Tsitsipas prochází Sydney, Fritz šokuje Isnera

Tsitsipascropped

Světové číslo 15 Stefanos Tsitsipas

Stefanos Tsitsipas se dostal do čtvrtfinále Sydney International s porážkou Guida Andreozziho ve dvou setech, zatímco Taylor Fritz naštval Johna Isnera na Auckland Open ve středu.

Existuje velká naděje, že Tsitsipas může letos začít po vítězství v listopadovém finále ATP příští generace a nejlepší osivo bylo pro Andreozziho příliš dobré, když zvítězilo 6-3 6: 4.

jak nakreslit tenisovou raketu

Andreozzi byl třikrát zlomen a navzdory tomu, že ve druhém setu ukázal, že vyhrál tři hry v řadě od stavu 5: 1 dolů, šťastný poražený to nedokázal ujít.

Světová jednička 15 Tsitsipas nyní narazí na Andrease Seppiho po triumfu Itala 7-6 (7-2) 6-2 nad Martinem Klizanem.

Alex de Minaur, který v loňském roce skončil ve své vlasti, postoupil vítězstvím 6: 4 7: 6 (7: 5) nad americkou kvalifikací Reilly Opelkou, čímž zahájil celo australský střet s Jordanem Thompsonem.

Třetí nasazený Diego Schwartzman dojel k vítězství 6-2 6-3 nad Guillermem Garcia-Lopezem, zatímco John Millman vytáhl sedmé nasazené Marton Fucsovics 6-3 6-4.

Yoshihito Nishioka a Gilles Simon postupovali na úkor Andrey Rubleva a Sama Querreyho.

Fritz si připsal skalp světové jedničky a Američana Isnera, když vyhrál 7-6 (7-3) 7-6 (7-5), aby se dostal do čtvrtfinále na Novém Zélandu.

rukojeť tenisové rukojeti

Nejlepší osivo Isner naservírovalo 26 es, ale mini-brejky v každém tie-breaku prošly 21letým Fritzem.

Fabio Fognini se probojoval kolem Petera Gojowczyka, třetího semene z Itálie, který vyhrál 6-2 3-6 7-6 (7-5).

Marco Cecchinato, třetí nasazený, se uklonil se ztrátou 6-3 6-3 na Tennys Sandgren, zatímco Pablo Carreno Busta, Jan-Lennard Struff, Leonardo Mayer, Philipp Kohlschreiber a Cameron Norrie byli dalšími vítězi třetího dne.

Populární Problémy

Jak vložit IV. Nitrožilní (nebo zkráceně IV) linie je jedním z nejběžnějších a nejdůležitějších nástrojů moderní medicíny. IV umožňují lékařům podávat tekutiny, krevní produkty a léky přímo do pacientova ...

Lesia Tsurenko se ve finále Mexican Open utká se Stefanie Voegeleovou poté, co uvidí Darii Gavrilovou.

Chcete sledovat živý přenos Usman vs Masvidal a všechny zápasy UFC 251 PPV? Zde je návod, jak to všechno sledovat online.

Rafael Nadal by pravděpodobně byl rád, kdyby slyšel, že Rome Masters se prosazuje o týden. Týdenní mezera mezi Římem a Paříží poskytne Nadalovi dostatek času na dobití sil.