Wimbledon 2021: Ashleigh Barty vs Barbora Krejcikova náhled, head-to-head & prediction

Ashleigh Bartyová

Ashleigh Bartyová

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (1) Ashleigh Barty vs (14) Barbora Krejcikova

Datum: 5. července 2021

Turnaj : Mistrovství, Wimbledon

Kolo : Čtvrté kolo (16. kolo)

guma na raketu na stolní tenis

Místo : Londýn, Velká Británie

Kategorie : Grand Slam

Povrch : Tráva

Odměna : 17 066 000 GBP

29 palcové tenisové rakety

Živé televizní vysílání : USA - Tennis Channel & ESPN | UK - BBC TV & Radio | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP

Ashleigh Barty vs Barbora Krejcikova náhled

V bitvě o šampiony Roland Garros nastoupí Ashleigh Barty v pondělí na 14. místo Barbory ​​Krejčíkové ve wimbledonském čtvrtém kole. Po porážce pařížské hlíny nyní obě ženy hledají svůj rodný titul v All England Clubu.

rozbíjení v badmintonu

Barty v sobotu ve třetím kole vyloučila inspirovanou Katerinu Siniakovou 6-3, 7-5, aby získala vstup do druhého týdne. Krejčíková mezitím vyhrála napínavé vítězství 7: 6 (1), 3: 6, 7: 5 nad Anastasijou Sevastovovou, aby prodloužila svoji sérii vítězství na 15 zápasů.

Barbora Krejčíková

Barbora Krejčíková

Nejlepší nasazená Bartyová měla na prvních šesti turnajích velkolepý vstup do sezóny se třemi tituly (Melbourne, Miami a Stuttgart). Obavy ze zranění ji však vytlačily z Italian Open a dále ji tlačily k odchodu do druhého kola na Roland Garros.

Přesto vypadal Aussie tento týden ve skvělé formě a bude doufat, že bude stavět na základech, které celou cestu zvládnou.

Krejčíková je z její strany čerstvá z dvojhry a čtyřhry na Roland Garros. Zatímco se Češka chlubí šesti grandslamovými tituly ve čtyřhře, její první vítězství ve dvouhře Major minulý měsíc dokázalo, že není jen specialistkou na čtyřhru.

Po vstupu do roku 2021, který se umístil mimo 60 nejlepších světových 60, byl vzestup Krejčíkové extrémně rychlý. Před dvěma měsíci získala ve Štrasburku svůj první singlový titul na okruhu WTA a po uzavření Wimbledonu se zapíše do první patnáctky žebříčku.

Krejčíková tento týden poprvé debutuje v All England Clubu a doufala, že přenese svou hybnost do setkání s Barty.

Ashleigh Barty vs Barbora Krejcikova head-to-head

Toto bude první setkání mezi Ashleigh Barty a Barborou Krejčíkovou, takže jejich vzájemný zápas momentálně stojí 0-0.

Predikce Ashleigh Barty vs Barbora Krejcikova

Vzhledem ke zkušenostem ve čtyřhře mají Ashleigh Barty a Barbora Krejcikova ve své hře hodně rozmanitosti. Oba rádi ovládají shromáždění manévrováním míče ze strany na stranu a jsou také zběhlí v síti.

co je přestávka v tenise
Ashleigh Bartyová

Ashleigh Bartyová

Technika servírování a voleje prospívala oběma ženám po celý tento týden, ani jedna se nevyhýbala přístupu na síť. V rozhodujícím setu svého sobotního zápasu třetího kola získala Krejčíková každý čistý bod, který zahrála.

Denver Broncos live stream zdarma

To znamená, že Krejčíková ještě nemusela řešit střelu jako Bartyho zlý bekhendový plátek nebo nepředvídatelné podání kopu. Barty tento týden také připustila méně dvojchyb než Češka, takže v oddělení podání má rozhodně výhodu.

Kromě toho je Krejčíková obrovským součtem 57 nevynucených chyb v jejím předchozím zápase znepokojivá. Pokud se jí nedaří zaplnit úniky, Barty pravděpodobně vyhraje výhru.

Předpověď: Ashleigh Barty vyhrát tři sety.

Populární Problémy

Jako mladý sportovec byste o udržování zdraví kloubů možná moc nepřemýšlel. Vyhýbání se poškození kloubů v mládí však může pomoci předcházet artritidě ve stáří. Intenzivní trénink a soutěž, zvláště pokud jste stále ...

Novak Djokovic bude mluvit o tenisovém vesmíru během příštích čtrnácti dnů, když se US Open valí. V pondělí 30. srpna začíná závěrečný Grand Slam roku.

Přestože internet poskytuje užitečné tipy, jak se chovat jako L Lawliet, je pravděpodobné, že nikdy nenajdete přesně to, co hledáte. Tento článek má v úmyslu pokrýt všechny oblasti související s cosplayem a ukázat vám, jak být synaptický ...

Alize Cornet se v prvním kole US Open 2020 utká s Lauren Davisovou. Cornet vede Davise po vzájemném souboji 3: 0 na zápasy.

Jak vzít kotník brachiální index. Ankle Brachial Index (ABI) je poměr krevního tlaku v dolní části nohy nebo kotníku k krevnímu tlaku v paži. Znalost ABI je důležitá, protože ji lze použít jako indikátor ...