a trenéra. Tato aplikace udržuje všechny ve smyčce a posiluje závazek všech zúčastněných stran.

Mnoho tenistů by po zbytek svých dnů jezdilo na zaslouženém kabátě získání velké trofeje a udělalo by z ní středobod svého celoživotního díla. Na tom není ani v nejmenším nic špatného, ​​ale také není nic špatného na tom, když uděláme skok víry nezávisle na tomto triumfu.

Brian Teacher ví, že má před sebou spoustu práce a že je stále v počáteční fázi aplikace, která, jak doufá, způsobí revoluci ve způsobu výuky hry. Ale v jádru je mise jednoduchá a pozitivní. Učitel chce, aby mladí tenisté byli nejlepší, co mohou být, a chce toho dosáhnout vytvořením účinnější metody, jak je trénovat, co je třeba trénovat.

oj made in america celý film

Tato epizoda podcastu Tennis.com s Kamau Murray se zaměřuje na šampiona využívajícího své místo ve hře, aby pomáhal ostatním, což je vždy dobrá věc.

Populární Problémy

Jak chodit. Chůze je jedním z nejlepších cvičení s nízkým dopadem a je také jedním z nejlevnějších a nejpohodlnějších způsobů, jak se stát zdravějším; mnoho Američanů však chodí méně než polovinu denních doporučených kroků. Chůze může snížit váš ...

Jak jíst kokos. Kokos je chutný jíst syrový, opečený a jako součást jiných jídel a pečiva. Pomocí těžkých nástrojů a síly rozlomte otevřené kokosy a odstraňte maso uvnitř. Pokud nemáte plný kokos, můžete také použít ...

La Lumiere a IMG Academy se setkávají na národním mistrovství basketbalu chlapců 2019 na střední škole. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online.

Tenisové míčky lze využít nejen k hraní her. Když jsou rozřezány, můžete je posunout na nohy nábytku nebo chodítka, abyste chránili své podlahy a snáze je přemisťovali. Pokud snížíte tenisový míček na polovinu, můžete použít ...