US Open 2020: Guido Pella vs Jeffrey Wolf náhled, souboj a předpověď

Guido Pella zahajuje kampaň US Open 2020 proti Jeffreymu WolfoviPodrobnosti zápasu

Svítidlo: Guido Pella vs Jeffrey Wolf

Datum: 1. září 2020Turnaj: US Open 2020

Kolo: První kolo (kolo 128)

Místo: Flushing Meadows, New York, USAKategorie: Grand Slam

Povrch: Venkovní hardcourt

Odměna: 39 024 000 $Načasování zápasu: 15:00 EDT, 12:30 IS

Živé televizní vysílání: USA - Tennis Channel / ESPN | Indie - Star Sports / Hotstar

Náhled Guido Pella vs Jeffrey Wolf

Guido pella

Guido Pella otevírá svou kampaň na 2020 US Open proti grandslamovému debutantovi Jeffreymu Wolfovi z USA.

malé tenisové rakety

Třicetiletý Argentinec zahájil sezonu dvěma vítězstvími ve čtyřech zápasech na úvodním poháru ATP. Poté se dostal do třetího kola na Australian Open, kde prohrál s Fabiem Fogninim ve dvou setech.

Během latinskoamerické zlaté houpačky Guido pella vyrobil úvodní výjezdy v Cordobě a Rio de Janeiru po obou stranách 16. kola v Buenos Aires.

Po šestiměsíční přestávce kvůli pandemii COVID-19 se Guido Pella měl vrátit na minulý týden v Cincinnati Masters. To se však nestalo, protože Argentinec byl kontroverzně vyloučen z turnaje a požádán o karanténu poté, co člen jeho trenérského týmu měl pozitivní test na COVID-19.

Přestože samotný hráč neměl pozitivní test na obávaný virus, nesměl se zúčastnit turnaje - rozhodnutí, které bylo široce odsouzeno ostatními hráči Novakem Djokovičem a Andy Murrayem.

Pella je nyní připravena hrát na US Open proti Jeffreymu Wolfovi. Američan debutoval v Grand Slamu v hlavní remíze, i když ve čtyřhře, na US Open 2016, ale příští rok prohrál ve kvalifikaci dvouhry.

tenisové hry v sadě

Jednadvacetiletý hráč nehrál zápas na turnaji ATP, ale na Challenger Tour vyhrál čtyři tituly-2019-20 Columbus, 2020 Noumea a 2019 Champaign.

Guido Pella vs Jeffrey Wolf tváří v tvář

Guido pella

Soupeř Guida Pelly v prvním kole Jeffrey Wolf absolvuje premiéru na turnaji ATP Tour a Grand Slam na US Open 2020. Je samozřejmé, že vzájemná rivalita této dvojice je 0: 0.

Podívejte se také na: Kompletní rok 2020 US Open Harmonogram


Predikce Guido Pella vs Jeffrey Wolf

Guido pella

Pětatřicátý Guido Pella vyhrál 17 zápasů na grandslamových turnajích, z toho čtyři na US Open. Ve svém posledním vystoupení na Flushing Meadows (2019) však levák prohrál zápas v prvním kole s Pablo Carreno Busta.

Nejlepší výkon Guida Pelly na US Open je vystoupení ve třetím kole v roce 2018, kde prohrál s gruzínským Nikolozem Basilashvilim.

Na druhé straně Pellův soupeř v prvním kole Jeffrey Wolf nikdy předtím nehrál soutěžní zápas na turnaji ATP ani na Grand Slamu. Když vezmeme v úvahu propast v rodokmenu a zkušenosti mezi těmito dvěma hráči, nic jiného než vítězství Pelly vypadá nepravděpodobně.

Předpověď: Guido Pella k vítězství ve čtyřech setech.

Populární Problémy

Jennifer Brady zahájí kampaň 2020 French Open proti 17leté Claře Tauson. Je to vůbec poprvé, co si ti dva na turné zahrají navzájem.

Club America a Cruz Azul se setkávají ve druhé etapě finále Liga MX. Zde je návod, jak sledovat hru online ve Spojených státech.

Ošetření skvrn není nikdy zábavný úkol a ještě těžší je, když je to skvrna od zvracení. Přesto, pokud chcete zachránit své oblečení z popelnice, budete muset rychle pracovat. Vyzkoušejte jednu z těchto procedur, abyste odstranili skvrnu a ...

Bývalá světová sedmička Barbara Schettová věří, že Novak Djokovič dokončí svou kariéru s více grandslamy než Roger Federer a Rafael Nadal.