Sledujte: Dominic Thiem trefuje levou přední a zadní bekhend perfektní technikou, jak pokračuje zotavení ze zranění zápěstí

Dominic Thiem

Dominic Thiem

Zdá se, že Dominic Thiem, který minulý měsíc utrpěl zranění pravého zápěstí, je na dobré cestě k uzdravení. A i když ještě nemůže trefit míč dominantní pravou rukou, nedávné video Rakušana ho vidělo ukazovat perfektní techniku ​​s raketou v levé ruce.

dvorní badmintonový kurt

Dominic Thiem vytáhl šlachy v pravém zápěstí během svého střetnutí ve druhém kole s Adrianem Mannarinem na šampionátu Mallorca, akci ladění do Wimbledonu 2021. Sedmadvacetiletý hráč se následně stáhl z Wimbledonu a olympijských her v Tokiu a očekává se aby se vrátil někdy příští měsíc.

Dominic Thiem má v současné době dlahu přes pravé zápěstí, ale to ho neodradilo od toho, aby chodil do posilovny a pracoval na kardiu. A ve středu posunul věci na jinou úroveň, když během tréninku uvolnil sérii levotočivých úderů.

Zde je video Thiemova topspinu levého forhendu a bekhendu, z nichž se zdá, že oba mají dostatek síly:

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Dominicem Thiemem (@domithiem)

Titulek naznačuje, že to bylo poprvé, co Dominic Thiem hrál na hřišti od letošní houpačky na trávě.

Na videu je také vidět, jak Thiem pracuje na své práci nohou, když kráčí za jednou překážkou za druhou. Sedmadvacetiletý muž, který je známý svými intenzivními tréninky, také během rutiny pracoval na výbušné síle svých nohou.

Dominic Thiem svými levými tahy zaujal mnoho fanoušků na sociálních sítích. Zejména forhend topspinu vynikal rychlostí a těžkostí hlavy rakety, přičemž někteří si dokonce říkali, jak efektivní by taková střela byla na antuce.

krajkové tenisky

Účast Dominica Thiema na US Open je stále na pochybách

Dominic Thiem

Dominic Thiem

Dominic Thiem udělal svůj grandslamový průlom na US Open 2020, ve finále se vrátil ze dvou sad, aby se pokochal, aby porazil Alexandra Zvereva. Rakušan však byl v této sezóně ve skluzu a během fyzických a duševních problémů nasbíral skličující rekord 9: 9.

Dominic Thiem však doufá v návrat během severoamerického hardcourtového švihu. Rakušan je na vstupní seznam pro 2021 Toronto Masters v tuto chvíli mohl skončit na zájezdu do Flushing Meadows v září, pokud se do té doby uzdraví.

Bylo řečeno, Thiem nedávno odhalil že nebude příliš zklamaný, pokud do té doby nebude zcela fit, s ohledem na rozsah jeho zranění.

„Nějak doufám, že budu moci hrát US Open. Jako obhájce titulu by bylo hraní v New Yorku snem, “řekl Thiem před několika dny. 'Ale přesto nesmím být zklamaný, kdyby to nevyšlo.'

Populární Problémy

Psychická příprava je důležitou součástí výkonu sportovce. Techniky, jako je vizualizace a pozitivní sebepovídání, vám umožní proměnit negativní energii v soustředění a sebevědomí, což vám pomůže během hry hrát to nejlepší ....

Browns and Jets se dnes večer sejdou na 2. týdnu pondělního nočního fotbalu. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelového přihlášení.

Jak stylovat kalhoty Adidas. Kalhoty Adidas se mohou zdát, že jsou jen sportovním oblečením, ale ve skutečnosti existuje mnoho způsobů, jak s nimi vytvořit oblečení pro každou příležitost. Chcete-li mít sportovní vzhled, spárujte s přiléhavou mikinou nebo výkonným tričkem ...

Queen Latifah titulky nejnovější reboot 'The Equalizer', premiéru v neděli po Super Bowl. Zde je návod, jak sledovat streamování online.

Ať už vás někdo oslovil na každoroční prodejní konferenci, nebo vás požádali, abyste připravili přednášku pro třídu, komunitní skupinu nebo charitativní akci, skvělý projev začíná skvělým průzkumem. Budete chtít nejen mít jistotu, že ...