Přímý přenos Tiger & Peyton vs Phil & Brady: Jak se dívat

Getty Phil Mickelson a Tiger Woods.jaká je nejlepší ortéza na tenisový loket

Čtyři z nejlepších všech dob ve svých sportech se spojí na charitu s Tigerem Woodsem a Peytonem Manningem, kteří se utkají s Philem Mickelsonem a Tomem Bradym v The Match: Champions for Charity.

Začíná v 15 hodin. ET a budou vysílány na TNT, TBS, truTV a HLN. Pokud ale nemáte kabel, můžete sledovat přímý přenos zápasu na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení zdarma:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

TNT, TBS, truTV a HLN můžete sledovat živě online přes FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete Tiger a Peyton vs Phil a Brady sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo další podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat zápas na vyžádání do tří dnů od jeho ukončení, i když nezaznamenávejte to.

Hulu s živou televizí

Můžete sledovat TNT, TBS, truTV a HLN přes Hulu s živou TV , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televizebakalářská sezóna 24 epizoda 6

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete Tiger a Peyton vs Phil a Brady sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Náhled Tiger & Peyton vs Phil & Brady

Soupeři Tiger Woods a Phil Mickelson jsou zpět, ve druhé edici The Match-a tentokrát přivedou přátele.

The Match: Champions for Charity se koná v Medalist Golf Club v Hobe Sound na Floridě - domácím hřišti. První kolo této akce postavilo Mickelsona proti lesům ve formátu jeden na jednoho, ale nyní přidali do mixu dva budoucí quarterbacky Síně slávy, aby vše okořenili.

WarnerMedia a čtyři hráči společně poskytnou charitativní dar ve výši 10 milionů dolarů na podporu různých úsilí o pomoc při COVID-19 na místní i národní úrovni.

To je jiné, než co jsme s Philem dělali před dvěma lety, řekl Woods, podle CBS Sports. To byl on a já, kteří jsme se skvěle bavili a snažili se předvést golf jiným způsobem. Scházíme se, abychom předvedli golf jiným způsobem, ale jde o charitu. To je důvod, proč to všichni děláme.

jak čistíte tenisky

Samozřejmě, že zápas přišel s velkým podílem odpadků, které vedly k tomu, že se dua střetly několikrát během své historické kariéry - Tiger a Phil na spojích a Brady a Manning na roštu.

Jsem nadšený, že mohu jít na Tigerův domácí kurz, “řekl Mickelson. Trval na tom, abychom to dělali na jeho domácím kurzu. Nebyl šťastný, že poprvé prohrál [v Las Vegas]. A podruhé chce špatně vyhrát, a to natolik, že všichni ostatní chtěli hrát jinde, a trval na tom, abychom to udělali na jeho domácím hřišti. Díky tomu jsem s Tomem více motivován jít na jeho domácí kurz a porazit ho.

Tiger si myslí, že tam má obrovskou výhodu. To je v pořádku. Vezmeme to jemu a Peytonovi a nebudou žádné výmluvy. Tom a já tam půjdeme dolů a dáme jim to. Postaráme se o to, aby pokaždé, když se Tiger objeví na svém domácím kurzu, měl špatnou paměť.

Brady má také stín pro Manninga.

Jen se obávám, že tam budou pumpovat davový hluk, pokud začne vyrábět putty jako kdysi v RCA Dome, řekl Brady Bleacher Report.

Jen se obávám, že tam budou pumpovat davový hluk, pokud začne vyrábět putty jako kdysi v RCA Dome, řekl Brady Bleacher Report.

Určitě dojde k několika zvratům, přičemž některé již byly odhaleny. Například výzva jednoho klubu se bude konat na č. 5, kde si hráči golfu musí vybrat jeden klub, aby odehrál celou jamku

Pokud chcete vydělat peníze na The Match, Woods a Manning jsou -190, zatímco Mickelson a Brady jsou +170.


Populární Problémy

Pokud vás unavují přísnější aktivity GTA V, jako je tenis nebo triatlon, možná je načase zkusit něco uvolněnějšího. Jóga je trend, který šíří Los Santos, takže si můžete být jisti, že se budete moci zapojit do nového výstřelku jako ...

Naučte se, jak snadno změkčit a obnovit tvrdou gumu pomocí tohoto podrobného průvodce. Objevte účinné techniky a produkty, které oživí vaše předměty z tvrdé pryže a prodlouží jejich životnost.

Jak získat sexy záda. Mít sexy záda vyžaduje práci, ale je to dosažitelné! Zlepšení držení těla okamžitě způsobí, že vaše záda budou vypadat delší, rovnější a tónovanější. Vzhled svých zad můžete dále zlepšit cvičením ...

Je známo, že Federer a Nadal hráli v roce 2008 finále blockbusteru. Jaká jsou další velká finále ve Wimbledonu? Zjistěte to zde :.