US Open 2020: Guido Pella vs Jeffrey Wolf náhled, souboj a předpověď

Guido Pella zahajuje kampaň US Open 2020 proti Jeffreymu Wolfovi

Guido Pella zahajuje kampaň US Open 2020 proti Jeffreymu Wolfovi

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: Guido Pella vs Jeffrey Wolf

Datum: 1. září 2020

Turnaj: US Open 2020

Kolo: První kolo (kolo 128)

Místo: Flushing Meadows, New York, USA

Kategorie: Grand Slam

Povrch: Venkovní hardcourt

Odměna: 39 024 000 $

Načasování zápasu: 15:00 EDT, 12:30 IS

Živé televizní vysílání: USA - Tennis Channel / ESPN | Indie - Star Sports / Hotstar

Náhled Guido Pella vs Jeffrey Wolf

Guido pella

Guido pella

Guido Pella otevírá svou kampaň na 2020 US Open proti grandslamovému debutantovi Jeffreymu Wolfovi z USA.

vzduchem poháněný odpalovač tenisových míčků

Třicetiletý Argentinec zahájil sezonu dvěma vítězstvími ve čtyřech zápasech na úvodním poháru ATP. Poté se dostal do třetího kola na Australian Open, kde prohrál s Fabiem Fogninim ve dvou setech.

Během latinskoamerické zlaté houpačky Guido pella vyrobil úvodní výjezdy v Cordobě a Rio de Janeiru po obou stranách 16. kola v Buenos Aires.

Po šestiměsíční přestávce kvůli pandemii COVID-19 se Guido Pella měl vrátit na minulý týden v Cincinnati Masters. To se však nestalo, protože Argentinec byl kontroverzně vyloučen z turnaje a požádán o karanténu poté, co člen jeho trenérského týmu měl pozitivní test na COVID-19.

Přestože samotný hráč neměl pozitivní test na obávaný virus, nesměl se zúčastnit turnaje - rozhodnutí, které bylo široce odsouzeno ostatními hráči Novakem Djokovičem a Andy Murrayem.

Pella je nyní připravena hrát na US Open proti Jeffreymu Wolfovi. Američan debutoval v Grand Slamu v hlavní remíze, i když ve čtyřhře, na US Open 2016, ale příští rok prohrál ve kvalifikaci dvouhry.

Jednadvacetiletý hráč nehrál zápas na turnaji ATP, ale na Challenger Tour vyhrál čtyři tituly-2019-20 Columbus, 2020 Noumea a 2019 Champaign.

Guido Pella vs Jeffrey Wolf tváří v tvář

Guido pella

Guido pella

Soupeř Guida Pelly v prvním kole Jeffrey Wolf absolvuje premiéru na turnaji ATP Tour a Grand Slam na US Open 2020. Je samozřejmé, že vzájemná rivalita této dvojice je 0: 0.

staré tenisové rakety na prodej

Podívejte se také na: Kompletní rok 2020 US Open Harmonogram


Predikce Guido Pella vs Jeffrey Wolf

Guido pella

Guido pella

Pětatřicátý Guido Pella vyhrál 17 zápasů na grandslamových turnajích, z toho čtyři na US Open. Ve svém posledním vystoupení na Flushing Meadows (2019) však levák prohrál zápas v prvním kole s Pablo Carreno Busta.

Nejlepší výkon Guida Pelly na US Open je vystoupení ve třetím kole v roce 2018, kde prohrál s gruzínským Nikolozem Basilashvilim.

Na druhé straně Pellův soupeř v prvním kole Jeffrey Wolf nikdy předtím nehrál soutěžní zápas na turnaji ATP ani na Grand Slamu. Když vezmeme v úvahu propast v rodokmenu a zkušenosti mezi těmito dvěma hráči, nic jiného než vítězství Pelly vypadá nepravděpodobně.

Předpověď: Guido Pella k vítězství ve čtyřech setech.

Populární Problémy

Jak si vyrobit horký uklidňující citronový nápoj. Horké citronové nápoje mohou být velmi uklidňující, zvláště když se necítíte dobře. Horká voda a pára mohou uvolnit a uklidnit bolest v krku. Citron má vysoký obsah vitamínu C, který může pomoci zvýšit ...

Masové kuličky se snadno vyrábějí a snadno přizpůsobují podle vašeho osobního vkusu. Mezi nejběžnější způsoby vaření patří pečení v troubě a smažení na pánvi. Pokračujte ve čtení, abyste se dozvěděli více o různých způsobech přípravy a vaření karbanátků ....

Pro Cibulkovou, která se v roce 2014 dostala do finále Australian Open, jde o pátý titul v kariéře WTA.

Zde je návod, jak sledovat živý přenos dnešní bublinové hry Rockets vs Mavs online, pokud nemáte kabel nebo nemáte ESPN.

Jak uvázat kotník. Ať už máte jakýkoli druh kotníku, jeho uvázání je rychlý a snadný proces. Pokud chcete uzel, který lze snadno upravit, rozhodněte se pro posuvný uzel. To je obzvláště dobrá volba, pokud chcete mít možnost ...

Zde je návod, jak ve středu sledovat přímý přenos Ajax vs Tottenham z druhé etapy jejich semifinále Ligy mistrů.