US Open 2020: Alexander Zverev vs Kevin Anderson náhled, souboj a předpověď

Alexander Zverev na 2020 W&S Open

Alexander Zverev na 2020 W&S Openkvalitní tenisové rakety

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: Alexander Zverev vs Kevin AndersonDatum: 31. srpna 2020Turnaj: US Open 2020

Kolo: První kolo (Kolo 128)Místo: Flushing Meadows, New York, USAKategorie: Grand Slam

Povrch: Venkovní hardcourtOdměna: 39 024 000 $Načasování zápasu: Ne dříve než v 15:00 EDT, 12:30 IST

sledujte misku pro štěně online zdarma

Živé televizní vysílání: USA - Tennis Channel / ESPN | Indie - Star Sports / Hotstar

Alexander Zverev vs Kevin Anderson náhled

Kevin Anderson během posledních čtrnácti dnů získal jistotu

Kevin Anderson během posledních čtrnácti dnů získal jistotu

Světová jednotka č. 7 Alexander Zverev se pokusí zopakovat svůj úspěch na Australian Open na začátku tohoto roku, když se v prvním kole US Open 2020 ujme dvojnásobného finalisty Slamu Kevina Andersona.

Alexander Zverev začal svůj rok tím nejhorším způsobem a prohrál všechny své zápasy na poháru ATP v turnaji, který by pro mladého Němce znamenal morální turnaj.

Zverev se ale během okamžiku dostal přes ATP Cup, protože dokázal všechny omráčit semifinálovým vystoupením na Australian Open 2020. Alexander Zverev vypadal jako změněný muž v Melbourne s pevnějším forhendem, ale Němec se během roku nemohl obhájit, protože celé turné bylo pozastaveno kvůli globální pandemii zdraví.

opora lokte pro tenisový loket

Alexander Zverev by pak skončil kontroverzním obdobím zablokování, ale pouze pro své mimosoudní shenanigany. Na hřišti Alexander Zverev pokračoval ve své hře reformou s podlejším a agresivnějším švihem na Adria Tennis Tour a Ultimate Tennis Showdown 2.

Bývalý svět č. 3, jehož přezdívka je „Sascha“, zahájil svou kampaň po uzamčení v roce 2020 Western & Southern Open, kde ve třech setech prohrál s trojnásobným vítězem Major Andyem Murrayem; poté, co sloužil k zápasu v rozhodující sadě, ale nedokázal využít své šance.

Na druhou stranu Kevin Anderson měl letos před zablokováním demoralizující kampaň Tour. Velký porce Jihoafričan, který byl nucen ukončit sezonu 2019 předčasně po zranění ve Wimbledonu, vypadl brzy na Australian Open a viděl své podání podmaněné v neuspokojivé prohře s taipeiským Jasonem Jungem na indoor hardcourts na New York Open.

Poté, co World No.124 odehrál svůj první soutěžní zápas za více než šest měsíců, překonal očekávání díky solidní výhře tří setů nad Kyleem Edmundem v jeho úvodním kole v Cincinnati. Bývalá světová pětka byla v příštím kole komplexně poražena, ale bude mít spoustu pozitivních dopadů na US Open 2020.

Alexander Zverev vs Kevin Anderson proti sobě

Alexander Zverev porazil Kevina Andersona, aby zpečetil Laver Cup 2018 pro tým Evropy

Alexander Zverev porazil Kevina Andersona, aby zpečetil Laver Cup 2018 pro tým Evropy

Alexander Zverev vede Kevina Andersona v jejich vzájemných setkáních s náskokem 5: 0, což jasně naznačuje, že si Němec tento zápas užívá.

Dvojice se naposledy setkala na Laver Cupu 2018, kde Zverev vytáhl všechny zastávky v zábavném a těsném zápase, aby porazil tyčícího se Andersona ve třech setech. Zverev také porazil Kevina Andersona v Montrealu a Římě a proti Jihoafričanovi evidentně nachází svůj rytmus.

Predikce Alexandra Zvereva vs Kevina Andersona

Kevin Anderson je opět na cestě návratu

Kevin Anderson je opět na cestě návratu

jak hrát tiebreak v tenise

Když v letech 2017 a 2018 dosáhl Kevin Anderson své úrovně a užíval si nečekaného úspěchu na nejvyšší úrovni hry, když dosáhl finále Slam na US Open & Wimbledonu. Kvůli předčasnému zranění však Anderson zůstal po celou sezónu 2019 mimo hru a neobhájil své body.

Přesto je Anderson na cestě zpět a bude muset projít světovou jedničkou na svém nejúspěšnějším Slamu. Zverev si loni užil podobné strasti jako Anderson, když se loni nedokázal prosadit poté, co vyhrál hrstku titulů Masters 1000 spolu s dobrými výsledky na všech površích.

Němec se pokusil změnit své nehospodárné způsoby tím, že jako svého nového trenéra najal veterána Davida Ferrera, který mu pomohl zlepšit jeho forhend. Ale druhé podání niggels ještě nebyly opraveny, jak naznačuje Zverevových 10 dvojchyb v jeho zápase druhého kola v Cincinnati minulý týden.

Navzdory tomu, že Zverev trpí druhým podáním, stále střílí na všechny válce, pokud jde o jeho první podání a údery země, i když by mohl chtít určitou konzistenci, pokud si klade za cíl získat to nejlepší z Jihoafrické republiky v jejich střetu v prvním kole .

Předpověď: Alexander Zverev ve čtyřech těsných setech.

Populární Problémy

Roger Federer je zpět v akci, ale na kurtu se mu v poslední době neprožívá nejlépe.

Jsou stanoveny plány na spuštění podvodního tenisového stadionu v Dubaji.

Simona Halepová se v neděli utká se stoupající polskou teenagerkou Igou Swiatek o místo ve čtvrtfinále French Open. Halepová vyhrála svých předchozích 17 zápasů, její poslední prohra přišla v lednu na Australian Open.

Poslední golfový major roku 2021, The Open Championship, se koná tento týden v Royal St George's. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos z turnaje.

Zde je návod, jak zdarma sledovat online epizody Archer Season 11, pokud nemáte kabel.