Wimbledon 2021: Elise Mertens vs Madison Keys náhled, souboj a předpověď

Elise MertensováPodrobnosti zápasu

Svítidlo : (13) Elise Mertens vs (23) Madison Keys

Datum: 2. července 2021Turnaj : -2021-men-s-draw-analysis-preview-prediction 'rel =' noopener noreferrer '> Mistrovství, Wimbledon

Kolo : Třetí kolo (kolo 32)

jaká jsou pravidla badmintonu

Místo : Londýn, Velká BritánieKategorie : Grand Slam

Povrch : Tráva

Velikost tenisové rakety pro 10 let

Odměna : 17 066 000 GBPŽivé televizní vysílání : USA - Tennis Channel & ESPN | UK - BBC TV & Radio | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP

Náhled Elise Mertens vs Madison Keys

13. nasazená Elise Mertensová v pátek ve třetím kole Wimbledonu nastoupila proti americkým Madison Keys.

jak zavázat tenisky, aby nazouvaly

Mertens přišel do SW19 bez jediné výhry na trávě za rok. Byla poražena ve třech těsných tiebreaks Ajla Tomljanovic v Eastbourne, a pak byl vyřazen Coco Gauff na první překážce v Nottinghamu.

Ve Wimbledonu však byl Mertens zatím v solidní formě. Belgičan porazil Harriet Dartovou a Lin Zhua, aniž by zahodil jedinou sadu a připravil zápas s Keysem.

Madison Keys

Klíče z její strany nebyly zdaleka pevné v roce 2021. Američanka se na žádném letošním turnaji nedokázala dostat za čtvrtfinále a po celý čas bojovala s fyzickými problémy.

To znamená, že Keys přišel do Wimbledonu na základě slušného výkonu při ladění v Berlíně. Finalistka US Open 2017 si ve třech setech poradila se světovou čtyřkou Arynou Sabalenkou, než se poklonila ve čtvrtfinále.

Keys pokračoval ve své hybnosti i během úvodních kol ve Wimbledonu. Američanka porazila místní favoritku Katie Swanovou a krajanku Lauren Davisovou ve dvou setech, aby se dostala do třetího kola.

základní pravidlo stolního tenisu

Elise Mertens vs Madison Keys proti sobě

Setkání ve třetím kole ve Wimbledonu je třetím setkáním obou hráčů a Madison Keys v současné době vede hlavou 2: 0 nad Elise Mertensovou.

Obě předchozí dvojice se setkala na grandslamové úrovni. Keys porazila Belgičana na cestě do finále na US Open 2017 a také ve třetím kole Australian Open 2019.

Predikce Elise Mertens vs Madison Keys

Elise Mertensová, známá jako jedna z nejlepších antukových kurtek na turnaji WTA, není na trávě tak pohodlná. To znamená, že má pro povrch několik dobrých vlastností.

Belgičanovy schopnosti proti úderu z ní činí skutečnou hrozbu; trefuje své údery naplocho a udržuje je nízké, což jí pomáhá efektivně přesměrovat tempo. I když občas může při podání pokulhávat, její podání je vynikající a často ji vyhrabává z úzkých míst.

Elise Mertensová

Keys je naopak přirozenějším hráčem na trávě. Její agresivita od základní linie spojená s jejím solidním podáním z ní dělá impozantní soupeřku na povrchu, jak naznačuje její čtvrtfinále na Wimbledonu 2015.

Ale Američanka má tendenci unikat chybám, zejména z jejího forhendu.

tenisové míčky v sušičce

Vzhledem k její dobře zaoblené hře a lepší fyzické kondici v tuto chvíli má Mertens náskok v tomto setkání. Ale jak naznačuje jejich vzájemný záznam, Keys bude mít k posunu daleko.

Předpověď: Elise Mertensová vyhraje ve třech setech.

Populární Problémy

Jak zjistit počáteční rychlost. Rychlost je funkcí času a je definována jak velikostí, tak směrem. http://www.physicsclassroom.com/class/1DKin/Lesson-1/Speed-and-Velocity Často ve fyzikálních problémech budete muset vypočítat ...

Hráči mimo top 5, kteří porazili hráče s nejlepšími žebříčky, aby vyhráli ve finále grandslamu.

V sobotu večer má premiéru „Přítelkyně odbavit“, nová reality show na VLASTNÍ. Zde je návod, jak sledovat show naživo online bez kabelu zdarma.

Spousta lidí jí brie s neporušenou kůrou, ale mnozí považují jeho chuť a texturu za nechutnou. Problém je v tom, že měkký, mazlavý sýr se lepí na kůži jako lepidlo, takže je obtížné odstranit kůru, aniž byste vzali polovinu sýra s ...

„Silicon Valley“ se vrací na 6. sezónu v neděli. Zde je návod, jak sledovat nové epizody streamované online bez kabelu.