Kde sledovat East Carolina vs SMU Basketball 2020

Getty Hlavní trenér Tim Jankovich z Southern Methodist MustangsEast Carolina Pirates (5-0) zamíří do SMU Moody Coliseum, kde se v úterý odpoledne utkají s Mustangy SMU (4-0).Poznámka: Heavy může vydělávat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Hra (počáteční čas 20:00 ET) nebude nikde v běžné televizi, ale můžete sledujte East Carolina vs High School žít na ESPN+ přímo zde:

sledovat tenis espn

Sledujte na ESPN+

ESPN+ je streamovací služba, která má stovky exkluzivních živých vysokoškolských basketbalových her (mimo jiné konference Big 12, A-10, AAC, A-Sun, Southern a CAA), dále univerzitní fotbal, UFC, mezinárodní fotbal, desítky dalších živých sportů, každý dokument 30 za 30 a další originální obsah (video i písemný), to vše za 5,99 $ měsíčně.Nebo pokud chcete také Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což vede k úsporám přibližně 31 procent:

stolní tenis čínská rukojeť

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete sledovat East Carolina vs SMU živě v aplikaci ESPN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android.Můžete také sledovat na počítači přes ESPN.com .


Náhled East Carolina vs High School

Piráti jsou po vítězství 73: 67 nad týmem 0-7 North Florida. Útočník Jayden Gardner se opět dostal do čela Pirátů, když zaznamenal 20 bodů a táhl se na 12 deskách, čímž dosáhl svého druhého double-double v tomto roce. Guard JJ Miles přidal 16 bodů, trefil 3 ze 3 zpoza oblouku a Brandon Suggs si připsal 10 bodů, pět doskoků a pět asistencí.

V těchto situacích nám to dává spoustu zkušeností, protože loni jsme na konci hry ztratili mnoho blízkých, Řekl Suggs , poté, co v posledních minutách hry trefíte do kbelíku. Byli jsme mladý tým. Nevěděli jsme, jak skončit. Je docela dobře, že si tím teď procházíme, abychom se mohli naučit, jak na konci her vyhrávat.

Podívejte se na simpsonovu sezónu 4

Hlavní trenér Východní Karolíny Joe Dooley souhlasí a po zápase poznamenává, že se snaží týmu zajistit solidní míru konzistence. Jednou z věcí, jak se naučit vyhrát, je porozumět tomu, že hrajete stejně každou hru, Řekl Dooley po výhře. To neznamená, že máte stejný herní plán, ale je to stejný přístup. Jako trenér musíte být tvrdší, když jste úspěšní, protože nejpřirozenější věcí je sundat nohu z plynu. Nyní je čas se zlepšit a být ještě těžší.

Pokud jde o Mustangy, začínají impozantně 5: 0, přičemž jejich poslední vítězství je výsledkem těsného dvoubodového vítězství nad Daytonem 5. prosince. Strážce Kendric Davis vedl SMU s 21 body a šesti doskoky, Emmanuel Bandoumel zaznamenal 19 a Ethan Chargois 14. Byl to Bandoumel, kdo zasáhl do vítězného rozstřelu s méně než sekundou v regulaci, aby Mustangové vyhráli.

Kolik velkých záběrů pro nás udělal? SMU prozradil trenér Tim Jankovich po hře v jeho rozhlasové show, podle Dayton Daily News. Pokud si vzpomenete na loňský rok, je to člověk, který rozhodně dokáže dodat ve spojce. Máme řadu kluků, kteří mají takovou odvahu.

ptex kinetický loketní návlek

Southern Methodist má v průměru 89 bodů na zápas, přičemž 65,0 hry odevzdá nepřátelským týmům a postaví se proti týmu Pirátů, který umožňoval 62,8 bodu na zápas a 76,2 bodu na soutěž.


Populární Problémy

Lakers a Heat se ve středu setkají na 1. hře finále NBA. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.

Jak nalepit nohu na plantární fasciitidu. Plantární fasciitida je častou příčinou bolesti v patě a spodní části chodidla. Plantární fascie, také nazývaná oblouková šlacha, je tlustý pás tkáně, který spojuje patní kost s ...

V knihách a filmech o Harrym Potterovi je Luna Lovegood zbožňována pro svého bezstarostného ducha, lásku k pudinku a znalost Nargles. Luna má také jedinečný styl. Od jejích tištěných Conversek přes její ředkvičkové náušnice až po její Spectre Specs, Luniny ...

Jak inline brusle. Inline bruslení se běžně nazývá „kolečkové brusle“, protože Rollerblade Inc. byla jednou z prvních společností, které vyráběly inline brusle již v 70. letech minulého století. Inline brusle jsou zábavné a univerzální, jako bruslení na ...

Jak podávat volejbal nad hlavou. Většina z nás viděla někoho, kdo dělá volejbalové podání nad zemí, které vypadalo bez námahy. Zatímco podání volejbalu přes rameno je univerzálnější podání, je také obtížnější. Vyžaduje větší koordinaci, ...