Sledujte: Rafael Nadal vystupuje v reklamě na nová auta a ujišťuje fanoušky, že s jeho tenisem nejsou žádné problémy

Rafael Nadal

Rafael Nadal

Devatenáctinásobný hlavní šampion Rafael Nadal se nedávno objevil v reklamě korejského giganta Kia Motors, kde je vidět emoce s přítelem, kterému se zdánlivě minul velký vývoj ve Španělsku. Reklama byla zveřejněna online na Twitteru společnosti Kia Motors a Rafaela Nadala.

Rafael Nadal před několika dny naznačil vydání videa prostřednictvím záhadné zprávy s titulkem „Ne tenis, ale brzy se to dozvíme“. Zatímco se původně předpokládalo, že Španěl mluví o tom, jak mu tenis chybí, nyní je jasné, o čem mluvil.

bodování raquetballu

Reklama začíná tím, že muž sleduje televizi a je mu ukázána reklama na Kia XCeed - nejnovější auto vytvořené společností Kia Motors. Když muž sleduje, jak crossover klouže po silnici, zeptá se překvapeně své ženy: „Kdy vyšel tento?“

Následuje veselý roubík na muže, který nevěděl, že auto už bylo na trhu.

Reklamu KIA zveřejnil Rafael Nadal na svých sociálních sítích s titulkem, který zněl:

'Ne, nebylo to nic tenisového ... Nyní jsme si všichni vědomi toho, že řada Kia XCeed Range je na ulici?'

Rafael Nadal v KIA Stringer

Rafael Nadal v KIA Stringer

jak zabránit tenisovému lokti

Video pokračuje tím, že se mu jeho žena a děti posmívají, a poté mu zavolá sám Rafael Nadal. Muž v jeho zmatku se ptá Nadala, co se děje, na což Španěl odpovídá facepalmem.

Před měsícem měl Rafael Nadal oznámil prodloužení svého partnerství se špičkovou automobilovou společností po dobu pěti let, do roku 2025. Španěl v té době prozradil, jak jeho partnerství s KIA Motors hrálo velkou roli v jeho cestě jako profesionálního tenisty a jako člověka.

„Už jsem řekl, že problém nebyl tenis“ - Rafael Nadal

Rafael Nadal zveřejnil na Facebooku tajemné video, které nechalo všechny hádat

Rafael Nadal zveřejnil na Facebooku tajemné video, které nechalo všechny hádat

Rafael Nadal, který byl tenisovými fanoušky kvůli jeho nepřítomnosti na hřišti od jeho únorového triumfu v Acapulcu v únoru velmi chyběl, během uzamčení vynuceného COVID-19 nehrál žádné exhibice. Poté odstoupil z US Open 2020 s odvoláním na obavy související s pandemií COVID-19.

Rafael Nadal v odpovědi na inzerát zaslaný španělskou společností Kia Motors odpověděl s mrknutím: „Už jsem řekl, že problém nebyl tenis.“

To by vyčistilo vzduch ohledně jeho animovaného příspěvku na Facebooku, který celou tenisovou komunitu zajímalo, co se děje.

Populární Problémy

Umění přijetí umírá ve světě sportu už několik let bolestivou smrtí. Lidé mají své oblíbené a rádi se svých oblíbených drží, ať přijdou kroupy nebo bouře.

Vše, co potřebujete vědět o závěrečném turnaji Masters 1000 roku před US Open.

Jak podávat zmrzlinu. Zmrzlina je krémový, bohatý mražený dezert, který se skládá z ochucených a slazených mléčných tuků. Tento lahodný dezert je hitem již po staletí a spousta milovníků zmrzliny vytvořila způsoby, jak zmrzlinu vyrábět ...

Jak vyměnit pásy z praku. Většina moderních praků se skládá z ocelového těla ve tvaru Y se dvěma ohnutými trubkovými rameny, ke kterým je bezpečně připevněn kulatý elastický pás. Pokud se vám prak praskne nebo se guma časem opotřebuje, ...

Část turné WTA míří tento týden do Jižní Ameriky, kde má Copa Colsanitas začít od 5. dubna.

Francouzský desetibojař Kevin Mayer nedávno řekl o Rogeru Federerovi v rámci speciálního programu L'Equipe před narozeninami švýcarského maestra 8. srpna.